HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım test yaptın mı ilk idrarla?
Kuzum yarın sabaha bıraktım kızımın bıraz ateşi vardı gece sbah 6.30 onaılac verdım hıc aklma gelmedı test mest resmen ben kalktm wcye yaptım tuvaletımı. Yattım uyudum tekrar azonce yne gttım wc geldm ateşine baktm şükür düşmüş sonra bi an şimşek çaktı bende ay dedim test. Zaten araftaydım sımdı hepten kaçtı tren yarın sabaha kaldı. Insallah yarın sabah😌 ınsan çocuk hasta olunca gözü dünyayı görmüyor ya. Öyle oldu resmen

Ben de bazen bu tarz şeylere üzülüyorum hatta Allah'ın gücüne gitmesin isyan derecesine geldiğim de oluyor dediğin gibi ilk denemede hamile kalan yanlışlıkla hamile kalan vs nasıl oluyor. Bir de pcos var bende 10 kadından birinde görülen bir şey o da bana denk gelmiş şanssızlığıma diyorum. Sabretmekten başka çare yok. Hangi ülkedesin ben de yurtdışındayım bu grupta baya yurtdışında olan arkadaşlar var.
Ben de oyleyim gercekten geceleri bazen icli icli agliyorum esim de insanlarin nasil ugrastigini ne kadar ugrastigini bilemezsin gordugun kadar biliyosun diyo ve takmazsam olucagini soyluyo herkes ama yani ben de oyle bir tip degilim ne yazik ki ben de hep her gordugumde oyle dusunup sonra cok uzuluyorum:KK43:

Ben hollandadayim siz neredesiniz? Insallah sizin oldugunuz yerde cok daha iyi bir kontrol ve saglik sistemi vardir cunku beni dusukten sonra bile sadece telefonla kontrol ettiler anlattiklarimi esas alip:KK43:

Ne zaman basladin yemeye benim regli basladi cok sukur
İnciri ben planlı yemedım o gün dısrdakı ıslerm ıcın cok fazla acıkan biri olarak insülin hormonum düşük çünkü. Kurumeyve attm cantama kuru ıncırden baya büyüktü 5,6 tane yedım ınanın adetın 5.gunu o aksam bır agrım oldu sol yumurtalıkta. Ki öyle böyle değil aklma geldi geliştirdiği. 5,6,7. Gün ağrım coktu hatta vucut ısıma baktm da sanrm ben 2kez yumurtlamış olablrm 9unda dustu ısı 35.8 batmalar coktu 10unda cıkmıstı ısı yine. 11.gecesi de yine yumurtladım yıne ısım düştü 35.8e şimdi taşlar oturuyor 2tanee olgunlastı ve salındı glb. duskapani duskapani

Kızlar sökülecek gibi hissim var. Rahimde. Kızımda da böyleydi. Umarım sadece bir histir🥺🥺

Ben de oyleyim gercekten geceleri bazen icli icli agliyorum esim de insanlarin nasil ugrastigini ne kadar ugrastigini bilemezsin gordugun kadar biliyosun diyo ve takmazsam olucagini soyluyo herkes ama yani ben de oyle bir tip degilim ne yazik ki ben de hep her gordugumde oyle dusunup sonra cok uzuluyorum:KK43:

Ben hollandadayim siz neredesiniz? Insallah sizin oldugunuz yerde cok daha iyi bir kontrol ve saglik sistemi vardir cunku beni dusukten sonra bile sadece telefonla kontrol ettiler anlattiklarimi esas alip:KK43:
Ben de dubaideyim burada bütün sağlık hizmetleri özel uygun fiyatlı olanlar iyi değil yükseklerde de arayıp iyi doktor bulman lazım benim ilk gittiğim çok suratsızdı ve hiç tavsiye vermiyordu şimdi değiştiricem, eminim gruptaki çoğu kişi anlıyordur bu hisleri canım Allah'tan umut kesilmez bize de bir mucize verir inşallah bir gün 😔

Yapma canım bence de kızımdan önce bi düşük vardı sonra bı Dr ovulasyon testı al dedi. Onu bn yaptığım ıll ay adetm gecıkmıstı kist olmus stresten. Ki hayatta gecıkmezdm sen neden verıyorsun duzenlı kadına bunu. Gün aşırı de yeterlı. Sonra kızımın dogumunu yapan canım doktoruma ılk gidişte at çöpe onları dedı senin kronik sorunun yok bunu sana vermesi sacmalık dedi güldü. Canım drma gittiğm ay gerçekten çöpe attım onları ve o ay hamile kaldım 3 ay yapmstm ovulasyon o bende stres yuklemıs çok. Sonra bana seni bekliyorum yakında demıstı 20gun sonrgs gıttıgımde bukdr cabuk da beklemıyordum diye şakalaşmıstık 🥲🥳 bence düzenli adet olanlar yapmamalı gerçekten stres yapan birşey yok kırmızı mı silik mi . Duzensızler tabıkı yapsn❤️
Benim yapmam gerekiyor düzensiz çünkü canım kimyasaldan beri düzene girmedi. Stres yapacağımı düşünmüyorum ya ben çok kafaya takan biri değilim böyle şeyleri yoksa yumurtalıklarında tembelleşme var dediler bana o zaman bile yapmadım bilmiyordum zaten 2. Ay gebe kaldım evlendikten sonra. O zaman 24 yaşındaydım şuan 30 hemen olmayabilir Allahın taktiri artık ama benim için belirsizlik daha kötü ne zaman yumurtladığımı bilmem gerekiyor belki yumurtalıklarınla ilgili bir sorun var onu öğrenmiş olurum

