Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canııım benim çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşllah sana çok hamile dua etti sende sabrettin rabbim sana mucizeni gönderdi

Allah razı olsun hepınızden.beklemek zormus.kalp atısını duyana kadar insan dıken ustunde.sızce deger ıyı mı.duyulur mu kalp atısı?saglıklı gebelık mı acaba.benım dun ovulasyondan sonrakı 14. gunumdu.

Hazelcimm bence değerlerin çok iyi inş. canım güzel olacak herşey

oohh canım ya ne kolay anlatmışsın inşallah bizim doğumlarda kolay geçer ben çok korkuyorum ama normal istiyorum allahım nasip ederse çok mu zor oluyo normal doğum

canım kesinlikle bir aksilik olmazsa normal doğumu öneririrm ben normalda öncesinde sezeryanda sonrasında çekiyorsun bebeğimle hep ben ilgilendim yatmadım dayanılmayacak gibi değil ağrılar zaten bebeği görünce unutuyorsun cnm ben normali tavsiye ederim:KK69:kesinlikle:KK54:

slm kızlarrr nasılsınız.ben dun kanda pzoıtıfı gordum:KK52::KK52::KK52: ama ıcım hala rahat degıl.bu ay hıc umudum yoktu.mayısta tupe baslıycaktık.ama adetım 31. gune kadar gelmedı bılıyorsunuz ben 25 gunde oluyorum.dun ıdrarda pozıtıf cıktı kan verdım hemen.132.8 cıktı.sızce deger nasıl.dusuk mu.yarın bır daha yaptrcam ınsallah 2 katına cıkar.ama bende hıc belırtı yok.ne adet ne de hamılelık belırtısı .kasıkta hıc kıpırdanma da yok.gogusler normal akıntım yok.korkuyorum kızlar inşallah bos gebelık falan degıldır.sızce nasıl

cnm bnmmm nasıl sevindim yaa ohh çok şükür rabbime hep sen ajklımdaydın bak gördün pozitifi ii düşün cnm içini ferah tut ve bol bol dua et meleğin yerleşiyo inş değer hiçte düşük değil 2 gün sonra TEKRARLAA KANDA BAK NASIL YÜKSELCEK İNŞ HADİ GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUM HABERSİZ BIRAKMA TATLIM

çok sağol canım sıra size geliyor artık benim normal doğum oldu bir ara yazarım hikayeyi ama kısaca suyum gelince hastaneye yattım suni sancı ile açılmam beklendi 8buçuktan 3e kadar açılma oldu 3te girdim 3 :12de bebeğim gözlerini açtı yanağımdaydı seside çıkmıyordu:emir_bebek:

GÖZÜN AYDIN CNM YA rABBİM SAĞLIKLA BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN ŞU TOPİĞE İLK GELDİĞİMİZDE NASILDIK ŞİMDİ NEKADAR DEĞİŞTİ HAYATIMIZ İNŞ
aLLAH DOĞUM YAPACAK TÜM ARKADAŞLARIMIZA KOLAYLIK VERSİN KOKLA MUSTAFA EMİRİ BNM İÇİN

Allah razı olsun hepınızden.beklemek zormus.kalp atısını duyana kadar insan dıken ustunde.sızce deger ıyı mı.duyulur mu kalp atısı?saglıklı gebelık mı acaba.benım dun ovulasyondan sonrakı 14. gunumdu.

CNM İİ TABİ BAK DAHA GÜNÜ GEÇMEMİŞ BİLE
inş kalp atışınıda duycaksın sonra hep yeni bi bekleyiş çıkıcak karşına doğana kadar doğuncada daha farklı inş cnm sağlıkla yaşıcaksın tüm bunları öptm çok

GÖZÜN AYDIN CNM YA rABBİM SAĞLIKLA BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN ŞU TOPİĞE İLK GELDİĞİMİZDE NASILDIK ŞİMDİ NEKADAR DEĞİŞTİ HAYATIMIZ İNŞ
aLLAH DOĞUM YAPACAK TÜM ARKADAŞLARIMIZA KOLAYLIK VERSİN KOKLA MUSTAFA EMİRİ BNM İÇİN

