HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

O yüzden zamansız olanların hemen bebişleri oluyor. Zamansız oluyor. Düşünmüyorlar ve stres olmuyorlar. Bizim gibi adet günü saymak yerine aa adetim geçti diyorlar
AYNEN ÖYLE VALLA BENİMDE ÖYLE OLDU KİMYASAL OLMASAYDI ŞİMDİ 3,5 YAŞINDAYDI AH AH. BENDE BU AY OLMASSA ARTIK SALACAM KENDİMİ ZATEN TEMMUZ SONU 2 HAFTA TATİLE ÇIKICAM DÖNDÜĞÜMDE BELLİ OLUR. :)

Kizlar cok uzgunum

Kimyasal sanirim cok uzuluyorum neden boyle oldu, belki de kan vermesem farketmicektim ama neden boyle oldu cok uzuliyorum ya, gitmeden doktora tahlil yaptirmali miyim sizce? Cok kotu hissediyorum
Canım benim çok üzüldüm
Üzüntünü yaşa ama sonra mantığını devreye sok lütfen. Ben de Şubat ayında benzer durumu yaşadığımda ağladım üzüldüm ama sonra sağlıksızmış, dünyaya bu şekilde gelmek istememiş dedim.
Anneannem “düşük olanın bir ayağı içeridedir” demişti, yani düşük sonrası hamile kalmak kolay gibisinden, eskilerin lafı işte. Bu lafından sonra o düşüğe takılıp kalmadım zaten benim kontrolümde olan bir şey değil. Günlerce ağlasam neye fayda, yapabileceğim bir şey yoktu. Sonra hep dua ettim doğru zamanda sağlıkla gelsin diye ama hep umutlu oldum.
Üzüntünü yaşa ama kendini hırpalama, fiziksel sağlık kadar ruhsal sağlık da önemli

En kısa zamanda sağlıkla gelsin yavrun inşallah

kizlar yazdiklariniz icin cok tesekkur ederim. Dediklerinizde cok haklisiniz, ama ben subat ayinda zaten dusuk yasadigim icin suan bunu boyle gormek beni daha da etkiledi. Vucudum yeni toparlamis ki hamile kalabildim diye dusunurken simdi de boyle oldugum icin acaba toparlicak mi hemen ne zaman kendine donucek nasil olucak diyip duruyorum icten ice.

O his bir kere tekrar dustu ve ben hayaller kurdum yine onumuzdeki aylara gore, o kadar uzgunum ki. Bende bir sorun mu var diye dusunuyorum. Keske kan vermeseydim ogrenmeseydim diye dusunuyorum. Yarin turkiyedeki son tam gunum, doktor derse gidip tetkik yaptiricam en azinsan kan testi cunku denemek istiyorum. Ama bi yandan da gucum yok, ovulasyon testi siparis vermistim innovitanin ne olur ne olmaz diye buraya geldigim anda hemen. Kullanmicam diye umitlenmistim mutlu olmustum, her hesaplamada stres yasaniyor insan rahat edicem dese de edemiyor. Gercekten o kadar uzgunum ki sanki aksilik olucak mi diye dusundukce tum aksilikler beni buluyormus gibi dusunuyorum.

Esim de bana senin vucudun yasin kucuk oldugu icin vucudun hazir degil demek ki olunca gelicektir dedi ogrenince ama oyle birsey de yok, 29 yasim insanlar 18inde doguruyor. O da beni bos yere teselli etmeye calisiyor. Keske gercekten hic ogrenmeseydim.

