HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yok ben 12. Gün eşimin doğum gününe denk geliyor varsa sürpriz yaparım diye düşündüm 🥰
Canım sen blmyosunn benim de kımyasal oldu 5. Haftada deger dustu gecen ay bu ay da kanamam gecınce ki 3 gün sürdü. 3gun sonra yumurtladım🥲🥲 Allah'ım mucizesi 3 ay tatilimiz var diye evime geldim o kadar yol yorgundu sonra ertesi sabah değerlendirdik şu anda bir ilişki elde var belki tutar Ben de beklemedeyim üstünden 3 gün falan geçti 😌

Canım sen blmyosunn benim de kımyasal oldu 5. Haftada deger dustu gecen ay bu ay da kanamam gecınce ki 3 gün sürdü. 3gun sonra yumurtladım🥲🥲 Allah'ım mucizesi 3 ay tatilimiz var diye evime geldim o kadar yol yorgundu sonra ertesi sabah değerlendirdik şu anda bir ilişki elde var belki tutar Ben de beklemedeyim üstünden 3 gün falan geçti 😌
Aaaaa bilmiyordummm geçmiş olsun kuzum sana daaa 🥺 ben kimyasal dan sonra yumurtlama göremeden adet oldum. İnşallah tutarrr ♥️

Sen niye durmuyorsun niyeeee sakın sakin takıl işte 🤣🤣
Ay duramıyorum yaaa gerçekten 🤣🤣 elimde son bir test kaldı onu da yapmıcam artık yeto 😅
Bayram dolayısıyla çok yoğun geçiyor kızlar evime de geldiğim için pek yazamadım buraya neler oluyor bana da anlat ,😍
Kuzum çok harika haberler alıyoruz ama bende tık yok 🤣 memelerim çok şişti hassaslaştı birde ucunda minik kabarcıklar çıkmış gibi geldi ama büyüdükleri için farkediyor da olabilirim. 2 kere test yaptım negatif 😬 daha da yapmam 21i bat zaten

Aaaaa bilmiyordummm geçmiş olsun kuzum sana daaa 🥺 ben kimyasal dan sonra yumurtlama göremeden adet oldum. İnşallah tutarrr ♥️
Canım çok sağol o kadar yorucu bir döneme denk geldik ki kızım da hastaydı onunla ilgilendim bir yandan toparlanma falan derken bir dakika bile oturmadım kendimi çok yordum bir daha olursa çok dikkat edeceğim senkaç gün sonra oldun yumurtlama olmadan adet olmaz çünkü hemen yumurtlamış olabilirsin

Hiç bilmiyorum normal test sanırım yaptığım 🤷 aynen yapmayın ya morali bozuluyor insanın

Ayy hamile olmasam bile bende gelebilir miyimmmm 😅💃🏻❤️

Canım ben sabah yine test yaptım negatif sen yapma 😅 ben dayanamıyorum
Benim attığım soruya demişsin şimdi anladım 🤣 bence çoğunluk hamilelerin peşine takılırız 😏🤣🤣

İnşallah ♥️ Tek yumurta oluşmuş 18 mm. Yumurtan çok güzel dedi rahminde çok muntazam. Rahmin iğneye hazır beklemeyelim dedi. Doktora da güveniyorum açıkçası. Amh yüksek benim diğer tüm hormonlarım normal. Kendi kendine çatlama sorunu olabilir dedi doktor kiste dönsün istemedi
Ayyy maşallah 🧿 umarım güzelce konar meleğin 🩷 ne zaman test yapacaksın?

Canım çok sağol o kadar yorucu bir döneme denk geldik ki kızım da hastaydı onunla ilgilendim bir yandan toparlanma falan derken bir dakika bile oturmadım kendimi çok yordum bir daha olursa çok dikkat edeceğim senkaç gün sonra oldun yumurtlama olmadan adet olmaz çünkü hemen yumurtlamış olabilirsin
Canım kendini hiç suçlama zaten sağlıklı bır gebelık olsaydı yorulmakla falan etkılenmezdi.sen annelik gorevıni yaptın bununla alakası olamaz🤲🏻

Canım bende boşluğuma geldi tencere kapağına uzanmaya çalıştım sonra kanamam başladı. Sonra dedim tutunacak olan tutunurdu. Zaten sağlıksız olacakmış Rabbim böyle uygun görmüş dedim

Canım kendini hiç suçlama zaten sağlıklı bır gebelık olsaydı yorulmakla falan etkılenmezdi.sen annelik gorevıni yaptın bununla alakası olamaz🤲🏻
Ya öyle tabii ki de işte yine de canımın kıymetini bilmek istiyorum hamileyken ilk hamileliğimde Çok güzel maşallah çok güzel geçmişti sorunsuzdu ama ikinci hamile kalırsam aşırı nasla gececek eşime ve aılesıne karsı hahahah

Arkadaşlar merhaba, bat 19 Haziran'da.Dün ve bugün karnım ağrıyo hatta adet oluyorum sandım öyle sancı giriyor. Ve geçen hafta Çarşamba günü kan verdim dahiliyede beta da bakıldı ama negatif. Neyse iki gündür çok karnım ağrıyor dünden önceki gün peçeteye nokta kadar leke geldi adet oluyorum sandım ama sonra hiç gelmedi bugün beyaz bir akıntım oldu çok az peçeteye sadece. Acaba gebelik olabilir mi? Olsa geçen hafta kanda çıkmaz mıydı ?

Arkadaşlar merhaba, bat 19 Haziran'da.Dün ve bugün karnım ağrıyo hatta adet oluyorum sandım öyle sancı giriyor. Ve geçen hafta Çarşamba günü kan verdim dahiliyede beta da bakıldı ama negatif. Neyse iki gündür çok karnım ağrıyor dünden önceki gün peçeteye nokta kadar leke geldi adet oluyorum sandım ama sonra hiç gelmedi bugün beyaz bir akıntım oldu çok az peçeteye sadece. Acaba gebelik olabilir mi? Olsa geçen hafta kanda çıkmaz mıydı ?
Merhaba bence çıkmaması çok normal daha da adetne varmış test yapsana

Merhaba bence çıkmaması çok normal daha da adetne varmış test yapsana
Evet bir hafta vardı Dr ona da baktı ilaç tedavisi gerekirse diye ama . şu an elimde test yok annemlerdeyiz bir de 7 aydır test yapıp yanılıyorum üzülmek de korkutuyor sürekli her şeyi belirti mi sanıyorum acaba diye düşündüm

Ay duramıyorum yaaa gerçekten 🤣🤣 elimde son bir test kaldı onu da yapmıcam artık yeto 😅

Kuzum çok harika haberler alıyoruz ama bende tık yok 🤣 memelerim çok şişti hassaslaştı birde ucunda minik kabarcıklar çıkmış gibi geldi ama büyüdükleri için farkediyor da olabilirim. 2 kere test yaptım negatif 😬 daha da yapmam 21i bat zaten
Ya kuzum ben sana ne dedimmm innovita bende regl geciktiğinde bile silik çizgi çıkardı baya, yapacaksan erken gebelik testi yap bari 😁 ama 21’ini bi görelim bakalım nolucak belirtilerin baya hamilelik gibi 🤩

X