Benim yapmam gerekiyor düzensiz çünkü canım kimyasaldan beri düzene girmedi. Stres yapacağımı düşünmüyorum ya ben çok kafaya takan biri değilim böyle şeyleri yoksa yumurtalıklarında tembelleşme var dediler bana o zaman bile yapmadım bilmiyordum zaten 2. Ay gebe kaldım evlendikten sonra. O zaman 24 yaşındaydım şuan 30 hemen olmayabilir Allahın taktiri artık ama benim için belirsizlik daha kötü ne zaman yumurtladığımı bilmem gerekiyor belki yumurtalıklarınla ilgili bir sorun var onu öğrenmiş olurum
Sen ovulasyon takıp etmedım dedın buyüzden yorumum o şekldeydi. Neden ozmana öyle dedim anlamdım canım. Duzensızler ıcın tabıkı yapılmalı. Ben düzenlıler ıcın oyle yazdım msjda da belirttim😌

Benim adetim düzenli ama bazı aylar yumurtlama olmuyormus.standart gün aşırı ilişki dedi benim doktorum.ama yumurtlama olmaz , olsa belki catlamaz onun için bilmem gerekiyor benimde.

Benim adetim düzenli ama bazı aylar yumurtlama olmuyormus.standart gün aşırı ilişki dedi benim doktorum.ama yumurtlama olmaz , olsa belki catlamaz onun için bilmem gerekiyor benimde.
Nasıl yumurtlama olmuyor bunu ilk defa duydum ben bugüne kadar hiç yaşamadım böyle bir şey o strest dışında.yani tam düzenlileri kastettim zaten tam düzenliler iki günde bir ilişki ile zaten yakalar diyor doktorlar vücudundan da anlıyor çoğu kadın

Sen ovulasyon takıp etmedım dedın buyüzden yorumum o şekldeydi. Neden ozmana öyle dedim anlamdım canım. Duzensızler ıcın tabıkı yapılmalı. Ben düzenlıler ıcın oyle yazdım msjda da belirttim😌
Evet etmedim canım ovülasyon. Doğumdan sonra düzene girdi regl im benim. Sonra da sıkıntı olmadı. Kimyasal yaşadım martta ondan sonra yine reglim gecikti geçen Ay ve bu ay ben de yeni tecrübe ediyorum düzensiz olduğunu🙃

Nasıl yumurtlama olmuyor bunu ilk defa duydum ben bugüne kadar hiç yaşamadım böyle bir şey yani tam düzenlileri kastettim zaten
Ewet canım doktorum öyle dedi bazı aylar kadınların yumurtlamasi olmaz.olsada yeterli olgunlukta olmaz dedi.nette arastirdim bazi doktorlar yazmis ama tam kapsamli bakmadım acikcasi

Evet etmedim canım ovülasyon. Doğumdan sonra düzene girdi regl im benim. Sonra da sıkıntı olmadı. Kimyasal yaşadım martta ondan sonra yine reglim gecikti geçen Ay ve bu ay ben de yeni tecrübe ediyorum düzensiz olduğunu🙃
Anladım test yapmadın ozaman dimi kafam karıştı test yapmam da lazm dedın ya ondan soruyorum 😏

Ewet canım doktorum öyle dedi bazı aylar kadınların yumurtlamasi olmaz.olsada yeterli olgunlukta olmaz dedi.nette arastirdim bazi doktorlar yazmis ama tam kapsamli bakmadım acikcasi
Evet bu doğru olabilir. Bana doktorum 34 yaşına kadar 2. Çocuğu yap demişti

Kızlar eşim bu sıteyi hiç istemiyordu. Yine döndugumu gördü azonce. Aşırı gerıldık. Canım cok skkın ona hamıleyım dememek ıcım zor tuttum kendimi ama tam emn olamadgm ıcın dyemedm HCG bakılmadı dye sil diyor bana. Sizin eşleriniz biliyor mu. Ki bana zorla bsy yaptıramaz yapmam bilir

X