HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Vücut sıcaklığın tam olarak hangi zamanda ki sıcaklığa geliyo canım
Canım 36.9’a kadar çıkmıştı 36.4’e düştü yani adet zamanındaki durumuna düştü. İlk defa bu ay ölçtüm. Gelecek aya daha tecrübeli olurum:) Innovita ovulasyon testi sipariş verdim bu ay da onunla deniycem bakalım belki vesile olur.

Canım 36.9’a kadar çıkmıştı 36.4’e düştü yani adet zamanındaki durumuna düştü. İlk defa bu ay ölçtüm. Gelecek aya daha tecrübeli olurum:) Innovita ovulasyon testi sipariş verdim bu ay da onunla deniycem bakalım belki vesile olur.
İnşallah canım

Anladım çok geçmiş olsun o zaman bat8 haziran yapalım isterseniz döngğnğz başlayıncaa gubncelleriz
Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@nazemaydin🤰🏼🧿
@Polymnia🤰🏼🧿
@gardenya21🤰🏼🧿
@Cukurova78🤰🏼🧿
@senosderler25 Nisan22 Mayıs
@amyjegga28 Nisan24 Mayıs
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
@Melek950126 Nisan27 Mayıs
@burrrr133127 Nisan27 Mayıs
halolita halolita 28 Nisan28 Mayıs
@bef4530 Nisan28 Mayıs
@aalesya3 Mayıs28 Mayıs
@royaal29 Nisan29 Mayıs
@Umutlubiri1227 Nisan31 Mayıs
duskapani duskapani 5 Mayıs31 Mayıs
@subile4 Mayıs2 Haziran
@kanguruf7 Mayıs3 Haziran
kartanesi8892 kartanesi8892 9 Mayıs3 Haziran
@Childdevelopment10 Mayıs4 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@dripbade9 Mayıs4 Haziran
@Evelynn9 Mayıs5 Haziran
@sonsuzlugunyanks4 Mayıs5 Haziran
@muendizleydiniz9 Mayıs6 Haziran
@CerkesMaria13 Mayıs6 Haziran
@elay8913 Mayıs7 Haziran
@annelik yolunda7 Mayıs7 Haziran
@Burcinouz11 Mayıs7 Haziran
@eliflevent7 Mayıs7 Haziran
@berna969610 Mayıs7 Haziran
D Djansu 8 Haziran
@merve000111 Mayıs8 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@nisan9712 Mayıs8 Haziran
@Jane Jetgil13 Mayıs9 Haziran
@laylsari9 Mayıs9 Haziran
@mysterious712 Mayıs10 Haziran
@semocann15 Mayıs10 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran
sifa1986 sifa1986 13 Mayıs13 Haziran
@mutluluksende14 Mayıs13 Haziran
@tugcee117 Mayıs13 Haziran
@Dbk334712 Mayıs13 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Ozlenenhanim13 Mayıs14 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@ecutos16 Mayıs15 Haziran
@Sadeizm18 Mayıs16 Haziran
@harivefaa26 Mayıs17 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@nigdeli_26 Mayıs19 Haziran
@Pamlok26 Mayıs20 Haziran
@Candy777720 Mayıs20 Haziran
@cookiep26 Mayıs21 Haziran
@babydogan25 Mayıs21 Haziran
@Bahar esinti24 Mayıs21 Haziran
@beray123 Mayıs21 Haziran
@Ozlac21 Mayıs21 Haziran
@guzelbiresinti26 Mayıs21 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
@aceleciaycicegi21 Mayıs22 Haziran
@beyazmanolya6622 Mayıs22 Haziran
@zlmtnz27 Mayıs24 Haziran
sdaak sdaak 24 Mayıs24 Haziran
@beezuus24 Mayıs25 Haziran
@Crpe27 Mayıs27 Haziran
@meraklime26 Mayıs27 Haziran
@kendihalince29 Mayıs29 Haziran
@bestemilka25 Mayıs30 Haziran
@bluecam30 Mayıs30 Haziran
@asiliris28 Mayıs3 Temmuz
@brckm4 Haziran4 Temmuz
Bi konuda fikir almak istiyorum
2yılık evliligimde hiç sorun olmamasına rağmen hamile kalamadım hep stres dediler durumumuz şükür var dı tüp bebek tedavisi gördük ilkinden tutundu 17 hafta erken doğum oldu kaybetim 😞 şimdi de rahmim toparladı ilk adetim dün oldu şimdi herkez vicudun hamileliğe alıştı hemen normal kalırsın diyorlar bi tarif de gördüm tarçın çörek otu bal adetin 2 günü başlanıyo 10 gün sabah akşam aç karnına 1 tatlı kaşı bunu deneyip hamile kalan oldu mu veya tüp bebek deneyip sonrasından kendi kendine hamile kalan var mı 😞

