HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Tabi o dediğin ihtimal var ama negatifi görünce direkt sildim ben bu ayı kafamdan10 Mayıs yumurtalama günümdü canım.

Tabi o dediğin ihtimal var ama negatifi görünce direkt sildim ben bu ayı kafamdan10 Mayıs yumurtalama günümdü canım.
14 ünde bi tekrar testi yenile istersen net sonucu o zaman alırsın umarım geç döllenmedir

Kızlar ben adetliyken çok incir yedim o yüzden erken yumurtladım muhtemelen değil mi ay bıdaha yemeyeceğim çünkü adetim de 9 gün sürdü. Adeti az sürenler e incir tavsiyemdir bundan böyle

sdaak benide ekleyebilir misiniz sat 3 mayis bat 28 mayis. Bu ay erken yumurtlama gordum. Goguslerim disinda pek bi belirtim yok aslinda.

Bilmiyorum ben de bu ay ilk kez ovülasyon testi yaptım 21. Günü gördüm yumurtlama. O gün sağ kaşığımda ağrı olmuştu. 3 gün sonra böyle hassasiyet var ama çok çok belirgin değil.
Yumurtlamadan sonra belirtiler oluyormuş ben ovulasyon testi aldigim sayfadaki herkez yumurtlamadan sonra belirtileri hissettim yazıyordu

Yumurtlamadan 3 gün sonra göğüs ucu hassasiyeti normal mi kızlar öyle çok belirgin değil ama
Merhaba canım yumurtLama sonrası göğüs ucu hassasiyeti bende olur hatta yumurtladığımı ondan anlarım en belirgin olarak akıntı sonrasındaYani belki de göğüs ucun hassas olmasından hemen önce yumurtlamış olabilirsin

Merhabalar evet test yaptığımda 21. Gün gördüm yumurtlamayı ondan 3 gün sonra oldu hassasiyet . Belki de yumurtlama belirtisiydi

Merhabalar evet test yaptığımda 21. Gün gördüm yumurtlamayı ondan 3 gün sonra oldu hassasiyet . Belki de yumurtlama belirtisiydi
Olabilir ama bazı kadınlarda galiba yerleşme belirtileri de olabiliyor ben ilk kızıma ilişkiden 5 gün sonra öğrendim erken testi yani 3 günde yerleşme olabiliyor mu bilmiyorum ama neticede her embriyo bir değildir inşallah belirtilerinin artar

Ağzınızdan bal damlıyor inşallah öyle olur ağustosta kürtaj olalı 2 sene olacak. Kalp atışından dolayı olmuştum. Ondan sonra hiç gebelik oluşmadı. Adetim kürtajdan sonra da düzensizleşmişti. 2 aydır 35 günde bir oluyorum maşallah diyeyim de. Bakalım inşallah

Allah'ım inşallah bu güzel duyguyu tatlıdır Bir önceki mesajımı gördünüz mü bilmiyorum ama Ben adetimin 5. günü falan çok kuru incir yedim ve yumurtalıkların erken olgunlaştığı için iki üç gün erken yumurtladım. Daha önce tükettiniz mi kuru incir kürü yapanlar da var

Amin inşallah sağlıkla ve hayırla Allah razı olsun Bu ay bilerek değil ama diyetisyenle görüşmüştüm ara öğün olarak bitki çayı ve kuru meyve yazmıştı ben de gittim kuru incir aldım her gün 2 adet yemiştim. O da belki etki etti yumurta olgunlaşmasını sağladı çünkü yumurtlama sıkıntısı vardı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…