Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

haklısın canım ayrı güzelliği var yarım saatlik kuş uykusundan uyanınca öyle güzel gülüyo ki bana oğlum canım bebeğim dedikçe gülümsüyo hatta bazen gözleri yumuk yumuk oluyo ağzını öyle kocaman açıyo yani...gelişim dönemlerinde çok huysuz olurlarmış boyu uzarken özellikle drumuz öyle dedi..geçen ay sünnet olduğu için uzamayan boyu veya alamadığı kilosunu bu ay alır dedi bakalım inşallah sıkıntılarımızı atlatırız..yarında verem aşısı yaptıracaz bende tetanoz aşımın 3.dozunu olucam ana oğul aşılanacağız..bu aşıdan sonra 3 gün banyo yok..kolu yara olup kabuk bağlayıp iz bırakarak iyileşecekmiş sıkıntılar bitmeden yenisi başlıyo anacım:KK58:..Allhtan 3.ay aşı yok...

ahh cnm yaaa kıyamam.bizimde haziranın 6sında aşımız var ama verem aşısı değil.ondan bahsetmedi henüz.benimde 3.doz tetenozum var ama tarihini unuttum bakmam lazım iyi hatırlattın cnm.
inşallah en kısa sürede geçer bu huzursuz döneminiz cnm.

ahh cnm yaaa kıyamam.bizimde haziranın 6sında aşımız var ama verem aşısı değil.ondan bahsetmedi henüz.benimde 3.doz tetenozum var ama tarihini unuttum bakmam lazım iyi hatırlattın cnm.
inşallah en kısa sürede geçer bu huzursuz döneminiz cnm.

verem aşısı 2.ayda yapılıyo ama aşı herzaman bulunmuyo belli birgün veriliyo o zamanda gidilip yaptırılıyo canım...inşallah canım inşallah geçer huzursuzluğumuz valla tek isteğim o..az ömce aşıdan geldik hiç ağlamadı beim minik erkeğim:KK9::KK9:aysu siz sünnet ettirmeyi düşünmüyo musunuz? bak çok faydlaı ve hemencecik iyileşiyo..biz hiç bir sıkıntı yaşamadık neredeyse diyebilirim..sadece ilk gün biraz mızırdandı ağladı fitil verdik ağrısı geeçince uyudu 5.günde iyileşti pipisi veee 14.günde de sargısı düştü kurtulduk...bence en kısa zamanda drunuzla görüşüp siizde yaptırın...ama çocuk cerrahı olacak kesinlikle bu şart dedi bizim dr...

canım benim inşallah demekten başka bişey yok şu anda geçeceğine de çok inanmıyorum :KK24::KK24:böyle geldi böyle gider diyorum..inşallah senin bebişin ve diğer tüm bebişlerin hiç ama hiçbiri gaz sancısı çekmez,annelerinin sütleri bol bol gelir cuk cuk emerler...senin yerine gıdışından öpüyorum canım ama alacağımız olsun şimdilik sende doğduğunda bebişini benim yerime öpeceksin hatta kızın olursa birde oğlumun yerine öpeceksin:KK23::KK23:tamam mı?

ahh canımmm dogdugu gunlerı gorcekmıyım acaba.ogunlerı gorsem poposunu ısırcam valla opmeklede kalmıycam:KK9:

Rabbim minik ogluna huzur versın canım inşallah.

