HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

SAT 1 HAZİRAN BAT 1 TEMMUZ

Normalde yumurtlamadan 7 gün sonra en yüksek değerine ulaşıyormuş bence daha yeni yumurtladığın için öyle çıkmış hiç kafana takma

İnşallah canım. Rachel gibi kolayca hamile kalmak vardı (profiline ithafen friends sevdiğini düşündüm)
Sen günün geçmeden test yapmayı düşünüyo musun
Aynen çok severim monica karakterini koyarak yanlış bir seçim mi yaptım acaba çocukları olmuyordu ya tövbe tövbe Şimdilik düşünmüyorum sabrediyorum canım

Kızlar merhaba, bugün anestezili hsg çekildim. Doktor T rahimden şüphelenmişti ama T değil gibi dedi. Bir yıldır evliyiz korunma yok her şey normal ama hamile kalamıyorum. Doktorum Kayseri'deki bir doktora yönlendirdi beni. Ancak 2 ay sonra gitmeye karar verdim. Hsg sonrasını değerlendirmek istiyorum fakat doktorum 10 gün ilişki yok dedi. Bu süre normal mi acaba bilgisi olan var mı?

Ben anestezi almadan yaptırdım canım, işlem sonrası da enfeksiyon olmasın diye antibiyotik verdi. Benim doktorum 2 gün ilişki yok sonra korunmasız devam edebilirsiniz demişti. Sana antibiyotik verdi mi? Eğer vermediyse belki enfeksiyon olmasın diye 10 gün ilişki yok demiş olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…