HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar eşim bu sıteyi hiç istemiyordu. Yine döndugumu gördü azonce. Aşırı gerıldık. Canım cok skkın ona hamıleyım dememek ıcım zor tuttum kendimi ama tam emn olamadgm ıcın dyemedm HCG bakılmadı dye sil diyor bana. Sizin eşleriniz biliyor mu. Ki bana zorla bsy yaptıramaz yapmam bilir
Biliyor ben herşeyimi paylaşırım o da karışmaz canım

Biliyor ben herşeyimi paylaşırım o da karışmaz canım
Yani ben gizlemedim ondan kı hcbsyı gızlemem zaten sadece gereke duymadım msj yazarken geldi yanıma cayı demleyecektım unutmusum gördü yne mı daldın dedı. Kızmasnn nedeni de şu ki bu sıte yuzunden kafama çok takıyorum herseyı ve sureklı aklımda oluyor. Buyüzden günlerdr belırtı arıyorsun yıne dmı dedi kendinde. Boyle sosyal ortamlardan hoşlanmaz kendısı Instagram dahı kullanmaz twıtter dısında yanı kendi ozelını anlatman hosdegıl dıyor hak da verıyorum fakat arafta kaldım. Yıllar oncesınden biliyor bu site ye cok daldıgımı

Bakıyorum 10gundur gerçekten fazla giriyorum takıyorum kafama cok seyı. O da beni tanıyor sanrm haklı su HCG yı yapınca kapayablrm glb yıne

Bakıyorum 10gundur gerçekten fazla giriyorum takıyorum kafama cok seyı. O da beni tanıyor sanrm haklı su HCG yı yapınca kapayablrm glb yıne
Kuzum herkesin eşi aynı merak etme benimki de diyor arama listen hep yok yumurtlama yok belirti yok akıntı.kafayi yedin diyor iyice.sal kendini.hele hani kadın kadına konusuyoruz yok iliski yok bu gece değerlendirme filan duysa görse kesin utanmiyormusunuz der ve kızar.

Kuzum yarın sabaha bıraktım kızımın bıraz ateşi vardı gece sbah 6.30 onaılac verdım hıc aklma gelmedı test mest resmen ben kalktm wcye yaptım tuvaletımı. Yattım uyudum tekrar azonce yne gttım wc geldm ateşine baktm şükür düşmüş sonra bi an şimşek çaktı bende ay dedim test. Zaten araftaydım sımdı hepten kaçtı tren yarın sabaha kaldı. Insallah yarın sabah😌 ınsan çocuk hasta olunca gözü dünyayı görmüyor ya. Öyle oldu resmen
Oyy çok geçmiş olsun kuzuya 🩷 haklısın canım, bi de daha net görürüz belki yarın 😍

Biz burda aynı şeyleri yaşayan ve bi şeyler paylaşmak isteyen birbirimizi anlayan kadınların eşlerimizin bunu anlaması imkansız günlük yaşantımda arkadaşlarımla bile annemle bile konuşamadığım şeyleri yazıyorum konuşuyorum bence burası çok kıymetli ama böyle çok çok da kendi kafamızda buradaki kötü tabloları da büyütmemeliyiz ama kadınlar işte çok düşünüyoruz ve çok kafada kuruyoruz

Oyy çok geçmiş olsun kuzuya 🩷 haklısın canım, bi de daha net görürüz belki yarın 😍
Ben öyle umuyorum kuzum şu anda da kuruyan testte çizgide en solu dümdüz koyu oradan belli zaten var oldu şu 20 dakika içinde de gördüm diye kötü düşünmüyorum artık Ama tabii ki de yanlış test çıktıysa da bahtıma yarın belli olur teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerin için Bir gece öncesi yorganlılar terlemiş isilik olmuş bacağı ayakları acaba diyorum o mu Ateş yaptı isilik ateş yapar mı bilen var mı. Daha da dün akşam arkadaşıma dedim ki aralık ayından beri ateşlenmiyor kızım çok şükür diye yemin ediyorum gece 12'de fark ettim ateşlendi 🤣

Kuzum herkesin eşi aynı merak etme benimki de diyor arama listen hep yok yumurtlama yok belirti yok akıntı.kafayi yedin diyor iyice.sal kendini.hele hani kadın kadına konusuyoruz yok iliski yok bu gece değerlendirme filan duysa görse kesin utanmiyormusunuz der ve kızar.
Biliyor kzıımdan once ve kızımın zamanından bu konuları soylemıstım ondan hoslanmıyor zaten bizim özelimizi ne hakla anlatabiliyorsun diyor. Her erkek gibi prensipleri var bana hıc yakıstıramıyormuş bu durumu😂

