HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Olabikir neden olmasın benım bı kere 6 kat artmıstı ilk gebeliğimde doktor çoğul gebelik olabilir demişti ödüm kopmustu o ay cunku cok fazla yımurtlamıstım Allaha sukur tek olmustu

Hayırlı olsun beta 1500 aştığında vajinal 6000 civarı iken karından kese görebilirsiniz :)

Olabikir neden olmasın benım bı kere 6 kat artmıstı ilk gebeliğimde doktor çoğul gebelik olabilir demişti ödüm kopmustu o ay cunku cok fazla yımurtlamıstım Allaha sukur tek olmustu
Ay teşekkür ederim içime su serptiniz doktora cuma günü gideceğim çünkü. Bana çok anormal gelmedi artış zaten ama insan işte normalde umursamayacağı cümleleri bile umursuyor.

5 günde normal bence o 2 gün sanmıştır
Çok teşekkür ederim hayır biliyordu en son çarşamba verdiğimi ama böyle söyledi. Zaten o söyleyene kadar da aklımın ucundan bile bir şey geçmiyordu sonra birde ya bir şey varsa diye düşünmeye başladım maalesef.

Gecen ay bende olmustu
iki gun once yumurtladim degerlendirdik dün sabahta baktım yine pik sabahta yaptım akşama doğru kazıkların belim ağrıdı çatlıyor herhalde dedim eşimde yeter dedi
Baktım şimdi silik yok bu ay tutar umarım çifte bayram olur bu ay

Eklentiler

• 17174857640873770479338478503135.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 36
Beta hCG verdin mi canım onda daha net anlaşılır
Emin olmadığımdan iki gün önce yumurtlama oldu dün sabahta baktım pik tabi iki gün önce aksaki ve dün sabah değerlendirdim galiba yumurtadan dolayı öle oldu dün akşamda zaten belim kazıkların çok ağrıdı çatladı herhalde sabah yaptım şimdi silik cikti ovulosyonum

Normal bence fazlaysa da ikiz falandır belki

Hayır yumurtlamadan 1-2 gün sonra yaptırdım adetin 21.günü ama geç yumurtlamam oldu 32 günde bir adet oluyorum. Doktor ilk bakışta bi burun kıvırdı ama 3ün üzerinde iyi dedi gene. Acaba yeni yumurtladığım için mi öyle düşük çıktı

Sat 29 Nisan, Bat 8 Haziran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…