Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

cnm inanki stres çok şeyi etkiliyo lütfen gerilme bebeğinide etkilersin o şimdi sana sımsıkı tutunmaya çalışyıo sen yat dinlen ben hep ayttım 4 ay düşük tehlikem vardı azda osla
bnm sürekli kasık ağrım oldu cnm yürüyemiyodum progestan kullandım ilk haftalarda bende çünkü ağrım çoktu sonra eşinin arkasında kanama ihtimali var die iğne oldum 2 kere yani iş güzel düşünmek dua etmek ve dinlenmek Rabbim ona ömr vermöişse sağ salim kucaklıcaksın inş dualarımdasın cnm yeterki güzel düşün tamam mı herşey ii olur inş kalp atışalrınıda duyarsın sağsalim ben her wc ye gidişimde çamaşırıma bakıyodum ya kanama varsa die o rüyalardan okadar çok gördümki analtamam sana her seferinde gerçekmiş giib uyanığp wc ye gidiyodum ya kan gelmişse die ama geçtş işte çok şküür sende öyle düşün atlatıcaksın bu günleri Allahın ziniyle cnm hadi aeolun
grşz inş yeğenime ii bak:)

sagol canım.Allah razı olsun.inşallah hersey ıyı olur.kalp atıslarınıda sag saglım gormeyı cok ıstıyorum.
benım mınık yegenım nasıl pekı.adını ne koydun.bak kendı derdımden hıc soramadım.kokla onu benım ıcın.cok tatlıdır yaa masallah

cnm bnm çok tatlı teyzesi sorma sorma inş çok içten bi şekilde diliyorum Rabbim sana ve isteyen tüm kardeşlerime tattırsın bu duyguyu cnm şimdi 2012nin ilk meleklerinin anneleri topiğine baktım nasıl heyecan var hepinizde kendimi hatırlıyorum hep çok ama çok güzel şeyler hepsi sırayla yaşanıcak Allah tamamına erdirsin hepinizi
cnm paşamın adı Eymen:) artık b,iz abi olduk bak bissürü yeğen,miz var en ufak mercimeğimizde sende inş:)koklarım öpreim teyzoşu aeolun cnm

kızlar bende doğum yaptım.nisa arkadaşımız yazmış saolsun.
bende pek vakit bulamıyorum girmeye.şimdi uyuyo kuzucum sizlerede bi bakıyım dedim.
4 nisan da saat 9.05 te sezeryan ile dünyaya geldi doğan paşam.
bebeğim 1-0 yenik başladı ama hayata.emme refleksi olmadığı için test yaptılar ve kanında enfeksiyon riski çok yüksek çıktı.malesefki 10 gün küvezde kaldı.lohusalığımdan hiç bişi anlamadım.10 gün boyunca hergün hastaneye gittik geldik.sadece 5 dk oğluşumu görebilmek için.şimdi allaha şükür iyi oğlum.yanlız süt problemimiz var.ilk başlarda iidi sütüm ama azalmaya başladı malesef.inşallah çoğalıcak tekrar dualar ediyorum rabbime.sizde dua edin teyzeleri bizim için.bu ay sadece 250 gr almış oğlum onun için mamaya başladık.günde 5 sefer mama veriyorum.ne yesem içsem olmuyo malesef.oğlumda küvezden alışık biberona emerken ilk gelen bol sütü içiyo sonrasında emmek istemiyo ağlıyo ee sütte gittikçe azalıyo bundan dolayı.çok emmesi lazımki beyne sinyal gitsin daha çok süt üretmek için.yarın pompa alıp tekrar sağmaya başlıcam.sağarken daha iidi sütüm.inşallah gene çoğalır.
oğlumdan fırsat buldukça gene girmeye çalışırım kızlar.öpüyorum hepinizi.

hazelcim inanki çok sevindim cnm.allah sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin hepinize.

