HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Valla bende çok şaşırmıştım o zaman da korkmuştum ama çok şükür bişey olmadı. Senin gecikme olmadıysa düzenliyse yapma kuzum sen benim 2 aydır düzensiz ondan yapmak istiyorum.
Denediniz mi soğan kürünü acaba ? Bende 3 gündür yapıyorum, pcos çıktı 1 hafta önce öğrendim, bir kaç takviye verdi doktorum ama bugün sabahtan soğan suyunu içtim bir şişlik var vucüdumda aşırı hemde, biraz belim ağrıyor özellikle sol kısmı, mide bulantısıda yaptı acaba soğan suyundan mı dedim ? Sizde bir farklılık oldu mu ?

Evet yaptım. Ertesi gün regl oldum benim regl im gecikmişti o yüzden yaptım. Zaten yoğun ağrım vardı regl olamadığım için o yüzden aradaki farkı anlayamıyorum şuan. Geçmiş olsun sizede pcos a da iyi geldiğini duydum regl ne zaman olacaksınız düzenli mi?

Bugün bat günüm bikaç saate peçeteye renk gelmeye başlar normalde heyecanlıyım

Tebrik ederim belirtiniz var mıydı acaba?
Tesekkur ederim belirtim yoktu sadece icten gelen bi his vardi ama ayni zamanda da korku vardi. Ben ovitrelleden sonra 8.gunumde negatifi gordum 9.gunde bi umut kan testi vermek istedim ve degerim cok cok dusuk cikti 5.2 idi. Umudum kırılmıştı ama icimden bi ses bana sesleniyor gibiydi ses sonucundan sonra tekrar test yaptim ama yine negatif cikti bu pazartesi de sol kasigima iliski esnasinda cok kotu bi sanci girdi esim doktora gidelim dedi doktor kan testi istedi ne olur ne olmaz diye ve degerimin yukseldigini gorduk. Benim bu ikinci gebeligim ilkini malesef kalp atisini bile duyamadan kaybetmistim sonrasinda 6 ay boyunca hamile kalamadim her testi yaptirdim hic bi sorun yoktu sadece kurtaj sonrasi yumurta sayim azalmisti sonrasinda klomen ve ovitrelle kullandim cok sukur ilk denemede de tuttu insallah rabbim isteyen herkese nasip eder

Çok sevindim sizin adınıza. Amin inşallah siz de baya sıkıntı çekmişsiniz

Umudunu kaybetme adet gunune kadar umut hep var benim yaptigim testlerden biride erken gebelik testiydi hatta 12. Gunumde yapmistim yine de cikmamisti sanirim gec dollenme olabiliyor o yuzden en net sonucu kan testi veriyor
Reglim 2 gün geçti zaten iki haftadır şiddetli kasık ağrılarım vardı yumurtlama takibi falan yapmadım o yüzden ne zamandı değerlendirdik mi bilemiyorum da

kizlar ovulasyon testlerinizde 10. dakikadan cikan sonucu baz aliyoruz di mi? bugun yaptim ilk basta silik gibiydi sonra 10.dakikada birazcik daha belirginlesti ama daha pik degil, soruyim dedim

pes etmeyin, genelde gordugum insanlar hep boyle akisina birakinca oluyor, en ummadiginiz anda olacak bence icinizi ferah tutun ve gun asiri ya da 2-3 gunde bir beraberlik yasayin keyifle, insallah allah verecek hepimize
İnşallah canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…