ahh canımmm dogdugu gunlerı gorcekmıyım acaba.ogunlerı gorsem poposunu ısırcam valla opmeklede kalmıycam:KK9:

canım benim inşallah göreceksin göreceğiz bak sana tavsiyem bol bol uyu..birgün gelecek bebişin kollarından hiç inmeyecek azıcık uyusa da kafamı dinlesem diyeceksin bak beni bir görsen halim perişan ben ki evi her gün siler süpürür 3 çeşit yemek yapardım bir hamile kaldım temizlik 2 güne bir olmaya başlandı yemek hiç pişmemeye başlandı şimdi doğum yaptıktan sonra gece temizliği diye bir alışkanlığım oldu gece 3 te ben yer siliyorum yemek yapıyorum saat 4.5 gibi uyuyorum tabi oğluş uyursa...ama bugün bir mucize oldu oğlum saat 11de uyudu:KK52:hala da uyanmadı :KK52:ben bile inanamıyorum gidip nefes alıyo mu diye yokluyorum:KK52:inşallah dua edin kızlar oğlum ve benim için azıcık akıllansın uslansın oğlum..bu arada oğlum verem aşısını olurken hiç ağlamadı:KK9: hemşireler çok şaşırdı:nazar:

verem aşısı 2.ayda yapılıyo ama aşı herzaman bulunmuyo belli birgün veriliyo o zamanda gidilip yaptırılıyo canım...inşallah canım inşallah geçer huzursuzluğumuz valla tek isteğim o..az ömce aşıdan geldik hiç ağlamadı beim minik erkeğim:KK9::KK9:aysu siz sünnet ettirmeyi düşünmüyo musunuz? bak çok faydlaı ve hemencecik iyileşiyo..biz hiç bir sıkıntı yaşamadık neredeyse diyebilirim..sadece ilk gün biraz mızırdandı ağladı fitil verdik ağrısı geeçince uyudu 5.günde iyileşti pipisi veee 14.günde de sargısı düştü kurtulduk...bence en kısa zamanda drunuzla görüşüp siizde yaptırın...ama çocuk cerrahı olacak kesinlikle bu şart dedi bizim dr...

maşallah oğluşuna cnm.inşallah bizimkide ağlamaz yaa.ilk aşımızda çok ağlamıştı.
sünneti doğduğunda düşünüyodum aslında ama küvezde yatınca kaldı.şimdide kıyamıyorum cnm yaa.sanırım biraz daha büyümesini beklicem.

hazelcim posedion arkadaşıma katılıyorum.bol bol uyu cnm.uykulara hasret kalıyosun valla.bana doğumdan önce bol bol uyu uyuyamıcaksın diyolardı ammaannn oğlum kollarımda olsun sağlıklı olsunda çekerim uykusuzluğu diyodum.ama şimdi uyusada bir iki işimi yapsam diyorum.

canım benim inşallah göreceksin göreceğiz bak sana tavsiyem bol bol uyu..birgün gelecek bebişin kollarından hiç inmeyecek azıcık uyusa da kafamı dinlesem diyeceksin bak beni bir görsen halim perişan ben ki evi her gün siler süpürür 3 çeşit yemek yapardım bir hamile kaldım temizlik 2 güne bir olmaya başlandı yemek hiç pişmemeye başlandı şimdi doğum yaptıktan sonra gece temizliği diye bir alışkanlığım oldu gece 3 te ben yer siliyorum yemek yapıyorum saat 4.5 gibi uyuyorum tabi oğluş uyursa...ama bugün bir mucize oldu oğlum saat 11de uyudu:KK52:hala da uyanmadı :KK52:ben bile inanamıyorum gidip nefes alıyo mu diye yokluyorum:KK52:inşallah dua edin kızlar oğlum ve benim için azıcık akıllansın uslansın oğlum..bu arada oğlum verem aşısını olurken hiç ağlamadı:KK9: hemşireler çok şaşırdı:nazar:

maşallah cnm oğluşuna inşallah bundan sonra hep böle uyur sende rahat edersin cnm.

