Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

slm kızlar nasılsınız?bugün kontrolümüz vardı oğluşum 4 kiloyu epey geçmiş boyuda 53cm imiş:nazar::nazar: :KK69:yüzünü göremedik bukez :KK59:ama suyumuz falan iyiymiş..nst ye girmedik bu hafta dr gerek görmedi...bebeğin yeri epey daralmış istersen seni çarşamba günü sezaryene alalım dedi ben ama nasıl olur derken dr normal doğumda yaşanabilecek sıkıntıları teker teker saydı :KK59: iri bebeklerde bu olasılıklar daha da sık görülür dedi...bende dedim ki peki illaki bu hafta sezaryen olması mı gerekiyo yani bekleyelim normal doğumu deneyelim olmazsa sezaryene geçemiyormuyuz dedim tabiki geçilir ama çektiğin sancı sıkıntı yanına kar kalır dedi.çatı muayenesi yapmadı sen ne dersen ben hep senin yanında olacağım dedi...annemler halamlar teyzemler falan herkes sancılarımın gelmesini beklememi ve olmazsa normal doğum öyle sezaryene geçmem gerektiğini iri bebeklerin daha fazla dikişle doğduğunu ama o dikişlerin de hemencecik kaynadığını söylediler:44:...kararsız bir şekilde ayrıldık hastaneden..eve geldik eşimle konuştuk beklemeye karar verdik..gerçi o biran önce oğlunu sevmek istiyo ama yine de bekleyelim dedi...zaten dr bebeğin epey büüyük maşallah zaten haftaiçi görüşürüz senle dedi..birde idrar torbasında idrar biriktirmeye başlamış
:KK1:

slm kızlar nasılsınız?bugün kontrolümüz vardı oğluşum 4 kiloyu epey geçmiş boyuda 53cm imiş:nazar::nazar: :KK69:yüzünü göremedik bukez :KK59:ama suyumuz falan iyiymiş..nst ye girmedik bu hafta dr gerek görmedi...bebeğin yeri epey daralmış istersen seni çarşamba günü sezaryene alalım dedi ben ama nasıl olur derken dr normal doğumda yaşanabilecek sıkıntıları teker teker saydı :KK59: iri bebeklerde bu olasılıklar daha da sık görülür dedi...bende dedim ki peki illaki bu hafta sezaryen olması mı gerekiyo yani bekleyelim normal doğumu deneyelim olmazsa sezaryene geçemiyormuyuz dedim tabiki geçilir ama çektiğin sancı sıkıntı yanına kar kalır dedi.çatı muayenesi yapmadı sen ne dersen ben hep senin yanında olacağım dedi...annemler halamlar teyzemler falan herkes sancılarımın gelmesini beklememi ve olmazsa normal doğum öyle sezaryene geçmem gerektiğini iri bebeklerin daha fazla dikişle doğduğunu ama o dikişlerin de hemencecik kaynadığını söylediler:44:...kararsız bir şekilde ayrıldık hastaneden..eve geldik eşimle konuştuk beklemeye karar verdik..gerçi o biran önce oğlunu sevmek istiyo ama yine de bekleyelim dedi...zaten dr bebeğin epey büüyük maşallah zaten haftaiçi görüşürüz senle dedi..birde idrar torbasında idrar biriktirmeye başlamış

cnm maşllah talhaya sağlıkla kucakla inş beklemek daha ii gibi geliyo banada bende direk sezeryana karar verip gün almak istemmeiştim hiç
sonuna kadar beklemek istedim zaten gerekli gördüklerinde sezeryana alıyolar bebişinde kocaman olmuş yakındır gelmesi annesi güzel ahberlerini bbekliyorum cnm allah yardımcın olsunn

merhaba canlarım.uzun bır aradan sonra topıgıme yenı gırıyorum.ozlemısım hepınızı.ne guzel hepınız hamılesınız ve bazılarınız dogurmus bıle yada zamanınız gelmıs.canlarım hepınıze saglıklı bebısler dılıyorum.Rabbim kolay dogumlar versın bır avazda atlatın ınsallah.bebıslerınıze uzun ve saglıklı omur ler dılıyorum.