çok sağol bitanm koklarım teyzesi sende miniği benim yerime kokla maşallah kocaman olmuş tam yemeliktir şimdi evet Allah doğum yapacak diğer arkadaşlarımıza kolaylık versin bu duyguyu Rabbim her kadına tatmayı nasip etsin:KK54:

canım değerin gayet ii hiç stres yapma inan herşey olacağına varıyo alttan ultrason ile 6 haftada falan duyarsın canım inşallah sağlıkla gelsin meleğin

canım değerin gayet ii hiç stres yapma inan herşey olacağına varıyo alttan ultrason ile 6 haftada falan duyarsın canım inşallah sağlıkla gelsin meleğin

cnm hadidoğum sırası sana geldi sanırım daha vakit var tabii ama sıradaki sensin yavrunu sağlıkla en kolay şekilde kucaklarsın inş annesi heyecan gün gün artıyo dimi çok hareketlimi içerde bnm oğlan çok acayip hareketliydi şimdide eller ayaklar durmuyo hiç karnımdaki ahreketleriyle öyle benzerki :)ne büyük mucize yaa çok şükür

çok sağol bitanm koklarım teyzesi sende miniği benim yerime kokla maşallah kocaman olmuş tam yemeliktir şimdi evet Allah doğum yapacak diğer arkadaşlarımıza kolaylık versin bu duyguyu Rabbim her kadına tatmayı nasip etsin:KK54:

sorma cnm tam yemelik ağzımsulanıyo baktıkça:)hele üstünü değişirken artık gülücüklerde atıyo iice çoğaldı maşallah sizinde o günler gelicek zman su gibi geçiyo bazen bukadar hızlı geçmese diyorum doyamıyorum bakmaya bile uyurken insan özlermi Rabbim isteyen tüm kardeşlerime yaşattısn bu güzelliği

hazelll canım gözün aydın:KK64: :KK64: :KK64: senin adına cok sevindim rabbim hayılıca kucagına almayı nasip etsin.

bende 9 nisanda dogum yaptım arkdaşlar spinal anestezi oldum.cok zor oldu cok şükür yavrumu kucagıma aldım rabbim dileyen isteyen herkee nasip etsin.bebekten cok vaktim olmuyor sonra uzun uzun anlatırım inş.kendinize cooook iyi bakın....

slm kızlar ben doğurdum:KK1::KK1:19 nisan salı günü 15:15te Bal oğlum Mustafa Emiri normal doğumla kucağıma aldım Rabbim bekleyen isteyen tüm arkadaşlarımıza nasip etsin
canım seni tebrik ederim.cok şükür kurtulmuşsun rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin.bebişine ve kendine coookkk iyi bak.

slm kızlar ben doğurdum:KK1::KK1:19 nisan salı günü 15:15te Bal oğlum Mustafa Emiri normal doğumla kucağıma aldım Rabbim bekleyen isteyen tüm arkadaşlarımıza nasip etsin
canım seni tebrik ederim.cok şükür kurtulmuşsun rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin.bebişine ve kendine coookkk iyi bak.

amin çok sağol canım sen nasılsın toparladın mı kendini seni düşünüyordum bende bebiş nasıl sende dikkat et bebişe kendine çoooook iyi bak

slm canlarımmm.bugunku degerım 402.8 cıktı.Şükürler olsun.inşallah kese ve kalp atısını da duyarım.Rabbim cok buyuk.bu gunlerı de gosterdı ya bana.dualarınızı esırgemeyın
Cnmm tebrik ederim.
Gebe olmana ççokkkkk sevindim.
Sağlıkla devam eder inşallah gebeliğin.
Bebeklerimizi kucamıza almak nasip olur inşLLh hepimizin..

çok sağol canım sıra size geliyor artık benim normal doğum oldu bir ara yazarım hikayeyi ama kısaca suyum gelince hastaneye yattım suni sancı ile açılmam beklendi 8buçuktan 3e kadar açılma oldu 3te girdim 3 :12de bebeğim gözlerini açtı yanağımdaydı seside çıkmıyordu:emir_bebek:[/QOTE]
Niscm sağlıkla büyüsün inşallah bebeğin.
Darısı başımıza..

ben de 9 nisanda dogum yaptım arkdaşlar spinal anestezi oldum.cok zor oldu cok şükür yavrumu kucagıma aldım rabbim dileyen isteyen herkee nasip etsin.bebekten cok vaktim olmuyor sonra uzun uzun anlatırım inş.kendinize cooook iyi bakın....
Cnmm tebriklerr.
Ağustosta ben de bu heyecanları yaşıcm inşallah.
Duanızı eksik etmeyin nolur..