AMİN aysucum inşallah.

nurberra,aysu ve dıger can dostlarım Rabbım yavrularınızı bagıslasın uzun ve saglıklı omurler versın onlara.

kızlar dun baska bır hastaneye gıttım .cok guzel bır hastane.5 yıldızlı hotel gıbı.tabı o da onemlı degıl dr onemlı.bu sefer numara alırken bana benı rahatlatacak dr gerek.benım hafıf lekelenmem var.bana herseyı anlatacak hangı dr dedım.sıze tımur beyı onerırım dedı. gırdık.gercekten ıyı.once analtt
ım.sonra benı aldı odaya karından baktı.kese buyumus .18mm olmus kı dun 16 mm olmalıydı .dr bu boyuta gore gorunmelıydı bebek dedı ama bısı goremedı.yolk kesesı de mı gorunmuyor dedım.gorunmuyor dedı.bos kese olabılırmı dedım olabılır dedı.yaaa demeyın dedım.cok korktum sonra gıt sen sımdı kucuk tuvaletını yap bakalım alttan o zaman bellı olur.belkı rahım duvarına yapsmıstr oyuzden gorulmemıstr dedı.ama ben o ıdrarı nasıl yaptım pantolonumu nasıl cıkarıp o sedyeye yattım bılmıyorum.ben artık kese nasıl alınır kurtajlamı yoksa kendı dusermı dye dusunmeye baslamıstım.

dr ultrasonla vajınadan bakmaya basladı ben sanıyede bır soruyorum gordunuzmu dıye.daha gormedım dedı.ayyy ıyıce kalpten gıtcem artık.yıne gordunuzmu dedım.dr dur benı de panık yaptrdın dedı
dr. u bıle panıklettım sonra bıraz daha buyutelım dedı.sonra yolk kesesını gordum dedı.yolk gorununce bos kese olmazmı dedım olmaz dedı.bıraz rahatladım.bıraz daha kurcalafdı benım mınış gıtmıs kesenın sol ust kosesıne yapısmıs mınık bocek anneyı korkutsun baska ısı yok.derın bır ohhh cektım.tam bır tek tas yuzuk gıbı.yanıp sonuyordu kalbıymıs o atan ama tabı daha cok kucuk 2.5 mm sadece kalp atısını gorduk.Allahın ıznıyle haftaya cagrdı duyarız ınsallah.ıcım oyle rahatladıkı.annemle esımı cagrdım onlarda gordu.dr. defalarca gosterdı bıze bakın dıye.yanıp sonuyordu mınık bocek.Rabbıme susukurler olsun.saglıkla kucagımada alırım ınsallah.ama cok zor streslı bır surec.hele benım mınıgım gıbı kesenın en kosesıne saklanırsa ısınız zor. benım kese soldaymıs.dıger salak dr sagda demıstı ama benım sola gırıyordu agrılar.dun gezdım bıraz ayakata daha cok gırıyor agrı.bacagıma vuruyor yıne.Allahıma sonsuz şükürler olsun.Isteyen herkese yasatsın bu guzel duyguyu.tek ıstegım saglıkla gelmesı.haftaya toxoplazma,kızamık,kızamıkcık,sarılık,karacıger,bo brek testlerım yapılcak.onlarda ınsallah ıyı cıkar

cnm gözünaydın.inşallah haftaya kalp atışlarınıda duyarsın testlerinde temiz çıkar.
rabbim sağlıkla kucağınızada almayı nasib etsin gerçekten bambaşka bi dygu.karnında olması ayrı güzel kucağında olması ayrı güzel.
dikkat et kendine cnm yhorulma fazla.öpüyorum.

çok sevindim cnm bak gördünmü saklanmış köşeye yaramaz seniiii zaten uzun bi süre kalp sesini dinletmiyo doktorlar sanırım böle daha ii sadece o yanıp söneni görüyosun ahh ahhh hazelcim bunlar geçicek sonra her ay yeni bişi çıkıcak:)ama hepsi güzel günler inş çok güzel bi şekidle geçicek kucağına alıcaksın miniğini inş cnm hadi gözün aydın haberdar et mutlaka bizleri

aysu cnm sende almışsın sağlıkla çok şükür hayırlı olsun oğluşun cnm yavrum bnm demek ememiyodu kıyamam ben ona yaa çok geçmiş olsun şimdi mamayla iise çok şükür bunada cnm yeterki ii olsunlar illa anne sütü mama napalım hangisi olursa en öenmlisi onalrın sağlığı gelişmesi kokla yeğenimi bnm yerime bizde seni öptk cnm

slm canlarımmm.bugunku degerım 402.8 cıktı.Şükürler olsun.inşallah kese ve kalp atısını da duyarım.Rabbim cok buyuk.bu gunlerı de gosterdı ya bana.dualarınızı esırgemeyın
canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin öyle çok sevindim kianlatamamdarısı diğer bekleyen arkadaşlarımıza olsun
oohhh Talhama arkadaş geliyo desene maşallah

geçmiş olsun canım Rabbim başka sıkıntı vermesin süt olayı bizde de öyle milimi milimine yetiyo şimdilik inşallah artar sütlerimiz...