ben hala aynıyım.mucadeleye devam.onumuzdekı ay yumurta takıbı yaptrcam ama bu sefer mutlaka ılacla.
hazıranda mıkroenjeksıyon dusunuyorum bu yuzden daha cok tupbebek bolumunde gezınıyorumve ıyı bır merkez arastırıyorum.ama ondan once bırde klomen catlatma ıgnesı kullanayım dedım.esımde sperm arttırıcı proxeed plus ve bırsuru vıtamın kullanıyor.inşallah en yakın zamanda bende hamıleler arasına katılırım.bır zamanlar cok uzuluyordum hala da ıcım buruk ama eskısı kadar dert etmıyorum kendıme.sanırım kaşarlandım:KK9:
benım kaderımde buymus.korunmayı bırakalı 1 yıl oldu.ama bebegım hala gelmedı.hayırlısı artık.Rabbim ne eyler ne eylerse guzel eyler.hepınızı cok sevıyorum.kendınıze ve bebıslerınıze cok ıyı bakın.onları benım ıcın koklayın canlarım:KK16::KK16::KK16:

hazelcim özlettin kendini valla uğra arada sırada bizleri unutma.
hakkında hayırlısı cnm dualarım seninle.allah bu duyguları en kısa sürede sanada nasib etsin inşallh.

maşallah cnm kocaman olmuş oğluşun.artık 39. haftanıza girmişsiniz sona gelmişsiniz hayırlısıyla gelir inşallah oğlunuz.normal yada sezeryan hayırlısı neyse o olsun cnm.

selam kızlar nasılsınız?

Hazelcim çok özledik gerçekten yazını okuyunca mutlu oldum inş. müjdenide okuyacağız dualarım seninle ve isteyen herkes ile,

özlemcim doğum olmadı dimi topiklere bakıyorum seni merak ettim,

yasekase , toprak ceylin nasılsınız nasıl gidiyor gebelik

hazell cnm bnm çok merak ediyodum seni
tatlım imtihanlar farklı farklı Rabbim evlatla imtihan etmesin k,mseyi inancını duanı hiç bi zaman eksik etme hep duamdasın inş Allah nasip eylicek sadece zamanı var işte biliyorum bunu demesi çok kolay ama bak biliyosun sende bnmde 13ay olmadı vee çok güzel bi vakitte gönderdi Rabbim meleğimi
biz bizim için en hayırlı dönemi bilemiyoruz inş en kısa zamanda nasip olur cnmm arada gir yaz mutlaka

nisacım seninde az kalmış cnm Rabbim kolay sağlıklı bi doğum nasip etsin hayırlısyla al kucağına meleğini inşallah

nisacım seninde az kalmış cnm Rabbim kolay sağlıklı bi doğum nasip etsin hayırlısyla al kucağına meleğini inşallah

nurberra çok sağol canım sırada aysu var ama umarım abilerini bekler oğlum nisandan önce gelmez doğum haberlerinden tırsmaya başladım:KK1: maşallah kuzun 3 haftalık gözüküyor teyzelerinin yerinede o mis kokusundan kokla:KK54:

selam kızlar nasılsınız?

Hazelcim çok özledik gerçekten yazını okuyunca mutlu oldum inş. müjdenide okuyacağız dualarım seninle ve isteyen herkes ile,

sağol canım iyiyim ben hamilelikte bel ağrılarını symazsak güzel gidiyo ama tabi o kadarıda olsun artık rağzıyım sağlıkla gelsinde seninde az kalmış canım ya rabbim sağlıkla kolay doğum nasip etsin inşallah

sağol canım iyiyim şükür kavuştum eşime eş durumu atamam çıktı hemde evimin yanındaki okula artık bebeğimi babasıyla beraber büyütebileceğim çok şükür
Canm çok sevindim senin adına. Her yoluna girdi işte. İNŞALLAH DAHA DAGÜZEL GÜNLER günler bebeğinle de olucak cnm.. Yazın rahat rahat hazırlıklarımızı tamamlarız inşallah. Benim de doğum ağustos ya da eylülün ilk günleri de olabilir bakalım..

selam güzel arkadşlarımm
10.02.2011 gece 23.05te oğlum dünyaya geldi beklenen doğum tarihinden iki hafta önce geldi yavrum kontrol için gittiğim hastaneden 2 gün sonra oğlumla çıktım çok şküür çatı dar olduğu için sezeryanla dünyaya geldi miniğim herşey güzel Allaha şükür artık oğlumla çok rahat ilgilenebiliyorum dikişlerimde ii hamdolsun darısı bekleyen arkadşlarıma Allah koaly ve sağlıklı doğumlar nasip etsin
herkese bu gzeülliği tattırsın inş
Çoooook güzel bi haber bu. Sağlıkla aldın kucana oğlunu. Cnm duanı eksik etme bizden de. Ben çok inanıorum sizlerin dualarınızın da vesile olduna çoğu şeyde. Sağlıka büyüt inşallah oğlunu canm. OğluNA akran geliooo inşallah..

