Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

farancım sogan kürü dıye bır topık var ordan bılgı alabılırsın.bende yapmayı dusundum ama dr. rahım temız deyınce daha kotu bısı yapmıyım dıye korktum.bu ay yapmıycam heralde.

saol cnm tamam bnm direk geliyo silince zaten dünde wcde aktı gördüm bugn sadece silince geldi sanırım çatlam yakn değerlendirelim inşş ksmet olur inşallah bende bu topiğin haziran hamişlerinden olurum aminn

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

edammm---------5 Haziran

d_kupcu--------9 Haziran

sevdalinka-----9 Haziran

ramiznur---------10 Haziran

guzel83--------12 Haziran

ktg.............18 Haziran

truf----------------19 Haziran

ronya------------20 Haziran

nurberra-------24 Haziran

yasekase---------26 Haziran

tırtılkurabiye----26 Haziran

hazel82-------27 Haziran

ozlemyalcinkaya -------28 haziran

faran------------29 Haziran

firstheaven----29 Haziran

suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER:lepi:

lithium84--------3 Temmuz

murebdu-------4 Temmuz

nurten34------5 Temmuz

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

[COLOR="darkslategray"](Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)

d_kupcu--------9 Haziran

sevdalinka-----9 Haziran

hazel82-------27 Haziran

ozlemyalcinkaya -------28 haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

murebdu-------4 Temmuz

nurten34------5 Temmuz

edammm----8 Temmuz

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallahhhhh:hulya::hulya:

calısın calısın bos gecırmek yok bugunlerıolumunekankayizsmile

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)

d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

murebdu-------4 Temmuz
nurten34------5 Temmuz

edamm--------8 Temmuz

Son düzenleme:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:
d_kupcu--------9 Haziran
sevdalinka-----9 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

murebdu-------4 Temmuz
nurten34------5 Temmuz

edamm--------8 Temmuz

vayyy hazel82 bunu begendikaydirigubbakcemile3 super olmus:lepi:

Selam hanimlar. Bende 29 Nisanda maalesef 8 haftalik düsük yaptim ve kürtaj oldum :KK43:
Doktorum 2-3ay beklemem gerektigini söyledi. Kürtajdan sonra ilk rglimi oldum yeni bitti simdi tekrar temmuzu bekliyorum rglden sonra tekrar calismalara baslamak icin. 3 ay beklemiycem 2 ay dolmasini beklyiorum. Insallah cok bekletmez bebisim saglikli bi sekilde gelir.

bebıskom senı nısan ayında cıft cızgıde okumustum. hamıleydın.uzuldum bak sımdı.ama olsun canım bak bırkere olmus ya yıne olur.hemen hamıle kalırsın bence.rabbım gonlune gore versın.bu sefer bebısın saglıklı bır sekılde gelır ınsallah

busecan ınsallah yaaa kım ıstemezkı degil mi.ne guzel bır duygudur yavrunun olması..ınsallah hepımız yasarız bu duyguyu en kısa zamanda

hazel sen avrupa yakasındaysan ve doktorundan memnunsan hangi hastaneye gittiğini ve doktorun adın sölermisin cnm yaa bende gitmrk istiyorum ama doktor arıyorum

:))))) canımbende daha ii bır dr. bulamadım. ama sımdılık sılıvrı kolana gıdıyorum .cok memnunum dıyemem ama baska alternatıf yok.ama hamıle kalırsam capaya gıtmeyı dusunuyorum.ısımı sansa bırakmak ıstemıyorum.bebısımı de ılgısız dr. lara

:))))) canımbende daha ii bır dr. bulamadım. ama sımdılık sılıvrı kolana gıdıyorum .cok memnunum dıyemem ama baska alternatıf yok.ama hamıle kalırsam capaya gıtmeyı dusunuyorum.ısımı sansa bırakmak ıstemıyorum.bebısımı de ılgısız dr. lara

anladm cnm yaa silivri uzak bana.çapada acaba ii bakarlarmı olmazsa ilk oraya mı gitsem tahliller yapılsın hormonlara yeniden bakılsın uff kafay yicem yaaa Allahm nolur bebekelrimizi daha fazla bekletmeden yola sağlıklaa nolurrr ben aartık çok yorulduğumu hissediyorummafoldumben

canım sıkma canını.yaa bana oyle bır bsvermıslık geldıkı.bılıyorum bu ayda olmıycak.napıyım alıstım sanki.adetımın 8. gunu calısmalara bıle baslayasım gelmıyor.:)))) ne zaman gelecekse bebısler ne yapalım.hele bır problemım olmasa hıc takmazdım heralde.sende gonlunu ferah tut olacak bır gun uzulursen hıc gelmez.

istersen esın varıkosel ıcın gıdecekken sen de gıt capaya onunla.bakmazlarmı canım orası unıv hastanesı.bayagı tetkıklerı yapıyorlar.ufak karın agrısıyla gırıyorsun.ne tstler ıstıyorlar.randevuda kolaymıs.capa bıze uzak oyuzden hep gıdemıyrum.ama bebısım olursa gıtmeyı dusunuyorum bebısım ıcın.

canım sıkma canını.yaa bana oyle bır bsvermıslık geldıkı.bılıyorum bu ayda olmıycak.napıyım alıstım sanki.adetımın 8. gunu calısmalara bıle baslayasım gelmıyor.:)))) ne zaman gelecekse bebısler ne yapalım.hele bır problemım olmasa hıc takmazdım heralde.sende gonlunu ferah tut olacak bır gun uzulursen hıc gelmez.

istersen esın varıkosel ıcın gıdecekken sen de gıt capaya onunla.bakmazlarmı canm ım orası unıv hastanesı.bayagı tetkıklerı yapıyorlar.ufak karın agrısıyla gırıyorsun.ne tstler ıstıyorlar.randevuda kolaymıs.capa bıze uzak oyuzden hep gıdemıyrum.ama bebısım olursa gıtmeyı dusunuyorum bebısım ıcın.

cnım üniversite hadtaneleride işte çok inciğini cinciğini bbakıyolar bide asistanlar falan oluyoo ayy bilmiyom yaaa ama bir yıl oldu hazel bak senin de 4.ayın ama insan telaş ediyo işte tatlım bakalım bi istanbula geliimde nolcak artık inş hiç bişeye gerk kalmaz buay hamileyimdir inşşşş

canım naber bende geldim yazın hamile kalmak isteyenlerdenim.gerçi ben her daim istiyorum yaz kış farketmez ama gelmiyor bir türlü.benide ekle bari 28 haziran.soğan kürüne bugün başladım ben bu arada.çünkü 2 ay önce doktor klomenden dolayı solda kist oluşmuş demişti o kistte gitmedi herhalde çünkü solumda o günden beri ağrı var.o kist gitsin diye soğan kürünü yapıyorum bide bidahaki ay yapıcam.bugün 10.günüm ama hala akıntım yok hiç.o yüzden bu ay yumurtlama olacağını pek sanmıyorum.kistlerden dolayı herhalde.ateşimde 36.2 lerde normalde 36.5 falan olması lazımdı şimdilerde 12 ve 13.günüde düşüyordu ve çatlıyordu.sanırım bu ay boş geçecek.

X