Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

cnm ben çıkıorum. İlaç alıorum ya soğuk algınlığı ,çin uykumu getirio. Biraz kestirim de işlerimi yapim sonra.. İnşallah ilerde bebek müjdeleri veririz..

tamam canım çok geçmiş olsun inş en kısa zamanda iyileşirsin.güzel haberlerini almak dileğiyle,hoşçakal

yasecim bir defa gebe kaldıysan gene kalırsın ama düşükten sonra dikkat etmen gerekiyor.Ayaklarını üşütmeyeksin ağır iş yapmayacaksın.HEle hele ayaklarını sıcak tut.Ben kürtajdan sonra yataktan hiç çıkmadan 4 gün yattım.Sonrada ayaklarımın altına sıcak su kesesi koyuyordum.Antibiyotikte aldım.Ve hemen folik asite başlamıştım.

iyi bir doktor bulmanı tavsiye ederim.klomen kist yaptığında yada kendiliğinden kist olduğunda benim doktorum doğum kontrol hapı kullandırıyordu.öncelikle kisten kurtulalım diyordu.adetin de düzensizleşmiş.eşinin de ürologa gitmesi filan çok önemli.eğer gitmediyse sen boşu boşuna hormonlarınla oynamış olursun canım. hayırlısı olur inşaallah.Rabbim işini kolaylaştırsın tez zamanda anne olmayı nasip etsin.

güzelcim güzel haberlerini beklioruz cnm. Regl olmadın inşallah. Gebelik testinde 2 çizgi belirmişti ya inşallah öle çıkıcak kan testinde de yaptırırsan tabii.

Kışa yaklaşıoruz cnm evet üşütmemek lazım di mi ya be gerçi grip oldum bile ama i i leştikten sonraçok ddikkat atmem lazım. Dediklerin aklımdaolucak Saol cnm..

sağolasın canım Allah'ım isteyen herkese versin bebeği. ben başka doktora gittim o kistin sorun olmadığını çok küçük olduğunu söyledi. eşim ürologa gitmişti. varikosel vardı ameliyatını oldu.şimdi durumu iyi. adetime bu 2 ay bakacağım eğer gene düzensiz gelirse klomeninin günahını almışımdır :)

tamam canım.sorun yok o zaman.hayırlı haberler alıp vermek dileğiyleopuyorumnanaktan

bilemiyorum ki sorun var mı yok mu? kist beni korkutuyor. bu ay da adet olmadım 1 ay olup bir ay olmadım klomenden beri (3 ay) hakkımızda hayırlısı olsun artık.

cnm ben çıkıorum. İlaç alıorum ya soğuk algınlığı ,çin uykumu getirio. Biraz kestirim de işlerimi yapim sonra.. İnşallah ilerde bebek müjdeleri veririz..

yasecim geçmiş olsun cnm dikkat et kendine.bol bol c vitamini al cnm.

güzelcim bi haber yokmu gitmedin mi doktora?

kızlar ben bu ay beklediğim tarihte adet oldum.çok şükür bebeğimi kaybettikten sonra düzenim tekrar geri geliyor.aksamalar,gecikmeler olacak diye çok korkuyordum.çok şükür şimdilik her şey yolunda.aslında düzenli adet olmak da çok büyük nimet.bizler kırmızıları görünce üzülsek de.bir de adet olamadığımızı düşünsenize.her kötünün bir de iyi yanı var.

evet muhrıbe haklısın bende ılk korunmayı bıraktıgım ay 8 gun gecıkmıstım.kan testıde negatıftı ama 8 gun sonra oldum ve hayatımda hıc boyle olmamıstım.gercekten adet olabılmenın bıle buyuk nımet oldugunu anladım.

yase bende cok hasta oldum canım.gecn cumadan berı cok kotuydum.cuma-cts -pazar bogazım cok kotuydu.sonra bır grıp oldum-pzt-salı ve bugun hala hastayım.ama dun gece sogan suyu ıctım ve bu sabahta.cok ıyı geldı.antıbıyotık ıcsem bu kadar ıyı gelmezdı.sogan dogal antıbıyotıkmıs zaten.bugun daha ıyıyım.tam ıyılsemedım ama dune gore cok daha ıyıyım.ıcmıyorsan tavsıye ederım.

hazel geçmiş olsun canım,soğuk algınlığı herkesi dolaşıyor sanırım.ben bayram sonrasında atlattım, şimdilerde kimle konuşsam grip. Allah acil şifa versin.

hazelcim çok geçmiş olsun cnm.dikkat et kendine havalar cidden çok fena bozdu cnm.

hazel çok geçmiş olsun cnm ya evet ben de soğan kürü yapıorum. Diğer adetten önce de yapıcam tabii o zaman daha az. Şimdiki 15 günlük olanı! Çalışmalara başlamadan biticek. Ben grip olalı 2 haftyı geçti. Anca toparladım. İlaçlar daha var ama onla r da biticek bi kaç güne . Kasımda başlıcam ya tekrar gebelik çalışmalrına bunları atlatıcam. Nüksetmez inşallah. Beslenmeye dikkat etmek lazım. İlaç alıosan falan dikkat et aman doktora danış. Benim bu ay da gebelik olmıcandan rahatım. Diğer aya kalmaz bişi. Şimdiden bağışıklığımız olmuştur gribe! Grip aşısı oolmamıştım ama olsak da belli olmuo.. Üşütüoz. Ne se artıkın gene yoğun ve heyecanlı günler yaklaşıo. ,nşallah sıra sıra gebelik haberleri gelicek yine..

Güzelcim ilk haberler senden gelir inşallah bu ay.. Burda gebeyimmm kızlar dersin inşalllllaaahhhhhh.. Sonra diğer kızlar ben falan..

kızlar adet olamamanın sıkıntısını bu ay bendeniz yaşıyor. en son eylülün 2sinde adet olmuştum. 8 gün gecikti. hamile olduğumu düşünmediğimden test de yapmadım. karnım davul gibi oldu.

kızlar 10. günümde adet oldum. insan adet olamayınca adet olmayı çok istiyor :) benim muhtemel adetim 2 kasım listeye ekler misin hazelciğim?

kızlar bugün aşılamam yapıldı. hayırlısı bakalım. 2 hafta sonrayı bekliyorum artık. umarım güzel haberler veririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…