HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ben anestezi almadan yaptırdım canım, işlem sonrası da enfeksiyon olmasın diye antibiyotik verdi. Benim doktorum 2 gün ilişki yok sonra korunmasız devam edebilirsiniz demişti. Sana antibiyotik verdi mi? Eğer vermediyse belki enfeksiyon olmasın diye 10 gün ilişki yok demiş olabilir.
7 günlük Antibiyotikle ağrı kesici de verdi. Buna rağmen öyle söyledi bilmiyorum. Yumurtlama zamanımı geçirebilirim 10 gün ilişki olmazsa tam son günlere denk geliyor çatlamış olabilir yumurtam o tarihe. Herhangi bir kanama bir şey olmazsa yumurtlamayı değerlendireyim diyorum ama korkmuyor da değilim bir zararı olursa diye

7 günlük Antibiyotikle ağrı kesici de verdi. Buna rağmen öyle söyledi bilmiyorum. Yumurtlama zamanımı geçirebilirim 10 gün ilişki olmazsa tam son günlere denk geliyor çatlamış olabilir yumurtam o tarihe. Herhangi bir kanama bir şey olmazsa yumurtlamayı değerlendireyim diyorum ama korkmuyor da değilim bir zararı olursa diye
Bana doktorum filmden sonra 1 dıçöngi bekletnişti radyasyon aldıgım için rahim bölgesine

iki gun once yumurtladim degerlendirdik dün sabahta baktım yine pik sabahta yaptım akşama doğru kazıkların belim ağrıdı çatlıyor herhalde dedim eşimde yeter dedi 😅
Baktım şimdi silik yok bu ay tutar umarım çifte bayram olur bu ay
Canim hu gebelik testtimi

Kızlar ben bugün doktora gittim glukofaja devam et dedi bir de rahim içinden fitil verdi inositol içeren ilk defa gördüm 3 ay daha dene olmazsa tekrar gel dedi. Çok samimi doktordu bunu sevdim eskisi kazulet gibi bir şeydi. 10gün sonra o da türkiyeye geliyormuş tatile ben de bugün gidiyorum, İstanbul'da tanıdığın var mı filan diye sordu 😊

Rabbim sağlıkla ilerletsin hiç sıkıntısız güzeller güzeli bir evlat nasip etsin inşallah benim de ilkinde belirtim oydu da şimdi de belirti yok ama ben arıyorum kendi kendime 😂
Bazen kendi kendimize belirti yarattığımız da olmuyor değil 🙈 çok sağolun inşallah sizin içinde en güzellerini diliyorum 🙏🏻

Kızlar selam çarşamba günü yurtdışında verdiğim kanda beta 223,5 çıkmıştı. Bugün Türkiye’de kan verdim 5 gün sonra yani beta 1780 çıktı. Bu artış anormal mi? Birisi artış çok fazla geldi bana dedi de sabahtan beri bunu düşünüyorum.
Teşekkür ler canım. Tebrık msjn ıcın. Senin artış cokguzel tam ıdeal 2 günde bir 2katı zaten hesaplaynca seninde 1 eksik günle tam ideal ben de yarn kan verıcem

Teşekkür ler canım. Tebrık msjn ıcın. Senin artış cokguzel tam ıdeal 2 günde bir 2katı zaten hesaplaynca seninde 1 eksik günle tam ideal ben de yarn kan verıcem
Tekrar test yaptın mı canım var mı koyulaşma?

X