HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet işte bu yüzden pişmanım a dostlar hamiş deglsem kutuyla test alıcam eve farklı testlerden hem de. Dediğin gbyok dyosun sonra çıkarsa sürpriz

Kızlar döngünün 34. Günü normalde hiç gecikmez max 31. Gün olurum. Az önce mirrateck erken gebelik yaptım negatif. Kaset test testti de bu şekilde çıktı bu beyaz çizgi ne anlama geliyor? Sizce kan vereyim mi ya hiç gecikmezdi.

Eklentiler

• 81ED4534-C1C9-4989-A72A-81995D4372E3.png
    543,8 KB · Görüntüleme: 51
Günaydın burnum felaket tıkalı nefes alamıyorum kızlar eşim gitti biraz daha uyuyacağım öğlen test alacağım.Yani hasta da değilim asla ama burun iptal. Bu sabah vücut ısımyine 36 7'den 36.9'a çıktı eski mesajlarımda ne buldummm o zaman da burnum tıkanmış vücudu ısım daı 36.9'muş buarada

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-01-08-37-04-825_com.android.chrome.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 49
Günaydın canım o çizgi penceresi oluyor bildiğim kadarıyla

Evet düşük gibi şeylerde de doktorlar erken müdahale edebiliyor anlaşılırsa

Benim de 1 haftadır burnum tıkanık ve kulaklarım da tıkandı. Sabah da çok hafif pembe kan geldi burnumdan inşallah belirtilir.

Benim de 1 haftadır burnum tıkanık ve kulaklarım da tıkandı. Sabah da çok hafif pembe kan geldi burnumdan inşallah belirtilir.
Hadi inşallah canımm bel agrısı gelıyor gıdıyor busabah sureklı. Suanda kahvaltı ediyoruz sonra oglen gb cıkıcam kızımla nobetcı eczaneye gıdecegz eve hemen donmezsem aksama kalacak test gezelım dye cok heveslı

Hayırlısı olsun canım. Tüp bebekten başka çare yok diye düşünüp gününü beklerken hamile kalan o kadar çok okudum ki. İnşallah aratmadan kavuştursun Allahım hepimizi.

Hayırlısı olsun canım. Tüp bebekten başka çare yok diye düşünüp gününü beklerken hamile kalan o kadar çok okudum ki. İnşallah aratmadan kavuştursun Allahım hepimizi.
Bakalım nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz iki gün daha iğnenin dızunu arttırıp vuracagım pazartesi de bi gelişim olmazsa rota belli

Kızlar selam sonunda regl oldumm gerçekten rahatlama geldi öyle miydi böyleymiydi derken sabah ateşimi ölçtüm 36,3 çıktı cidden farkediyor bu ısı olayı. Birde soğan kürünün de etkisi var yoksa yine bekleyecektim 17 Mayıs gösteriyor yumurtlama günümü o gün sadece bir kere ilişki oldu sonrası da yok. 11,12,13,14, ve 17 değerlendirmiştik. Bu döngüme göre değişti tabi neyse hemen toplu sipariş veriyorum bu ay başlayacağım ovülasyona sat 1 Haziran bat 2 Temmuz sdaak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…