HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar bugün reglimin son günü meraktan ovülasyon testi yaptım bu zamanda böyle koyu çıkması normal mi daha silik çıkması gerekmiyor mu? Pik 17 Haziran gösteriyor daha çok var halbuki
Kızlarrr kimse görmediii🫣

Eklentiler

• IMG_5801.jpeg
    IMG_5801.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 13
Bu marka hassas canım sen ilk defa yapıyordun galiba uygulamadan okut testi o sana sayı olarak anlaşılır bir sonuç veriyor daha pratik olur Premom uygulama
Fermometerde de var ona yükledim negatif %8 diyor ama şaşırdım gerçekten baya silik bekliyordum. Demek ki hassas olduğu içinmiş

Fermometerde de var ona yükledim negatif %8 diyor ama şaşırdım gerçekten baya silik bekliyordum. Demek ki hassas olduğu içinmiş
Femometer benim testlerimi net okumadı canım o yüzden ben pek güvenemedim test açısından premom daha iyi bence ama femometer de Türkçe oluşu güzel premomda da soru sorma alanı olması güzel iki uygulamayı da kullanıyorum

Ben de aynı mağduriyeti laboquick yüzünden yaşadım. Ne zaman yapsam silik çıkıyordu. Bu kadar da olmaz diyerek artımed aldım. Önce laboquickle yaptım yine aşırı silik çıktı. Sonra artımedle yaptım gayet normal bir çizgi çıktı. Yine çok koyu olmasa da görünür daha koyu bir çizgiydi. Artık laboquick kullanmayacağım ben de.
aynı şeyi ben de yaşıyorum laboquick silik çizgi çıkıyor başka testte denemedim. o zaman ben de problem yok. İnsanın aklına bin bir türlü şey geliyor

X