:nazar::nazar:maşallah..ilk seferde öyle oldu her defasında öyle olucak diye bişey yok bu sefer herşey çok güzel olacak inşallah...ilk zamnalrda aylar gün gibi çok çabuk geçiyo ama sonlara yaklaşınca saatler bile bir yıl oluyo:KK59:ben mesela artık iyice bunaldım hamilelikten..doğurmak istiyorumm:26:
Evet cnm benm yaa ilk gebeliğim düşüktü tereddütlüdüm ama şükür olumsuzluk yok ikinci gebeliğimde. Nasip deilmiş ilki büyük ihtimal sağlıksız bi döllenme oldu. Ne seki yolunda şimdilik her şe. İnşallah böle devam eder..QUOTE]

kızlar bizde dün dr kontrolümüz vardı..3400gr olmuş oğluşum boyuda 50cm olmuş :nazar::nazar:ama baş ve karın çevresi 41 haftalık bebek ebatında dedi drum:18:bir an çok korktum bi sıkıntısı var sandım çünkü 1 hafta 10 gün ilerde dese neyse tam 5 hafta ilerde olduğunu söyledi...normalde 2 haftaya bir gidiyorduk kontrole haftaya tekrar gel dedi bebeği artık daha sık kontrol etmemiz lazım dedi..doğğumum normal olabilir demi dedim çok içaçıcı bakmadı ama haftaya kesin belli olur dedi...kızlar biliyorum korkmak mantıksız ama korkoyurum sezaryenden bunca sıkıntısını çektikten sonra normal doğumu yaşamak isityorum..karnımda öyle çok büyüyo ki artık tek başıma yataktan kalkamıyorum eşim elimden tutup kaldırıyo:KK59::KK59:oğluşumda çok yaramaz bir sağa bir sola toplanıyo karnım sertleşiyo canımı acıtıyo...dualarınızı bekliyorum kızlar...hepinizi kocaman kocaman:KK54::KK54::KK54:Allah'a emanet olun.inşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi bekliyorum:KK70:
Hayırlısı olsun tatlm. Stres yapmamaya çalış. Ben de normal isterim ama sağlıklı olucaksa her türlü doğumu da göze alırım. İnşallah o günleri de görürüz hepimiz..

selam kızlar nasılsınız?

Nisacm iyiyim çok şükür. Umarım sen ve bebeğin de iyisinizdir cnm. Sıkıntılı olmadı gebeliğim. İlk gebeliğim düşük olmuştu hemen ilk haftalarda ama bu ikincisi i i gidior. 4 aylık oldu! nurberracmn dediği gibi ikili test de süper çıkmıştı. Rabbim sonuna kadar sağlıkla ilerlemeyi kucamıza almayı nasip eder inşallah. Hakkımızda hayırlısı olsum cnm. Allaha emanetiz..

merhaba canlarım.uzun bır aradan sonra topıgıme yenı gırıyorum.ozlemısım hepınızı.ne guzel hepınız hamılesınız ve bazılarınız dogurmus bıle yada zamanınız gelmıs.canlarım hepınıze saglıklı bebısler dılıyorum.Rabbim kolay dogumlar versın bır avazda atlatın ınsallah.bebıslerınıze uzun ve saglıklı omur ler dılıyorum.

ben hala aynıyım.mucadeleye devam.onumuzdekı ay yumurta takıbı yaptrcam ama bu sefer mutlaka ılacla.
hazıranda mıkroenjeksıyon dusunuyorum bu yuzden daha cok tupbebek bolumunde gezınıyorumve ıyı bır merkez arastırıyorum.ama ondan once bırde klomen catlatma ıgnesı kullanayım dedım.esımde sperm arttırıcı proxeed plus ve bırsuru vıtamın kullanıyor.inşallah en yakın zamanda bende hamıleler arasına katılırım.bır zamanlar cok uzuluyordum hala da ıcım buruk ama eskısı kadar dert etmıyorum kendıme.sanırım kaşarlandım:KK9:
benım kaderımde buymus.korunmayı bırakalı 1 yıl oldu.ama bebegım hala gelmedı.hayırlısı artık.Rabbim ne eyler ne eylerse guzel eyler.hepınızı cok sevıyorum.kendınıze ve bebıslerınıze cok ıyı bakın.onları benım ıcın koklayın canlarım:KK16::KK16::KK16:
hazellll cnm ya hayırlısı böle demekki. Sen iyi olduktan sonra bebeğin de gelicek inşallah annesine. Kendine ve eşine de bakıosun sonuçta tedbirlisiniz. Hayırlı zamanı geldiğinde mutlu haberleri alıcaz inşallah..

aysu denizxx canlarm sizin de doğum oldu olucak. Belki de olmuştur. Nisan başı die biliorm. İlk gebeliğim sizlerle aynıydı çünküm. Rabbim bekletmedi ilki gibi. İnşallah hepimiz kucamıza sağlıkla alırız. Sizi de çok merk ediorm.

