HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Siz hangi günü değerlendirdiniz
Ben yunurtlamadan 1.5 gün gibi önce yumurtlama günü ve sonra gün asırı değerlendirdim bakalım doktorumuzda öyle demişti pik olduğu gün kontrolum vardı 23 mm di bugun yarın catlar bugunden itibaren gün aşırı 12 gün deneyin dedi😂 ama 12 gune deneyemedim 3. Denemede falan bezdim artık yumurtada yasamaz daha diye düşündüm hayırlısı😂

Ben yunurtlamadan 1.5 gün gibi önce yumurtlama günü ve sonra gün asırı değerlendirdim bakalım doktorumuzda öyle demişti pik olduğu gün kontrolum vardı 23 mm di bugun yarın catlar bugunden itibaren gün aşırı 12 gün deneyin dedi😂 ama 12 gune deneyemedim 3. Denemede falan bezdim artık yumurtada yasamaz daha diye düşündüm hayırlısı😂
Doktorunuzun söylediği bana biraz garip geldi yumurta maksimum 24 saat yasıyor çatladıktan sonra 12 gün denemenin nasıl faydası olabilir ki? Benim doktorum sonraki 2 gün demişti. Belki ikinci yumurtlama olursa diye demiş olabilir tabi ama yine de garip geldi

kizlar premom ve pepapp yarin tahmin ediyor yumurtlamami bugun boyle gordum umarim diger gunler koyulasir acaba cektigim yerden falan koyu mu oluyor dedim ama olmuyor heralde
Uygulamanın yarın tahmin ediyor olmasının sebebi döngü uzunluğunu atıyorum 27 gün olarak girmişsen mesela ona göre hesaplamıştır. Ovulasyon testi daha güvenilir bu durumda canım. Muhtemelen ovulasyon testin pik olduğunda uygulama da tahminini günceller. Benim geçen ay vücut ısısına göre güncellemişti tarihi kullandığım uygulamalar.

Uygulamanın yarın tahmin ediyor olmasının sebebi döngü uzunluğunu atıyorum 27 gün olarak girmişsen mesela ona göre hesaplamıştır. Ovulasyon testi daha güvenilir bu durumda canım. Muhtemelen ovulasyon testin pik olduğunda uygulama da tahminini günceller. Benim geçen ay vücut ısısına göre güncellemişti tarihi kullandığım uygulamalar.
evet dogru ben 32 gun girdim gectigimiz aylarda pik ve belirtilere gore de tahmini bugun yarin olmasi lazim pikin ama bakalim dogru dediginiz, testi yapmaya devam edicem her gun ayni saatte bakalim dua edin piki yakalarim umarimm🙏🏻

Cok tesekkur ederimm cevap icin💕🙏🏻

Ya kizlar regl miyim değil miyim bilmiyorum ama oglenden sonra afedersiniz lavobaya gittim peceteye silince kan gibi bisey geldi dedim herhalde regl oldum orkid falan taktim bu saat oldu hala orkidde en ufak bi leke yok hala bekliyorum regl agrimda yok sökülürum dimi
Yerleşme olabilir sildiğinde gelen pembe kahve renkli ve böyle iplik gibi olan kanlı akıntı yerleşme oluyor genelde

Hayırlı akşamlar iki gün önce regliye 6 gün varken test yapmıştım ikinci gölge hemen belirmisti bugün tekrar erken gebelik testi yaptım çizgi dahi çıkmadı ilk yaptığım test yanlıştı sanırım iki tane test yaptım bugün ikisi de negatif:KK43:

Bu ay benim testim böyle çıkmıştı premomda 1.7 değer göstermiştir ilk defa bu kadar koyu olmuştu umutluydum ama olmadı. Fikir olması açısından paylaşıyorum.

Eklentiler

• IMG_20240608_215244.jpg
    IMG_20240608_215244.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 26
Doktorunuzun söylediği bana biraz garip geldi yumurta maksimum 24 saat yasıyor çatladıktan sonra 12 gün denemenin nasıl faydası olabilir ki? Benim doktorum sonraki 2 gün demişti. Belki ikinci yumurtlama olursa diye demiş olabilir tabi ama yine de garip geldi
Evet bende ikinci yumurtlama ya da gec dollenme bilgisiyle demiş olabilir diye düşündüm baya bilgili biri doçent güvendim kendisine 😂

evet dogru ben 32 gun girdim gectigimiz aylarda pik ve belirtilere gore de tahmini bugun yarin olmasi lazim pikin ama bakalim dogru dediginiz, testi yapmaya devam edicem her gun ayni saatte bakalim dua edin piki yakalarim umarimm🙏🏻

Cok tesekkur ederimm cevap icin💕🙏🏻
Rica ederim ne demek🥰 Yakalarsın hiç merak etme hiç olmadı elinde çok test varsa birkaç gün bir öğlen bir akşam yapabilirsin.

Aynen 12 gün çok değil mi sonraki 2 gün demiş olabilir mi acaba 🤔

Aynen 12 gün çok değil mi sonraki 2 gün demiş olabilir mi acaba 🤔
Benim doktorum da yumurta çatladıktan 2 gün sonra gittiğimde evet çatlamış gün aşırı değerlendirin dedi ben de o an başka bir şeye odaklanmıştım sormadım sonradan düşününce anlam veremedim 2 gün önce çatlayan yumurta işlevini kaybetmiştir diye düşündüm ama doktor neden öyle dedi anlamadım sonuç olarak dediğini yapmadım ve gebelik de olmadı bilmiyorum🙈😅

Benim doktorum da yumurta çatladıktan 2 gün sonra gittiğimde evet çatlamış gün aşırı değerlendirin dedi ben de o an başka bir şeye odaklanmıştım sormadım sonradan düşününce anlam veremedim 2 gün önce çatlayan yumurta işlevini kaybetmiştir diye düşündüm ama doktor neden öyle dedi anlamadım sonuç olarak dediğini yapmadım ve gebelik de olmadı bilmiyorum🙈😅
Hayır yani öyle bişey varsa tüm ay gün aşırı ilişki olması gerekmez mi 😅 libido yerlerde sonra 🤣

Rica ederim ne demek🥰 Yakalarsın hiç merak etme hiç olmadı elinde çok test varsa birkaç gün bir öğlen bir akşam yapabilirsin.
suan 8 tane var sanirim elimde olmadi yaparim canim evet sabah aksam yarindan itibaren zaten en kotu carsambaya kadar catlicagi varsa da catlar diyorum

ben gectigimiz aylarda birinin mesajinda burda yumurtlamadan 5 gun sonraki iliskimden tutmus bebis yazdigini okumustum, heralde onemli olan catlamadan sonraki gunler midir nedir biz hep yumurtlama oncesi ve catlama bitisine kadar odaklaniyoruz ama😂

X