Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

denizcim uzulme yani değer 0 çıkmamış bence bir doktorunu arayıp değerini sorarmısın?gec döllenme olabilirmi acaba?hakkınızda hayırlısı olsun.

kızlar bende bu ay tuhaf seyler oluyor bugun adetin 16.gunu gun aşırı calışıyoruz fakat 1 hafta once goguslerim buyumeye basladı kocamanlar :))) eşim de fark etti.kilo falanda almadım formumdayım.:))) niye ki boyle oldu şimdi adete daha cok var.

kızlarrr miniğim 4.5 haftalıkmış mercimek kadar dedi doktorum :) ben buralardayım ve hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum taa ki o listede adet bekleyen kimse kalmayana kadar :)

benim adet günüme 3-4 gün kala değerim 46.14 çıkmıştı denizcim galiba 5ten sonra filan pozitif oluyor.ve her gün hemen hemen 2ye katlıyormuş bu değer.

kızlarrr miniğim 4.5 haftalıkmış mercimek kadar dedi doktorum :) ben buralardayım ve hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum taa ki o listede adet bekleyen kimse kalmayana kadar :)
Allah o mercimeğin tosun kadar olduğunu da göstersin inş canım :)
biraz gebelik belirtilerinden bahseder misin?
idrar testi yapmış mıydın?

Hayırlı olsun canım. Çok sevindim. Allah tamamına erdirsin..

tşk ederim canım benim.darısı hepinize inşallah dualarım hep sizlerle olucak.
faran cım saol canım.ben adetime bir hafta kala acon diye bi idrar testi yaptım 2. çizgiyi hiç göremedim.yine adete 3-4 gün kala test yaptım sabah ilk idrarla çok silik 2. çizgi çıktı gözlerime inanamadım,4 saat daha bekledim bidaha test yaptım sabırsızlıktan yine silik çizgi ama gözle zor görülür kadar silikti.hemen kan testi yaptırdım akşamüstü 46.14tü :) hiçbir belirtim yoktu ama çok istediğim için evde test depolamıştım resmen :) hala bulantı halsizlik gibi bir belirtim yok sadece fazla duygusalım tvde ne görsem ağlıyorum :))) çok komik oluyor eşim gülüyor halime ben ağlıyorum.illa bulantı filan beklemeyin ve adetiniz gecikene kadar testler doğru yanıt vermeyebiliyor umutsuzluğa kapılmayın o yüzden.bu hafta beyninin gelişeceğini söylediler mercimek kadar bişeyin neresinde beyin neresinde kol bacak gelişir anlamadım hala o kadar şaşkınım ki :) hepimizin olsun tosunları cimcimeleri hepimizinnnn...

saolun arkadaşlar şimdi dr yanına gittim konuşmak için sonuc negatif ama ne olu ne olmaz 1 hafta daha bekle dedi.ama hamiş olsaydın cıkardı gerci dedi.yinede bekle dedi adet söktürücü falan vermedi.offffffffffff yaaaa bu ayda yattı kızlar siz beni en iyisi temmuza ekleyin

bu arada unuttum kızlar.tam 20 gündür göğüslerim kocaman ve çok ağrıyorlar.hani adet olmadan büyür ve ağrır ya bu daha şiddetli ağrıyor.sütyen bile rahatsız ediyor sanki göğüslerim başkasına ait emanetmiş gibi :)))) yeni yeni küçülüyorlar.

benim adet günüme 3-4 gün kala değerim 46.14 çıkmıştı denizcim galiba 5ten sonra filan pozitif oluyor.ve her gün hemen hemen 2ye katlıyormuş bu değer.

evet canım haklısın allahım bebişinle size ömür boyu saglıklı ve mutlu bir hayat diliyorum allahım saglıklıca kucagına almayı nasip eder inşallah....

saolun arkadaşlar şimdi dr yanına gittim konuşmak için sonuc negatif ama ne olu ne olmaz 1 hafta daha bekle dedi.ama hamiş olsaydın cıkardı gerci dedi.yinede bekle dedi adet söktürücü falan vermedi.offffffffffff yaaaa bu ayda yattı kızlar siz beni en iyisi temmuza ekleyin

denizcim şu internetteki sat yumurtlama günü hesaplayan tablolar var ya oorda temmuz hesaplamanı yap canım öyle dene.o aralıkta bir gün boş,bir gün dolu :KK66: ben öyle tutturdum 2. ayımızda.umarım önümüzdeki ay beni yalnız bırakmazsın.hayırlı haberlerini beklicem.

bu arada unuttum kızlar.tam 20 gündür göğüslerim kocaman ve çok ağrıyorlar.hani adet olmadan büyür ve ağrır ya bu daha şiddetli ağrıyor.sütyen bile rahatsız ediyor sanki göğüslerim başkasına ait emanetmiş gibi :)))) yeni yeni küçülüyorlar.
karnında adete benzer sancılar yaşadın mı canım?

hazelcim üzülme canım, yarın halledersiniz olmaz mı? iş yerinden izin alma problemi oluyor mu eşinin?
geç olsun ama güç olmasın canım. umarım yarınki testte hiçbir problem olmadığını öğrenirsiniz.
benim de günüme daha çok var ama bu ay erken gelecek sanırım. 29'unda bekliyordum ama dünden beri karnımda adet sancıları var. moralim çok bozuluyor. dün bütün gece ağladım :KK43:

uff ya bozmayın moralleri kızlar bende zaten bi kıvılcıma bakıyorum valla aççam muslukları heee... :sinifsinif:

bu belirsizlik deli etti beni ne yapacam bilmiyorum dr gidemem artık sıfırı tükettik valla önümüzdeki yine klomenmi kullansam bilmiyorum kafam cok karıştı

karnında adete benzer sancılar yaşadın mı canım?

evet canım aynen adet olacak gibiydim.o adet kasılmaları ve göğüs ağrısı.hatta eşim sen kesin adet olucaksın hayatım dedi bende evet kesin olucam yine olmadı demiştim.aynı yani adet belirtileriyle meğer bebiş varmış.

evet canım aynen adet olacak gibiydim.o adet kasılmaları ve göğüs ağrısı.hatta eşim sen kesin adet olucaksın hayatım dedi bende evet kesin olucam yine olmadı demiştim.aynı yani adet belirtileriyle meğer bebiş varmış.
canım benim yaklaşık bir haftadır göğüslerim patlayacak gibi. hafif yeşil damarlar da belirdi. daha önceden dikkat etmezdim ama bu sefer gözüme belirgin geldiler. daha adetime bir hafta var. ama dünden beri de karnım ağrıyor adet olacakmışım gibi. acaba bu ay kırmızılar erken mi gelecek nedir :KK43:

X