Bu arada son zamanlarda erkek bebek haberleri o kadar çokki. Çevremde olsn. Nette olsun. Maaşallah. Hayırlı sağlıklı evlat olsun en önemlisi. Benim de gönlümde erker vardı. Kısmet..

Kızlar kendinize çoookkk i i bakın.. Topikte hemen hemen herkes gebe kaldı. Doğuranlar da var. İnşallagüzel haberler gelicek her daim..

nurberra çok sağol canım sırada aysu var ama umarım abilerini bekler oğlum nisandan önce gelmez doğum haberlerinden tırsmaya başladım:KK1: maşallah kuzun 3 haftalık gözüküyor teyzelerinin yerinede o mis kokusundan kokla:KK54:
evt teyzesi büyüyoruz darısı size inş hep duamdasınız ameliyata girerkende hepniz için dua ettim Rabbim kabul eylesin sağlıklı kolay doğumlar versin kurtarsın hepnizi tüm hamişleri kolaylıkla inşşş koklarım tabi :)yerinize
Kızlar selam..
Oğlum olucak hayırlısıla..
Çok mutluum..

cnmmmmmm çok sevindim Allahım sağlıkla kucağına ladıpın günleri göstersin bak öyle çabuk geçicekki burdan doğum haberlerini alıcaz inş yasecim ayyy burda oğlumun bissürü erkek arkdaşları oldu yaa kardeşleri çoğalıyoo:)prenseslerimiz prenslerimiz sağlıkla gelsin büyüsünler inş

aysuuu özlemm kızlar haber verin merak ediyorum sizi Allah yardımcınız olsun canlarım sezeryan cidden zor bi doğum ameliyat sonrası Rabbim yardım etsin acısıda güzel tabi çünkü bebişlerimiz için o acılar onlar kucağa gelince hepsi bitiyo normal doğumda sezeryanda zorlukları var yeterki sağlık olsunn

slm kızlar nasılsınız? :nazar::nazar:7 mart saat 18:10 da oğluşum 3950gr ve 52 cm olarak dünyaya geldi..çookk zor ve sıkıntılı bir doğumum oldu:KK59: nihayet kendime gelebildim ancak yazabiliyorum oğluşumu emzirdim uyuttum çok şükür..hepinize dua ettim..hamilelere kolay doğumlar diledim hamiş olmak isteyenlere de en ksa zamanda hayıırlı bebişler diledim Rabbimden..doğum yapmayan arkadaşlara tek tavsiyem normal doğurmak istiyorum diye inat etmein..ben 10 saat suni sancı çektikten sonra oğluşumun kalp atışları yavaşlayınca sezaryene alınmak zorunda kaldım..halbuki drum en başından beri senin bebeğin iri normal doğuramazsın demişti..bende eskiden kadınlar nasıl doğuruyorsa bende öyle doğururum demiştim ama bebeğimi mosmor görünce bin kez pişman oldum...keşke dedim binlerce defa..çok şükür dün göbüşümüz düştü banyomuzu yaptık Rabbim tüm bebekleri korusun içlerinde benim bebeğimi de...öyle tatlı ki teyzeleri....Rabbim inşallah isteyen herkese bu duyguları yaşamayı nasip eder..çookkk dua edin teyzeleri oğluşuma...

Kızlar selam..
Oğlum olucak hayırlısıla..
Çok mutluum..

hayırlı olsun cnm.sağlıkla dünyaya gelir inş oğluşun.

slm kızlar nasılsınız? :nazar::nazar:7 mart saat 18:10 da oğluşum 3950gr ve 52 cm olarak dünyaya geldi..çookk zor ve sıkıntılı bir doğumum oldu:KK59: nihayet kendime gelebildim ancak yazabiliyorum oğluşumu emzirdim uyuttum çok şükür..hepinize dua ettim..hamilelere kolay doğumlar diledim hamiş olmak isteyenlere de en ksa zamanda hayıırlı bebişler diledim Rabbimden..doğum yapmayan arkadaşlara tek tavsiyem normal doğurmak istiyorum diye inat etmein..ben 10 saat suni sancı çektikten sonra oğluşumun kalp atışları yavaşlayınca sezaryene alınmak zorunda kaldım..halbuki drum en başından beri senin bebeğin iri normal doğuramazsın demişti..bende eskiden kadınlar nasıl doğuruyorsa bende öyle doğururum demiştim ama bebeğimi mosmor görünce bin kez pişman oldum...keşke dedim binlerce defa..çok şükür dün göbüşümüz düştü banyomuzu yaptık Rabbim tüm bebekleri korusun içlerinde benim bebeğimi de...öyle tatlı ki teyzeleri....Rabbim inşallah isteyen herkese bu duyguları yaşamayı nasip eder..çookkk dua edin teyzeleri oğluşuma...

