HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Çıkar ama bu sefer takip için çok strese girersin.yarinda bence bir test yap koyulasmayi takip et.tabi bu benim fikrim.icin nasıl rahat edecekse.

Yani daha silik olduğu için kanda çıkar ama az çıkar sonra tekrar yaptırmak istiyceksin acaba yükseldimi beta diye bence 2 gün daha bekle sürekli kan vermek zorunda kalma canım
çok haklısın regl olmazsam cuma günü gidiyim o haldee ama o zaman da sonuç ptesine sarkar :) aman napalım sabrediceez

Yaşamış biri olarak söylüyorum stresten catlicak duruma geliyorsun. Delik deşik olmuştum. O yüzden dayanabilirsen 2 veya 3 gün sonra ver derim.tabi karar senin.

çok haklısın regl olmazsam cuma günü gidiyim o haldee ama o zaman da sonuç ptesine sarkar :) aman napalım sabrediceez
Çok heyecanlı süreç tabi ama sabah versen öğleden sonra çıkar en geç devlette özelde zaten hemen veriyorlar

Kızlaaaarrrrr dün akşam test yaptım anında 2.çizgi çıktı hemen gidip kan verdim beta 25.65 nasıl sizce?? Sat 10 mayıs bat 7 haziran
Gözün aydın Berna 7 hazirani beklemeden ben burdayım demiş İnşallah değerlerinde sağlıkla ilerler

Merhaba hanımlar yeni gördüm bu konuşmaları da ben de paylaşmak istedim sat 9 Mayıs bat 3 hazirandı benim de bir gün gecikti. Yaklaşık iki haftadır regl olacakmışım gibi ağrı çekiyorum. Hala da regl olacağım diye bekliyorum şiddetli kasık ağrım var. Göğüs ağrısı da çok fazla dokunamıyorum bile muhtemelen regl geliyor...

hiç test yaptırmadınız mı ya da kendiniz yapmadınız mı?

hiç test yaptırmadınız mı ya da kendiniz yapmadınız mı?
Hayır yapmadım yaptırmadım da açıkçası iki yıllık evliyim o kadar çok test yapıp negatif gördüm ki o yüzden hayal kırıklığına uğramak istemiyorum. Bu ay biraz garip geçti benim için yani hiç yemediğim şeyleri yedim devamlı acaba gebelik oluştu da ondan mı diye düşünmedim değil

Evet çıkar tabii kan verin bize de haber verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…