Simdi tek stresim adet gibi kanamayi ne zaman olucam ne zaman duzene giricek yine diye dusunmek oluyor. Normale donmustu ne guzel adet surelerim dusukten sonra 35,33,30 diye

Öncelikle sizinki hayırlı olsun tebrikler benim sat ve bat'ı güncelleyebilir miyiz 15 haziran 13 temmuz

Ben düşük sonrasında beklemedim hiç kuzum, 1 adet dönemi sonrası kontrole gittim her şey yolunda devam edebilirsiniz demişti. Kimyasal üzerinde adet olduğunda onu normal adet gibi kabul et zaten, vücudun hormonların çok değişmemiş olacak, düşük değerden kimyasala döndü. O yüzden o kadar beklemene gerek olacağını sanmıyorum ama tabi doktoruna sor mutlaka

Cok tesekkur ederim canim yazdiklarin icin, umarim bir an once toparlarim. Doktora sorucaz birazdan, sonrasinda eger bisey yapilmasi gerekirse yapicam. Ama yani umarim hersey iyi olur ilerleyen donemde. Cok uzuluyorum.

bunu bizimkilerde hep deyince bana bende düşükten sonra bir bilimsel araştırmaya gitmiştim :) büyükler söylüyorsa bir bildikleri vardır diye , baya uzun uzadı makaleler vs okudum ama özetle , sorunsuz bir kürtaj veya sağlıklı bir düşük olduğunda , rahim yenilenmiş gibi düşünülebilirmiş , ve vücut yeni gebeliği daha hızlı kabul edebilir şeklinde bir sonuca varmıştım

Cok tesekkur ederim canim yazdiklarin icin, umarim bir an once toparlarim. Doktora sorucaz birazdan, sonrasinda eger bisey yapilmasi gerekirse yapicam. Ama yani umarim hersey iyi olur ilerleyen donemde. Cok uzuluyorum.
Bende 15 ile öğrendim. 2 gün sonra 16 oldu. Aynı gün de kanamam geldi. Beta sıfırlandı

Kızlar selam ,
Dün akşam dayanamayıp işten eve gittikten sonra prodoctor erken gebelik testini yaptım. Sonuç koca bir negatif.. bu arada reglime 3 gün vardı. Yani 28 yaşındayım 12 yaşından beri regli oluyorum hiç bir zaman regli öncesi bu kadar uzun süren ve bu kadar acıyan şişen göğüslerim olmamıştı. Benim regli öncesi göğüslerimde bir belirti bile olamazdı zaten. Ama şu an dokunamıyorum bile. Kabızlık hala devam ediyor akıntım hala var çok afedersiniz sümükümsü beyaz bir akıntı. ( iğrenç oldu biraz özür dilerim nasıl tarif edeceğimi bilemedim ). Kasıklarıma ağrı giriyor geçiyor. Hatta işteyim şu an kesin hastalandım diye lavaboya gittim bahsettiğim akıntı geldi. Suan ağrımda bitti. İnanın aklım almıyor.. geç döllenme desem olamaz çünkü yumurtalamadan sonra ilişki olmadı. Yani ayın 15 inden beri.. beynim durdu ya kafamı işe falan veremiyorum. Düşünmek istemiyorum ama olmuyor.
Sizin yorumlarınız nasıl ?

sdaak kartanesi8892 Pamlok ecutos sifa1986 A aceleciaycicegi Candy7777 B bluecam

Bende 15 ile öğrendim. 2 gün sonra 16 oldu. Aynı gün de kanamam geldi. Beta sıfırlandı
benim beklenen adet gunum 29uydu normalde, pazar ve sali sabah lekelenme gordum. Sonra zaten iste 15 le ogrendim dediginiz gibi iki gun sinra yani bugun de 8 oldu, sizinkinden daha dusuk, umarim gelir bugun kanamam benim de.

Kızlar adetime bir gün var ne adete ne gebeliğe hiç belirti yok sadece iki gündür baş ağrım var göğsüm dolgunlaşmadı kasık ağrım vs de yok adete bir gün kala predictor negatif bir şey yoktur heralde dimi arveles içeceğim baş ağrım için iki gündür içemiyorum:/

KAHVERENGİMİ KANIN RENGİ ? YERLEŞME KANAMASIDIR. KANA 2-3 GÜNE GEÇER

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…