HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ya kizlar regl miyim değil miyim bilmiyorum ama oglenden sonra afedersiniz lavobaya gittim peceteye silince kan gibi bisey geldi dedim herhalde regl oldum orkid falan taktim bu saat oldu hala orkidde en ufak bi leke yok hala bekliyorum regl agrimda yok sökülürum dimi
Yerleşmedir inşallah

Evet gebelikti

İğneden sonra 10.11.gün negatifti bu gecede 12.gün yani gece 3te yaptım negatifti göğüs hassasiyetim olunca bir daha yapim dedim silik çizgi acaba dedim. Gece 12 de içmiştim su 3 gibi test yaptım negatifti işte sonra testten sonra su içtim daha da içmedim
Ben ovulasyon sandım kusura bakmayın eğer silik çizgi varsa erken gebelik testi ile sabah ilk idrar ile tekrarlayın bence testinizi umarım güzel sonuçlar olur

Valla ben konusmanın öncesinde ovulasyon dendiğini gördüm sanki ama anlamadım bende ovulasyon testiyse Max 2 saat susuzluk az yada çok olmasını önermiyorlar ama hCG ise işler degişir onda ilk idrar uzun sıre susuzluktan sonra yapılması daha hassas sonuç verir
Yok ben gebeliği sormuştum çok teşekkür ederim yarın sabah tekrar yapim en iyisi kafa karıştı böyle

Valla nasildir o yerleşme onu da bilmiyorum eger regl olursam guncel son adet tarihimi yazarim
Benim de geçen ay öyle oldu hiç ağrım sızım yoktu bat günü sabahı çok az bir pembe leke gibi geldi devamı gelmeyince baya umutlandım sonra ertesi gün reglim söküldü ve sonrasında ağrım başladı az az. Ben genelde ağrısız geçiririm zaten regl dönemini. Umarım yerleşmedir sizinki 🙏🏻

Benim de geçen ay öyle oldu hiç ağrım sızım yoktu bat günü sabahı çok az bir pembe leke gibi geldi devamı gelmeyince baya umutlandım sonra ertesi gün reglim söküldü ve sonrasında ağrım başladı az az. Ben genelde ağrısız geçiririm zaten regl dönemini. Umarım yerleşmedir sizinki 🙏🏻
Sabah cok az bi kasik agrim vardi oluyorum sandim sonra iste sadece peceteye kan geldi iste ama devami gelicek umudum yok bu aydan:)

Kuzu bak benim böyleydi fikir olması açısından paylaşıyorum
Sizin en asagidaki pik di mi low yaziyor ya soruyim dedim🙏🏻 hadi bakalim sizinki de silikken birden ziplamis pik e dogru benim de oyle olur umarimm

Normalde reglim 32 gun suan ama hep 1-2 gun atiyor gecen ay 24 mayis baslangicti bu ay da 26-27 falan desek heralde hesaba gore 10-11 i gibi falan da yumurtlamam olabilir

bakalim gun asiri devam ediyoruz insallah piki de gorup kacirmadan yakalarim:KK43:

Ya kizlar regl miyim değil miyim bilmiyorum ama oglenden sonra afedersiniz lavobaya gittim peceteye silince kan gibi bisey geldi dedim herhalde regl oldum orkid falan taktim bu saat oldu hala orkidde en ufak bi leke yok hala bekliyorum regl agrimda yok sökülürum dimi
Benim de dün akşam hafif pembe geldi sabaha kadar gelmemiş hatta yerleşme sanıp test yaptım negatif çıktı sonra öğlen söküldü inşallah sizin yerleşmedir

Benim de dün akşam hafif pembe geldi sabaha kadar gelmemiş hatta yerleşme sanıp test yaptım negatif çıktı sonra öğlen söküldü inşallah sizin yerleşmedir
Yok kuzum bende sökülürüm yarina kadar sanirim simdi sökülürsem bugun mu 1. Gun yarin mi

Sizin en asagidaki pik di mi low yaziyor ya soruyim dedim🙏🏻 hadi bakalim sizinki de silikken birden ziplamis pik e dogru benim de oyle olur umarimm

Normalde reglim 32 gun suan ama hep 1-2 gun atiyor gecen ay 24 mayis baslangicti bu ay da 26-27 falan desek heralde hesaba gore 10-11 i gibi falan da yumurtlamam olabilir

bakalim gun asiri devam ediyoruz insallah piki de gorup kacirmadan yakalarim:KK43:
Evet low yazıyor ama pikti, fotoğrafta biraz yanılma payı oluyor çıplak gözle ikisi de aynı koyuluktaydı 🤗 mesela benim 25 gün sürüyor periyodum, yumurtlamayı da 11. Gün görmem gerekiyor ama bu ay 13. Gün oldu. Bende ovulasyon testiyle ilk defa düzenli takip ediyorum bu ay. Geçen ay bir gebenin günlüğünün testlerini kullandım ama pik olmadı ve sonra bıraktım. O yüzden takip önemli diye düşünüyorum 🤗

X