cnm gözün aydın maşallah oğluna:nazar::nazar:
allah analı babalı büyütsün.

kızlar merhaba.
bizde kocaman olduk artık.en son salı günü gittik kontrole.3150 gram 50 cm olmuş oğlum.nstde 1 tane küçük sancı çıktı ama önemsiz dedi doktorum.oğlumun gelmeye niyeti yok gününden önce sanırım.normalde 2 nisanda doluyo günümüz.şimdilik bi sıkıntımız yok çok şükür.doktorum eğer gününe kadar gelmezse hemen yatışını vericem çünkü şekerin var bekleyemeyiz dedi.sanırım oda tahmin etti oğlumun gününden önce gelmiceğini.suni sancımı verirler yoksa sezeryanamı alırlar bilmiyorum.artık pazartesi gittiğimde konuşucam.

kızlarr mr..
ogluşum 11.03.2011 de sezeryan ile dünyaya geldi...:nazar::nazar:
çokkk degişik karışık bi duygu annelik ama çoook güzell..
rabim herkese saglıklı hayırlı dogumlar nasip etsin..

Cnm hayırlı olsun. Sağlıkla büyüsün inşallah bebeğin.

kızlar merhaba.
bizde kocaman olduk artık.en son salı günü gittik kontrole.3150 gram 50 cm olmuş oğlum.nstde 1 tane küçük sancı çıktı ama önemsiz dedi doktorum.oğlumun gelmeye niyeti yok gününden önce sanırım.normalde 2 nisanda doluyo günümüz.şimdilik bi sıkıntımız yok çok şükür.doktorum eğer gününe kadar gelmezse hemen yatışını vericem çünkü şekerin var bekleyemeyiz dedi.sanırım oda tahmin etti oğlumun gününden önce gelmiceğini.suni sancımı verirler yoksa sezeryanamı alırlar bilmiyorum.artık pazartesi gittiğimde konuşucam.
Çok az kaldı aysu ya ben bile 4 aylık oldum! Bakarsın geliverir oğlun günü geçmeden de belli mi olur. Güzel haberlerini beklioruz cnm..
Çatı muayenesi oldun mu? Bi de bu özel bölge temizliği nası olucak o aylarda? Önerin var mı?
kızlarr mr..

Hayırlı olsun tatlım. Sağlıkla büyüsün inşallah oğlun..

kızlarr mr..

gözünaydın cnm
allah analı babalı büyütsün.
resimde ekle ama görelim oğluşunu.

Çok az kaldı aysu ya ben bile 4 aylık oldum! Bakarsın geliverir oğlun günü geçmeden de belli mi olur. Güzel haberlerini beklioruz cnm..
Çatı muayenesi oldun mu? Bi de bu özel bölge temizliği nası olucak o aylarda? Önerin var mı?

cnm çatı muaynesi olmadım henüz sanırım sancım çıkmadığı için yapmıyo doktorum çünkü çatı muaynesinin doğumu tetiklediği söyleniyo.
özel bölgem lazerliydi benim onun için jiletle aldım çok az kaldı.ama ağda yapılabiliyo ben bacaklarıma felan kuaförede yaptırdım cnm.

kızlarr mr..
cnm gözünüz aydın Allah analı babalı büyütmek nasip etsin cidden karışık duygular ilk günlerde vee annelik mükemmel bişi Rabbim herkese tatırsın bi okadar da zor tabi sağlıkla büyüsün meleklermiz

kızlar merhaba.
cnm merak etmiştim senide ohhh maşallah oğluşuna kocaamn olmuş sağlıkla doğsun inş az kalmış gününüz hadi hayırlısı aysucum

özlemmmmmmmmmmm :nazar::nazar:hep baktım sana topiğinizie falan ama bi türlü haberine rastlayamadım burda okudum çok şükür gelmiş talha beyimiz sağğlıklı büyütün cnm hayırlı evlat olsun inş oğluşum arkdaşını kocaman öpüyo aeolunn

X