seninki biraz erken başlamış yaramazlıklara kız mı olacak nehele biraz daha büyüsün sen gör neler neler yapacak inşallah.bak benim oğluş içerde kaka yapmaya çalışıyo şimdi ıhhh ıhhhh sesleri eminim üst kattan duyuluyodur

slm kızlar çok yorgunum ya oğluma bir haller oldu hiç uyumuyo hepkorkuyomuş gibi sıçrayıp uyanıyo 1 dakika ya uyuyo ya uyumuyo..elleri elime değse sıçrıyo elleri yüzüne değse sııçrıyo gece gündüz uyumamak için direiyo öyle de huysuzlaştı ki anlatamam...yorgunluktan harap oldu bitap düştü yavrum...Kuran okuyorum başında daima ama susunca tekrar ağlıyo..ne oldu böyle anlamadım ki...3 gündür böyle....dün gece hep koynumdaydı meme ağzında 1 saat uyudu ama çığlık çığlığa ağlayarak uyandı..sünnet olduğunda bile bu kadar ağlamamıştı...2 gün daha böyle olursa bir hocaya falan okutalım diyorum...kuş gibi tirtir tiitriyo yaa...pırt yapıyo onun sesinden bile korkuyo bir yeri falan ağrıyo olabilirmi?

çok saol cnm.kokladım sende kokla bebişini benim için.
inşallah bol bol sütümüz olur hepimizin.

ahh cnm kıyamam ben ona.neden öyle oldu acaba?sen bi hocaya okut cnm yada doktoruna sor bi istersen.inşallah hemencecik geçer huzura kavuşur bebişin ve tabiki sende.

yerım senın oglunun kaka yapmaya calısan poposunu

canımmm okut tabı yada bır danıs ıstersen hocaya ve dr. a da.neden olabılır yada cozumu ne dıye bu korkunun.yavrum yaaa Rabbim hepınızınkılerı korusun.

aysucum sorma cok yaramaz yaa zaten gelmedı 1 yıl mahvettı bızı.sımdı de hala saklanıyor.bır dogsun ısırcam onun poposunu saklansın da goreyım ama dogurana kadar ben 9 dogurcam sanırım

mrb kızlar 2011 mart annelerinin en kötüsü olarak yazıyorumkızlar bu 4.geceydi uykuusz geçirdiğim ve ben gece oğlumu emzirirken ona bağırmışım eşim uyardıeee yeter aartık uyu oğlum off karnın tok altın kuru kakanı yaptın gazını çıkardın daha ne istiyosun demişimayy uykusuzluk beni ne hale getirdi ben ki öğrencilere bile bağırmazdım sinirlendiğimde sadece ödev cezası veriridim psikolojim mi bozuluyo neeşim işe giderken içim hiç rahat seni böyle bırakıp gidiyorum demesin mi çok moralim bozuldu çokben ki oğluma bakmaya kıyamıyorum çok öpesim gelince elbiselerini öpüyorum ne oldu bana yaaçok kötü bir anneyim ben dimi

canımmm oyle dusunme.emınım kı bebegıne cok guzel bakıyorsundur.ama bazen psıkolojımız bızı oyle bır yere getırıyor kı elımızde olmadan sınırlenebılıyoruz.helede lohusalık donemınde ve bundan kısa bır sure sonrasında bu cok normal.bu zor gunlerde gececek bebıs buyuyecek ozaman bu gunlerınıde gulerek hatrlıycaksın.benım ıcınde yavrunu kokla.Rabbim bana da nasıp etsın o guzel kokuyu ıcıme cekmeyı.emınım dunyanın en guzel duygusudur o.

