HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hahaha ya erkekler anlamıyor onlar kıpkırmızı çift çizgi bekliyor. Bence beklenmedik zamanda gelen güzel bir süpriz olacak
Eşim ilk kızımda çift çizgi vardı yaptığım da kıpkırmızı ben ağlıyordum sevinçten gösterdim bana diyor ki üzülme daha erken zaten bir daha deneriz 😳 dedim ne diyorsun hamileyim.. onu bile anlamadı 😅😅

Kızlara günaydın test yaptımm🥹 bugün yumurtlamanın 9. Günü hemen çıktı silik şekilde görebiliyor musunuz bilmiyorum. Shop falan yapmadım. Sanki daha belirgin olmuş diğer yaptıklarıma göre. 🫠 @duskapani kartanesi8892 kartanesi8892 @mysterious7 E elektroforez @cookiep Candy7777 Candy7777 Pamlok Pamlok @ecutos @beezuus ve etiketleyemediğim diğer kızlarımmm🥰

Evelynn Evelynn ay astrologumu nasıl unuturummmm🫠🫠🥹🥹
Yaa canım var gölge 😍 daha kaç gün olmasına rağmen belli ediyo kendini sıpa 🥹

Bana yurtdışında olan arkadaşlarımm erken test önerirmisinizzzz 🥰🙈
Yaşadığım yer malum burdaki orda olmaz sanırım 😂😂 yine de söylim evatest

Eki Görüntüle 3442000
Kızlar 4 gün kaldı bata bişey yok sanırım dimi
Ay ben gölge görüyorum kuruma çizgisi değilse

Ay nasıl çıkmadı ya bu testler neden böyle 😡😡 canım yerleşme mi acaba. Kimyasal da benim önce pembe lekelenme oldu sonra kahverengi ve sonra aynı gün için de çoookk ağrılı kanamam oldu. Sende ağrı vs var mı?
Aaa kimyasal böyle mi oluyor. Benim de aynı şekilde oldu. Kanama bittikten sonra hastaneye gittim beta baktılar 0.100 çıktı ve gerçekten çok ama çok ağrılıydı. Sonra bir daha doktora gitmedim test de yapmadım

Yaa canım var gölge 😍 daha kaç gün olmasına rağmen belli ediyo kendini sıpa 🥹

Yaşadığım yer malum burdaki orda olmaz sanırım 😂😂 yine de söylim evatest

Ay ben gölge görüyorum kuruma çizgisi değilse
Ayyyy umarım vardır canım 😍

Baktım evet o burda yok. Neyse gün gün yapıyorum zaten varsa öyle ya da böyle çıkacak 😍🥹

Aaa kimyasal böyle mi oluyor. Benim de aynı şekilde oldu. Kanama bittikten sonra hastaneye gittim beta baktılar 0.100 çıktı ve gerçekten çok ama çok ağrılıydı. Sonra bir daha doktora gitmedim test de yapmadım
Evet böyle oluyor maalesef 2 gün yatmıştım ben bacaklarımı hareket ettiremiyordum 😞 çok geçmiş olsun sana da😞

Evet böyle oluyor maalesef 2 gün yatmıştım ben bacaklarımı hareket ettiremiyordum 😞 çok geçmiş olsun sana da😞
Çok geçmiş olsun. Açıkçası sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ben hiç gebelik yaşamadım bu yüzden benim için ilk oldu en azından 😅 randevu almıştım ben de sonucu göstermek için kimyasal olunca falan anlıyorlarmış doktorlar

Ben de sezeryan kuzum. 1 Ocak da oldum. Allahım cennetinde kavuştursun bizleri 🩷 çok çok çok üzgünüm 😔😔 sorun neydi sizde? Doktorlar söylemişti sanki ama ben hiç hatırlamıyorum 😔
Amin amin 🤲🤲 bebeğim 5 buçuk aylıkken kalp kapakçığı yok dediler sonra aldirmami istediler ama aldirmadim ölecegini biliyordum ama olsun bı umut diye doğurdum çok zor bı dönemdi bizim için o yüzden kendimi daha çok öbür oğluma adadım onunla ilgileniyorum inşallah Rabbimin izniyle eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlatlar alırız kucağımıza 🤲senin bebeğine ne oldu

Kızlar merhaba yumurtlamanın 5 günü olmuş bile benim tam da 2 dakika önce çok uzayan bir akıntı geldi Bir ay önceki gibi ama tam yerleşme evresi şu anda bir de bende tek ilişki diye umudum yok biliyorsunuz ama bugün de batmalarım oldu ilk defa 5 gündür olmuyordu yumurtlamadan beri zaman o kadar hızlı geçmiş ki bayramda bakalım test eleme ne zaman gelecek yarın öbür gün gelse sürekli yaparım muhtemelen ama şimdi inanılmaz uzayan akıntı geldi kızımı 9 gün kala erken Testle öğrenmiştim yani çok erken yerleştiği için bu uzayan akıntı da beni yine sevindirdi

X