Benim de oğlum olucak kızlar.

3. ayda belli olmuştu erkenden.

Geçende kağıtta yazan benim cinsiyetimmiş.

Ultrasom kağıdında bebeğin cinsiyet yazmaz die biliorum.

Ama benim de yazmaması gerek sankim.

Sağlıklı olması önemli tabii.

sagolun kızlar.yaa bısı sorcam sızdede oldumu.bende gun ıcınde otururken ve bacaklarımı kendıme dogru cektıgımde yada sırt ustu yatarken yıne bacaklarımı kendıme cektıgımde sol kasıgıma kramp gıbı bır-2 sanıyelık keskın bır agrı gırıyor hatta sol bacagımada vuruyor ama hemen gecıyor.bu normal mı yaa.dusuk tehtıdı olabılır mı cok korkuyorum.

sagolun kızlar.yaa bısı sorcam sızdede oldumu.bende gun ıcınde otururken ve bacaklarımı kendıme dogru cektıgımde yada sırt ustu yatarken yıne bacaklarımı kendıme cektıgımde sol kasıgıma kramp gıbı bır-2 sanıyelık keskın bır agrı gırıyor hatta sol bacagımada vuruyor ama hemen gecıyor.bu normal mı yaa.dusuk tehtıdı olabılır mı cok korkuyorum.

Oluor hazelcm. Yane bende de olmuştu. İllaki olucak. Benim gebeliğim rahat gibi bulantı vs. olmadı ama ağrı hatta adet olcakmış gibi rahimde kasık, kaba, bacaklarda da oluo ara ara. Bazen 2 gün bile sürdü devamlı. Gece de ağrı oludu bazen. Bunlardan korkma. Yalnız kanama ya da geçmeyen seni kıvrandıracak kadar çok şiddetli olursa tedbirli ol. Genelde dinlenmeyle geçio. Bazen gebe olduğunu bile anlamıosun. Derken bi bakmışın bi yerlerin ağrıo. Olağan yane. Umarm gebeliğin sağlıkla devam eder. Sağlıklı bebekse ağrı da olsa sızı da olsa otursan da kalksan da tutnur zate. Gönlün ferah olsun cnm. Hayırlısı ne ise o olsun..

cnm karşılaştık çok şükür
tekrar tebrik ediyorum seni
yazımı okumuşmuydun bilmiyorum ama hazır seni yakalamışken söliim dedim
geçende tüp bebk bölümünde olduğunu gördüm heemne yazdım ordaki topiğede ama görmedin sanırım hayırlısıyla Rabbim tamamına erdirsin inş cnm batmalar kasılmalar kramplar kasık ağrıları hepsi olaiblir cnm içini hep ferah tutmaya çalış çok zor biliyorum hamişliğin her safhasında bi endişe oluyo belki beklediğimiz için bukadar endişeleniyoruz ama normal bunlar tabi ben mesela iki doktora gitmiştim ilk haftalar her hafta doktora gittim napiim işte içim rahat etmiyodu demek kolay ama olmuyo yanii kaffan nasıl rahat edicekse öyle yap dinlen bol bol sağlıkla al kucağına cnm bebişini buarada doğum tarihi ne oluyo tatlım:)

cnm karşılaştık çok şükür
tekrar tebrik ediyorum seni
yazımı okumuşmuydun bilmiyorum ama hazır seni yakalamışken söliim dedim
geçende tüp bebk bölümünde olduğunu gördüm heemne yazdım ordaki topiğede ama görmedin sanırım hayırlısıyla Rabbim tamamına erdirsin inş cnm batmalar kasılmalar kramplar kasık ağrıları hepsi olaiblir cnm içini hep ferah tutmaya çalış çok zor biliyorum hamişliğin her safhasında bi endişe oluyo belki beklediğimiz için bukadar endişeleniyoruz ama normal bunlar tabi ben mesela iki doktora gitmiştim ilk haftalar her hafta doktora gittim napiim işte içim rahat etmiyodu demek kolay ama olmuyo yanii kaffan nasıl rahat edicekse öyle yap dinlen bol bol sağlıkla al kucağına cnm bebişini buarada doğum tarihi ne oluyo tatlım:)