Kuzum inşallah önümüzdeki aya olur kac gun var ama cok mu dustu. 0.2lık fln iniş çıkışlar onemlı degl Daum okudum dhaa 36.4 fln altına dusmemesı onemlymıs
Canım 36.4’e düştü de zaten testim aşırı negatif yani😂 İhtimal yok yani.

Hmm anladım canım normal digital ateş ölçerler mi ölçtün. Evet benim de reglim gelsin bende toplu sipariş vericem. Dediğin gibi vesile olabilir inşallah 🙏

Evet canım normal dijital ateş ölçerle dil altından sabah uyanır uyanmaz ölçtüm hep. Gün içinde ölçmek doğru değil kalkıp azcık hareket ettiğimde bile hemen 0.3 derece filan artıyor. O yüzden sadece 1 kez sabah ilk uyandığında ölçmek en doğrusu. Femometer ve Flo’ya kaydediyorum ikisi de aynı şeyleri söylüyor:)

Evet canım normal dijital ateş ölçerle dil altından sabah uyanır uyanmaz ölçtüm hep. Gün içinde ölçmek doğru değil kalkıp azcık hareket ettiğimde bile hemen 0.3 derece filan artıyor. O yüzden sadece 1 kez sabah ilk uyandığında ölçmek en doğrusu. Femometer ve Flo’ya kaydediyorum ikisi de aynı şeyleri söylüyor:)
Tamam canım anladım bende öyle yapacağım bakalım sonuç ne olacak merak ediyorum bidaha ki aya 🥰

Bende adete 1 hafta kala ateş ölçmeye baslicam.eger bu ay gebelim olusmazsa dewamli bakicam inşallah.

İnşallahh canımm 🥰🙏🥰
Canım senin sabahki ateşin kaç aslında bunu ölçüp hamile olup olmadığını anlarsın bu sabah ölçtün mü normal ateşinden 0.5 derece falan yüksek mi yani sonuçta herkesin ateşi farklı atıyorum benimki normal hali 36'dır başkasının 35,5 falan

Masallah hormonların duzenlı calısıyor da demek bu canım önümüzdeki ay dğşmezse. Ki inşallah duşmesşn. Hemen anlarsın gebeliği benim de maalesef adet günü ne yakın dusmeye baslar genelde.0.3 fln sonra kalan 0.5 adet sabahı düşer hemen hc sasmas. Bugun de cok yüksek oyuzden merak ettgm ıcın test alcam artk ısı düşerse almayacaktım ama düşmüyor nasip

Canım senin sabahki ateşin kaç aslında bunu ölçüp hamile olup olmadığını anlarsın bu sabah ölçtün mü normal ateşinden 0.5 derece falan yüksek mi yani sonuçta herkesin ateşi farklı atıyorum benimki normal hali 36'dır başkasının 35,5 falan
Canım ben bir ara kızımın ateşini ölçerken geçen aylarda kendiminkini de ölçmüştüm meraktan 35,4 çıkmıştı. Bu sabah ölçtüm 36,5 çıktı yine dün de öyleydi. Yani hiç yapmadığım için bilemiyorum ki nedir ne değildir🤷🏻‍♀️

X