HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Sat mayıs ayı olunca doğum şubatın başına mı denk geliyor tam olarak hesaplamayı anlamadım 9 ay 36 hafta olmuyor mu gebelik için 40 haftalık bir süre yok mu kafam karıştı

SAT 18 MAYIS
BAT 16 MAYIS
Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin kolaylıkla..
İlk defa katılıyorum böyle bir planlamaya hayr olsun bakalım :)
Hoşgeldiniz fakat tarihlerde bi yanlışlık olabilir mi

Kizlar ya burası yeri mi bilmiyorum ama ben ovulasyon testi kullaniyorum 9. Gunumun testini henuz yapmadim yumurtlama belirtisi olarak neler yasadiniz ya da belirti yasamayip ta yumurtlama testi pik olan varmi?
Akıntım coğalır benim genelde

Benim sadece bazen sag bazen sol kasik agrim oluyo cok hafif derece de

14 ? :) 24 mayıs demek istedin sanırım. Kuzum biz ilk korunmasız ilişkimiz evliliğim boyunca hep korunarak birliktelik oldu ilk aydan herkes çok düşük ihtimal diyor zaten o yüzden hiç umudum yok bu aydan.
Öyle deme yumurtlama fln bilmeden 5ay sonunda korunmayı bırakmıştım hamıle kalmıştım hatta bu kadar kolaymıymış dedim eşime canm şok olmuştum ne yumurtlama bilirdim ne luteal faz. Ama o kimyasal olmustu ama oldummu oluyor kalınıyor

Teşekkür ederim canım ama beni günceller misin 19 Mayıs - 14 haziran

Bana yardımcı olur musunuz benim eşim Haziran sonu göreve gidecek iki yıl yok. Bugün reglm ikinci günü hastaneye gidip fsh ve Amh için kan verdim. Amh daha önce bakmadım aklımdaydı hep ama 40 gün sonra sonuç çıkıyormuş. Fsh hep yüksek çıkardı benim tekrar baktırmak istedim ne kadar yükseldiğine. Yarın sonuç çıkar. Eve geldim aklıma tüp bebek mi yaptırmak diye düşündüm.( Henüz eşime söylemedim) Ama bir aylık süremiz var yetişir mi süreç daha uzun sürüyor mu sizce başlasam mı. Şimdiye kadar başlamama sebebim eşimle 7 aydır aynı evde kalmaya başladık ondan öncede görevdeydi. Bu 7 ayda diğer tedavileri denedik tüp bebek için erken dedik ama ani bir tayin geldi.beklemiyorduk . Sizin fikrinizi almak istiyorum. Ya da iki yıl sonra mı başlayayım. Bu arada yaşımız 28.

Çarşamba gününe randevu aldim sizce 2 güne pik olur mu ??

Eklentiler

• IMG-20240520-WA0003.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba tüp bebek konusunda hiç fikrim yok ama hamilelik sürecinde, doğum ve sonrasında eşinin yanında olması çok önemli. Ben cesaret edemezdim o süreci yalnız geçirmeye. Ha annemiz filan yanımızda olur elbette ama eş gibi olmuyor hiç kimse. Bebekle babanın bağ kurması da zorlaşıyor. Ben bu açıdan düşünürdüm. Bir de 2 yıl sonra geldiğinde hep yanınızda mı olacak yoksa yine bu tarz bir görev çıkma ihtimali var mı? Yine ihtimal varsa da beklemezdim galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…