Ben öyle umuyorum kuzum şu anda da kuruyan testte çizgide en solu dümdüz koyu oradan belli zaten var oldu şu 20 dakika içinde de gördüm diye kötü düşünmüyorum artık Ama tabii ki de yanlış test çıktıysa da bahtıma yarın belli olur teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerin için Bir gece öncesi yorganlılar terlemiş isilik olmuş bacağı ayakları acaba diyorum o mu Ateş yaptı isilik ateş yapar mı bilen var mı. Daha da dün akşam arkadaşıma dedim ki aralık ayından beri ateşlenmiyor kızım çok şükür diye yemin ediyorum gece 12'de fark ettim ateşlendi 🤣
Annenin babanın nazarı daha çok değer canım.gecmis olsun guzelime.cocuk bunlar geçer endiselenme.

Biliyor kzıımdan once ve kızımın zamanından bu konuları soylemıstım ondan hoslanmıyor zaten bizim özelimizi ne hakla anlatabiliyorsun diyor. Her erkek gibi prensipleri var bana hıc yakıstıramıyormuş bu durumu😂
Amannn benimkide aynı.bosver takılma haklısın de geç yapmak istediğini yap yine 😂😂😂 ben kafa rahatligim için böyle yapıyorum valla.nabza göre serbet.anlatsam anlamicak niye kendimi yorayim.

Kızlar adetime altı gün var sıfır belirti bir kalp durması sonucu kürtajım oldu 28 şubatta ikinci ay bu korunmadığımız ilkinde hemen hissetmiştim varlığını ama şimdi sıfır yani biraz halsizim sadece o da sıcaklardan bnce

Kuzum bende birkaç gündür girmiyordum hamile misin 😍mesajları tam okuyamadım çok birikmiş hayırlısıyla gelsin inşallah 🥰 kuzucum yanlış anlamazsan biraz fazla belirti arayıp takılıyorsun gibi geldi bana eşinde bu yüzden kızmış olabilir, bence de biraz daha rahatla, hamileysen de değilsen de 🤗 başka şeylerle uğraş biraz kafan dağılsın

Kızlar adetime altı gün var sıfır belirti bir kalp durması sonucu kürtajım oldu 28 şubatta ikinci ay bu korunmadığımız ilkinde hemen hissetmiştim varlığını ama şimdi sıfır yani biraz halsizim sadece o da sıcaklardan bnce
Daha çok erken bence bata 2-3 gün kala erken test yaparsınız 🤗

Daha çok erken bence bata 2-3 gün kala erken test yaparsınız 🤗
İlkinde yumurtlamadan 6 gün sonra göğüs uçlarım yanmıştı kıpkırmızı ondan dolayı yine o belirtiyi bekliyorum olmayınca yok herhalde bu ayda diyorum ama ilk gebeliğimin kabarcıkları geçmesi kaldı bende öyle acı bir hatıra gibi

İlkinde yumurtlamadan 6 gün sonra göğüs uçlarım yanmıştı kıpkırmızı ondan dolayı yine o belirtiyi bekliyorum olmayınca yok herhalde bu ayda diyorum ama ilk gebeliğimin kabarcıkları geçmesi kaldı bende öyle acı bir hatıra gibi
Yok yok öyle düşünmeyin her hamilelik çok farklı olabiliyormuş adet geçene kadar belirtisi olmayan da oluyor umarım vardır 🥰

Kuzum bende birkaç gündür girmiyordum hamile misin 😍mesajları tam okuyamadım çok birikmiş hayırlısıyla gelsin inşallah 🥰 kuzucum yanlış anlamazsan biraz fazla belirti arayıp takılıyorsun gibi geldi bana eşinde bu yüzden kızmış olabilir, bence de biraz daha rahatla, hamileysen de değilsen de 🤗 başka şeylerle uğraş biraz kafan dağılsın
Evet canım buara öyle oldu kesinlikle nokta atış yaptın bu konuda çok yazdıkça takıldım herseye o da huyumu biliyor.😔🙈 Evet dun pozıtıf çıktı ama Cook silikti canım 3.dkda görmeye başladım gderk netlestı ama silik ve ilk ıdrar degıldı yarın sabah yapacağım tekrar bat günü

X