mrb kızlar 2011 mart annelerinin en kötüsü olarak yazıyorum:KK43:kızlar bu 4.geceydi uykuusz geçirdiğim ve ben gece oğlumu emzirirken ona bağırmışım eşim uyardı:KK43::KK43:eee yeter aartık uyu oğlum off karnın tok altın kuru kakanı yaptın gazını çıkardın daha ne istiyosun demişim:KK43:ayy uykusuzluk beni ne hale getirdi ben ki öğrencilere bile bağırmazdım sinirlendiğimde sadece ödev cezası veriridim psikolojim mi bozuluyo ne:KK43:eşim işe giderken içim hiç rahat seni böyle bırakıp gidiyorum demesin mi çok moralim bozuldu çok:KK43::KK59:ben ki oğluma bakmaya kıyamıyorum çok öpesim gelince elbiselerini öpüyorum ne oldu bana yaa:KK59:çok kötü bir anneyim ben dimi

cnm allah kolaylık versin ama o tatlı yüzlerine bakıca herşeye değiyo ya sağlıklı olsunlarda yeter diyosun tabi bide şu kuş uykuları biraz daha uzasa:):) kötü bi anneyim ne demekmiş bakiim sen çok bilinçli ve güzel bi annesin kıyamıyoruz bi damla gözyaşlarına arada insan psikolojisi tabiki bozulabilir ağzımızdan istemediğimiz şeyler çıkabilir ama bunlar çok normal sonuçta vücut hiç alışık olmadığı kadar yoğun:) cnm bnm kokla talhayı yerime

hepimize geçmiş olsun kızlar Allah'ım korusun bizleri...öyle korktum ki anlatamam birde bizim ev 7.katta uçtuk diyebilirim..bebeğimi kollarımda sıkı sıkı tutuyorum beşşiğine koymaya cesaret edemiyorum:KK59: kılına zarar gelebilir düşüncesi bile beni mahvetti kızlar anne olmak çok zor bişeymiş...yavrularımız ve biz sana emanetiz Rabbim koru bizleri her türlü felaketten sıkıntıdan musibetten ve hastalıktan aminn.

hepimize geçmiş olsun kızlar Allah'ım korusun bizleri...öyle korktum ki anlatamam birde bizim ev 7.katta uçtuk diyebilirim..bebeğimi kollarımda sıkı sıkı tutuyorum beşşiğine koymaya cesaret edemiyorum:KK59: kılına zarar gelebilir düşüncesi bile beni mahvetti kızlar anne olmak çok zor bişeymiş...yavrularımız ve biz sana emanetiz Rabbim koru bizleri her türlü felaketten sıkıntıdan musibetten ve hastalıktan aminn.

amin cnmm.bizde çok korktuk valla.rabbim bi daha yaşatmasın.

AMİNNNNNNNN.:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar çok geçmiş olsun istanbulda hissetmiş ben istanbulda değilim ama annemler ordalar hemen aradım Rabbim yavryularımızı sevdiklerimizi korusun bidaha yaşatmasın büyük düzce depreminde istanbuldaydım 1999 da ve çok zor günler yaşamaıştık bidaha göstermesin Allah

kızlar çok geçmiş olsun istanbulda hissetmiş ben istanbulda değilim ama annemler ordalar hemen aradım Rabbim yavryularımızı sevdiklerimizi korusun bidaha yaşatmasın büyük düzce depreminde istanbuldaydım 1999 da ve çok zor günler yaşamaıştık bidaha göstermesin Allah

amin cnm.
maşallah senin bebiş kocaman olmuş yaa.
nasıl düzene girdimi biraz cnm?

amin cnm.
maşallah senin bebiş kocaman olmuş yaa.
nasıl düzene girdimi biraz cnm?

aysucum evt ya büyüdü paşam
akşam uykularımız düzene girdi diyebilirim tabi ben derim o bozar bilemicem :KK1::KK1::KK1:inşallah böyle gider :nazar:saat akşam 8 gibi yatıyo sonra emmelere kalkıyoruz çok şükür 3 kere falan gece tabi emzirip yatırıyorum :)sabah 6dada kalkış:)bi süre oyalanaıyoruz sonra uykusu geliyo ama gün içinde çok kısa aralıklarla uyuyo cnm hihihih kuş gibi Allah hepsine sağlık versin sen nasılsın cnm oğlun nasıl emiyo değilmi aysucum bizim şubat topiğinde kızlar yazmışlardı aklında olsun mantarda çok süt yapıyomuş denenmiş yani:) bende dün akşam yemiştim sanırım etkili :nazar : bol sütlü bol gülücüklü huzurlu günler cnm