Son düzenleme:

cnm sen eşine bakma.gerçekten lohusalık dönemi çok farklı bi dönem.uykusuzlukta buna eklenince sinirler geriliyo iyicene ne yaptığını bilemiyo insan.
bende emzirirken benim oğlum 2 dk emiyo sonra başlıyo ağlamaya bende zorluyorum emmesi için tabi eşimle kavga ediyoruz aban ne zorluytosun çocuğu emzirme bırak diyo sağ sütünü ver diyo.sağmak kolay bi iş değilki bebeğin emmesi dururken neden sağmakla zaman kaybediğimki zaten uykusuzzum işlerim var ama onlar anlamıyolar.eminimki çok iyi bi annesin bu günlerde geçicek huzura kavuşucaz inşallah.

slm kızlar nasılsınız?oohhh kimsecikler yok sanırım herkes uyuyobense uykusuz her gece yorgun ölesiye sabahlarım bazen günlerce oğlum uyusun diyeeeee şarkısını söyleyip geziyorum kolumdan hiç inmiyo bu velet hep meme hep ağlama başka bişey yok herkeste vardır bu sıkıntılar ama ne bileyim uyudu yerine koyayım diyorum sanki yatağında ateş var bir çığlık basıyo ki anlatamam ben korkuyorum valla o ağladıkçabaşka şeyler falan mı görüyo diyorum...eve hoca getirdi eşim okuttuk sirkeli suyla sildim heryeri yok banamısın demiyo bağır bağır sesi kısılıyo sadece banyo yaptırırken susuyo vee acayip acıkıyorum kızlar hiç bu kadar beyaz ekmek yediğimi hatırlamıyorum göbüşün üstüne 2.katı çıkacam yakında sanırım kahkihkohkoh...kızlar sauna eşofman alıp almama konusunda kararsızım sizce faydalı olur mu ki?
bu arada beni anlayan herkese çok çok teşekkür ediyorumkızlar bazen karnıma tekrar sokuversem şu çocuğu diyorum ya mutlu şen bir hamileydim 2.ay aşılarının huzursuzluğuymuş bu öyle diyolar amaaaann ne bileyim rüzgar esse huzursuzlanıyo oğlum zaten

bende ilk başlarda sağdım ama sonra vazgeçtim baktım biraz sertleşiyo hemen emzirdim çok şükür 2kontrolde de 1000 gr kilo almıştı ve boyu 4 cm uzamıştıdr maşallah yiğit bir delikanlı olacak Talha diyohayırlısıyla huzura erseydik..şu anda hamişleri acayip kıskanıyorum ohhhh gece deliksiz uykubenim tekrar deliksiz uyumam acaba kaç yılı bulacakbu arada oğluşunu kocaman kocaman

canım benim inşallah demekten başka bişey yok şu anda geçeceğine de çok inanmıyorum böyle geldi böyle gider diyorum..inşallah senin bebişin ve diğer tüm bebişlerin hiç ama hiçbiri gaz sancısı çekmez,annelerinin sütleri bol bol gelir cuk cuk emerler...senin yerine gıdışından öpüyorum canım ama alacağımız olsun şimdilik sende doğduğunda bebişini benim yerime öpeceksin hatta kızın olursa birde oğlumun yerine öpeceksintamam mı?

cnm hamişlik gerçekten güzeldi ama bebişlerinde ayrı bi güzelliği var.uykusuzluk çok zor evet haklısın.bizim geçenlerde huysuzlandı çok ayağımda uyutuyorum yerine koyucam gene uyanıyo.ayakta uyudu bütünn gün ve gece.deli olcaktım.eşime dedimki yeter artık ilgilen azıcık bayılıcam.ev birbirine girmişti.eşim aldı ayağınada bende işlerimi hallettim.sonradan düzeldi.belkide aşıdan olmuştur cnm dedikleri gibi.en kısa sürede geçer inşallah.

maşallah cnm talha paşaya.bakalım bizim bu ay ne olucak kilomuz?

haklısın canım ayrı güzelliği var yarım saatlik kuş uykusundan uyanınca öyle güzel gülüyo ki bana oğlum canım bebeğim dedikçe gülümsüyo hatta bazen gözleri yumuk yumuk oluyo ağzını öyle kocaman açıyo yani...gelişim dönemlerinde çok huysuz olurlarmış boyu uzarken özellikle drumuz öyle dedi..geçen ay sünnet olduğu için uzamayan boyu veya alamadığı kilosunu bu ay alır dedi bakalım inşallah sıkıntılarımızı atlatırız..yarında verem aşısı yaptıracaz bende tetanoz aşımın 3.dozunu olucam ana oğul aşılanacağız..bu aşıdan sonra 3 gün banyo yok..kolu yara olup kabuk bağlayıp iz bırakarak iyileşecekmiş sıkıntılar bitmeden yenisi başlıyo anacım..Allhtan 3.ay aşı yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…