Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

COLOR="DarkGreen"]BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM [/COLOR]

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

Günü gelen arkadaşlar

ktg.............-----------18 Haziran-------? deneme:Saruboceq:
denizxx........---------19 Haziran------10. deneme.(ıdrar testınde ıkıncı cızgı sılık.kan testı yaptrmadı):Saruboceq::Saruboceq:
truf-----------------------19 Haziran-------? deneme:Saruboceq:
ronya--------------------20 Haziran-------9. deneme
:Saruboceq:
aysu87-----------------21 Haziran-------7.deneme:Saruboceq:
ponispon---------------21 Haziran------1. deneme
:Saruboceq:

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme
yasekase--------------26 Haziran-------3. deneme
tırtılkurabiye----------26 Haziran-------1. deneme
tugok--------------------26 Haziran-------5. deneme
ozlemyalcinkaya----28 Haziran-------? deneme
biozard------------------28 Haziran-------? deneme
faran----------------------29 Haziran-------7. deneme
hazel82-----------------29 Haziran-------4. deneme

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

sarısheker..........::CüvCüvugur geıtırır inşallah bize)

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

]nisa-86-------------------1 Temmuz-------1.deneme
karats---------------------2 Temmuz-------2. deneme
lithium84-----------------3 Temmuz-------? deneme
suyasem-----------------4 Temmuz-------? deneme
nurten34------------------5 Temmuz ------? deneme
d_kupcu------------------6 Temmuz-------? deneme
mse121822.......------6 Temmuz-------6.deneme
edamm-------------------8 Temmuz-------1. deneme
darkangellove58-------8 Temmuz-------10. deneme
guzel83-------------------10 Temmuz------7. deneme
ramiznur-----------------11 Temmuz-------6. deneme
firstheaven-------------- Temmuz------- deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

Ara ara adet belirtileri oluo. Sonra olmuo gibi de. Bu ay gebe kalırsam çok büyük sürpriz olucak. Şimdiden 4. deneme de yapıcam gibi gelio da!

kızlar adet ağrısı bende de oluyor ara ara. hatta az önce kesin geldi diyerek lavobaya gittim ama su gibi biraz akıntı gelmiş. ama kesin yolda benimkiler

yasecım yok bende belırtı falan daha.ama benım 21. gunum.18. gunde catladı bukadar kısa surede belırtı baslarmı.baslarsa yok bu ayda

gebe deilsek de adet uzamasın ya. Benim de 12. 13. günlerde çift çizgi vardı ama hemen çatladı mı bilemem tabii..

slm kızlar nasılsınız ya size birşey danışmak istiyorum benim açık pembe akıntım var bu hamilelikte belirti oluyormuş bazen ama bizim ilk 15 gün oldu iliş.yoğun acaba nisan sonunda yaptığım düşükle alakası olabilir mi ki?

yada tekrar hamile mi oldum acaba bu ihtimali düşünmemeye çalışıyorum üzülmeyeyim heveslenip öyle olmazsa

slm kızlar sonucum sanırım negatif yaaaa 2.65 cıkmış 5 üzeri olması gerek dimi pozitif için

slm kızlar sonucum sanırım negatif yaaaa 2.65 cıkmış 5 üzeri olması gerek dimi pozitif için
sen dikkat et kendine yorma bir kaç gün çünkü geç döllenmede böyle oluyor arkadaşımın öyle oldu tam adet göreceği zaman döllenme olmuş iki hafta geriden büyüyordu bebek ve çok tatlı şimdi:)

kızlar merhaba 2 gundur giremiyordum baya bir gelişme var denizcim inşallah hamilesindir.saat 3 e geliyor guzel haberlerini bekliyoruz.hazelcim nasılsın?eşinin sonuçları nasıl çıktı inşallah ameliyata gerek kalmaz.bence ameliyattan once 1 aşılama deneyin kaliteli olanları alıp yerleştirdikleri için şans yuksek oluyor.sizde de spermde suan için bir problem olmadığından deneyebilirsin.en azından denemedim demezsin.

denizcim doktor hala gebe olma ihtimalin olup olmadını sölemedi mi ya da sen sormadın mı. gebe olmayanlarda genelde dğer hangi aralarda olur olasılıklı!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…