kızlar bende doğum yaptım.nisa arkadaşımız yazmış saolsun.
bende pek vakit bulamıyorum girmeye.şimdi uyuyo kuzucum sizlerede bi bakıyım dedim.
4 nisan da saat 9.05 te sezeryan ile dünyaya geldi doğan paşam.
bebeğim 1-0 yenik başladı ama hayata.emme refleksi olmadığı için test yaptılar ve kanında enfeksiyon riski çok yüksek çıktı.malesefki 10 gün küvezde kaldı.lohusalığımdan hiç bişi anlamadım.10 gün boyunca hergün hastaneye gittik geldik.sadece 5 dk oğluşumu görebilmek için.şimdi allaha şükür iyi oğlum.yanlız süt problemimiz var.ilk başlarda iidi sütüm ama azalmaya başladı malesef.inşallah çoğalıcak tekrar dualar ediyorum rabbime.sizde dua edin teyzeleri bizim için.bu ay sadece 250 gr almış oğlum onun için mamaya başladık.günde 5 sefer mama veriyorum.ne yesem içsem olmuyo malesef.oğlumda küvezden alışık biberona emerken ilk gelen bol sütü içiyo sonrasında emmek istemiyo ağlıyo ee sütte gittikçe azalıyo bundan dolayı.çok emmesi lazımki beyne sinyal gitsin daha çok süt üretmek için.yarın pompa alıp tekrar sağmaya başlıcam.sağarken daha iidi sütüm.inşallah gene çoğalır.
oğlumdan fırsat buldukça gene girmeye çalışırım kızlar.öpüyorum hepinizi.

Aysu cnm tebrik ederim.
Sağlıkla büyüsün inşallah minik oğlun..

hazelcim inanki çok sevindim cnm.allah sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin hepinize.

Tatlm geçmiş olsun hepimize..
İstanbuldan mı hissettiniz?
Rabbim hepimizi korusun..
Amin..

Kızlar 75 lik şeker yükleme normal çıktı.
Artıkın 75 lik yapıolarmış.
Bi iştahım açık ki sormayın.
Öle aman aman mide bulantım olmadı başından beri.
Gebeliğimin ilk zamanlarında 15 gün gibi iştahım kesilmişti.
Cnm bişi yemek istemiodu.
Şimdi maşallah ben de oğlumda i i yiz bu konuda.
Doktor da i i şeler söledi.
Hayırlısı kızlar Allah ın izniylen böle devam eder umarım.
Sonunda minik oğlumu kucağıma alırım..

Topiğimiz çoook uğurlu geldi hepimize.
Gebe haberleri, doğum haberleri.
İnşallah da böle devam eder kızlar..
Öpüroum hepicinizi..
Sağlıklan kalın..

merhaba arkadaşlar topiğiniz hayırlı olsun nerdeyse 1sene önce açılmış ama ben ozamn yeni evlenmiştim temmuzdada çift çizgiyi görmek istiyorum allahım nasip ederse sizlerle sohbet edere bilgi sahibi olmayı ümit ediyorum:=)

Kızlar 75 lik şeker yükleme normal çıktı.
Artıkın 75 lik yapıolarmış.
Bi iştahım açık ki sormayın.
Öle aman aman mide bulantım olmadı başından beri.
Gebeliğimin ilk zamanlarında 15 gün gibi iştahım kesilmişti.
Cnm bişi yemek istemiodu.
Şimdi maşallah ben de oğlumda i i yiz bu konuda.
Doktor da i i şeler söledi.
Hayırlısı kızlar Allah ın izniylen böle devam eder umarım.
Sonunda minik oğlumu kucağıma alırım..

