HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Teşekkür ler canım. Tebrık msjn ıcın. Senin artış cokguzel tam ıdeal 2 günde bir 2katı zaten hesaplaynca seninde 1 eksik günle tam ideal ben de yarn kan verıcem
Valla içime su serpildi cuma doktora gideceğim. Buradayken düzenli gittiğim bir kadın doğumcu vardı gelip gittikçe de kendisine gittim hep, ona da bir muayene olmak ve yapılması gerekenleri sormak istiyorum. İnşallah yolunda ilerler her şey.

Yarın mutlaka sonucu yaz hayırlı olsun şimdiden 😍

WhatsApp Image 2024-06-05 at 08.14.03.jpeg

Kızlar sizce bir şey var mı?

Ya kızlar bu gebelikte illa göğüs ağrıycak şişecek mi 😅 benim göğüsler muhallebi kıvamında
Yok canım öyle bir kanun yok☺️ belirti dedikleri şey insanlara göre değişiyor moralini bozma .Benim ilk hamileliğimde son aya kadar göğüsler de bişey olmadı.Bende burda yorumları okuyup acaba bende mi sıkıntı var diyordum.

aslında pazar günüydü ama 2-3 gün oynama oluyor diye pek ümitlenmeyeyim dedim bugün 29. gün en fazla 29 günde adet olmuşum o yüzden bir test yapayım dedim. aynı testi pazar günü yapmıştım hiçbir şey çıkmamıştı mesela :) kanda kesin çıkar mı?
Yani daha silik olduğu için kanda çıkar ama az çıkar sonra tekrar yaptırmak istiyceksin acaba yükseldimi beta diye bence 2 gün daha bekle sürekli kan vermek zorunda kalma canım

X