canımm vallahı dogum tarıhıne bakmadım dogrusu.aRALIK SONU YADA OCAK BASIDIR SANIRIM.BEN HALA INANAMIYOrum ki.kalp atısını bır duyayım ozaman hamıle gıbı dusunucem.yaa kasıgımda sol tarafta kramp gıbı gırıyor bırkac sanıyede gecıyor ama sol bacagımada vuruyor.ınternette okudum dıs gebelıkrtede oluyormus.off cok korktum inşallah oyle bısı degıldır canım yaa.normal mı dıyorsun yani

canımm vallahı dogum tarıhıne bakmadım dogrusu.aRALIK SONU YADA OCAK BASIDIR SANIRIM.BEN HALA INANAMIYOrum ki.kalp atısını bır duyayım ozaman hamıle gıbı dusunucem.yaa kasıgımda sol tarafta kramp gıbı gırıyor bırkac sanıyede gecıyor ama sol bacagımada vuruyor.ınternette okudum dıs gebelıkrtede oluyormus.off cok korktum inşallah oyle bısı degıldır canım yaa.normal mı dıyorsun yani

tatlım sen öyle şeyler düşünme lütfen şu internetten kendimizi üzdüğümüz kadar zaten
inş sağsalim görceksin sonra büydükçe gördüklerine inanamıcaksın Rabbimin en büyük mucizesi o inş tamamınaersin cnm ne zman gidiceksin son adet tarihn neydi hazel

tatlım sen öyle şeyler düşünme lütfen şu internetten kendimizi üzdüğümüz kadar zaten
inş sağsalim görceksin sonra büydükçe gördüklerine inanamıcaksın Rabbimin en büyük mucizesi o inş tamamınaersin cnm ne zman gidiceksin son adet tarihn neydi hazel

canım ben salı aksamı cok uzuldum acaba dıs gebelıkmı dıye.bayagı bayagı kendımı ınandırdım oyle olduguma.ertesı sabah ruyamda kanamam oldugunu gordum aglayarak uyandım.sonra o gun ogle arası eve gelınce baktım peceteyle akıntıma sarımsı bısı geldı peceteye.sonra elımle bıraz kurcaladım bır sıldımkı kahverengı leke var pecetede.nasıl korktum apar topar hastaneye gıttık 45 dakıka yol cekerek.orda dr. karından baktı .Rabbime cok şükür ki keseyı karından gordu .8.73 mm di.ben bırde beta hcg ıstedım yıne her ıhtımale karsı.5810 cıktı:nazar: tsh-t3-t4 hemogram ıdrar testlerı ıstedı dr.yaptrdım.normal cıktı.dr kasıktakı kramplar dusuk tehlıkesı olabılır dedı.progestan verdı gunde 4 defa.tabı bırde bu kahve lekeden dolayı..eger kanama artarsa gel dedı.cok korktum ama keseyı gorunce sevındım.en azından dıs gebelık degılmıs.sıra sımdı kalp atısında.bır de onu duysaydım daha rahat olacaktım.kendımı sakınlestrdım dun.bebege zarar verıyordum nerdeyse stresten.:78:

dr. 10 gun rapor verdı.evde dınlenıyorum sımdı.masallah dıyım bugun olmadı oyle leke.bırde kramplar da olmadı.hafıf sancı oldu ama oyle kramp olmadı.acaba dusuk olacaktı ondanmı yoksa progesteron eksıklıgındenmı oluyordu oyle seyler.kızlar Allah korusun.ne olur dua edın.bısı olmasın melegıme.ben onu cok zor buldum.Rabbim saglıkla kucagıma almamı da nasıp etsın.yarın annem gelcek.ev ısı falan bısı yapmıyorum.17 mayısa gel tekrar dedı dr.bırde folık asıt yanında elevıt verdı ayrıyetten.nedense.herkes elevıt 3 aydan sonra verılır dıyor.bır sakıncası olurmu acaba:26:

X