Topiğimiz çoook uğurlu geldi hepimize.
Gebe haberleri, doğum haberleri.
İnşallah da böle devam eder kızlar..
Öpüroum hepicinizi..
Sağlıklan kalın..
oohh maşallah canım inşallah sağlıcakla alıcaksın kucağına oğluşunu sonrada yüzüne nasıl işediğini öğreneceksin:KK1:senin değil yanlış anlama kendi yüzüne:KK1:maşallah de kendine ben 6 ay mide bulantısı çektim 6 ay yemek yapamadım mutfağa giremedim sorunsuz bir hamilelik geçirmeyi isterdim birde okulda yterlemiş bir çocuk yanınmmdan geçsin hemen kusardım:KK25::KK25:oyyy ama yine de hamilelikte çok güzeldi... duana amin diyorum canım iinşallah Rabbim isteyen herkese nasip eder..
merhaba arkadaşlar topiğiniz hayırlı olsun nerdeyse 1sene önce açılmış ama ben ozamn yeni evlenmiştim temmuzdada çift çizgiyi görmek istiyorum allahım nasip ederse sizlerle sohbet edere bilgi sahibi olmayı ümit ediyorum:=)

hadi bakalım inşallah bende ilk denemede hamile kalmıştım:KK49:

slm kızlar kullanıcı adımı değiştirdim diye sanırım beni tanıyamadınız ben özlem..kızlaaarr öyle yorgunum ki dün gece oğluşu saat 3te babasına verdim ben 2 saat uyuyum dedim tamam dedi neyse gittim yattım 1 saat sonra anneeesiiiii oğluşun acıkmış,dolapta süt var içir dedim gitti neyse uyudum tekrar 1 saat sonra anneesssiiii oğluşun altını kirletmiş, git değiştir o zaman dedim veee tam uyumuşken aşkım Allah aşkına kalk artık tutamıyorum demez mi neyse güç ver Rabbim diyerek kalktım odaya bir gittim 3 tane battaniye kaka olmuş :KK52:ortada 4 tane bez var :KK53:üstü başı heryeri süt olmuş:KK52: nasıl sinirlendim:KK4::KK4::63:.sonra ellerimi tuttu nasıl yalvarıyo aşkım kıymetlim karıcığım özür dilerim yapamadım dedi..pis herif kendini affettirdi.şimdi yine sallıyorum oğluşu..eşimde işe gittiğinden beri sevgi mesajları gönderiyo

slm kızlar kullanıcı adımı değiştirdim diye sanırım beni tanıyamadınız ben özlem..kızlaaarr öyle yorgunum ki dün gece oğluşu saat 3te babasına verdim ben 2 saat uyuyum dedim tamam dedi neyse gittim yattım 1 saat sonra anneeesiiiii oğluşun acıkmış,dolapta süt var içir dedim gitti neyse uyudum tekrar 1 saat sonra anneesssiiii oğluşun altını kirletmiş, git değiştir o zaman dedim veee tam uyumuşken aşkım Allah aşkına kalk artık tutamıyorum demez mi neyse güç ver Rabbim diyerek kalktım odaya bir gittim 3 tane battaniye kaka olmuş :KK52:ortada 4 tane bez var :KK53:üstü başı heryeri süt olmuş:KK52: nasıl sinirlendim:KK4::KK4::63:.sonra ellerimi tuttu nasıl yalvarıyo aşkım kıymetlim karıcığım özür dilerim yapamadım dedi..pis herif kendini affettirdi.şimdi yine sallıyorum oğluşu..eşimde işe gittiğinden beri sevgi mesajları gönderiyo

cnm bnm ya eşler böyle bebek bakımında bizimkide yarım saatte emzir dye geliyr ama senin dururm daha vahim olmuş ortalığın kirlenmesi:KK1::KK1:Allah bize güç kuvvet versn:nazar:

arkadaşlar hamilelikten önce hangi testler yapılıyor bana yardımcı olurmusunuz

X