Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

mrb kızlar dün hamileliğim boyunca yaşadığım en kötü gündü.okulda nöbetçiyken çocuklar birden birekavga etmeye başladılar ve ben aralarında kaldım bir tanesi çok feci bir şekilde karnıma çarptı ve o an kısa sürelibayılmışım uyandığımda başımda birsürü hemşire vardı.ve ben yaklaşık 4 saat kustum öyle kötüydü ki mafoldumben sonra bebeğimin iyi olduğunu söylediler.ben artık benimle değildir diye düşünmüştüm.ama çokşükür iyiymiş mafoldumben dün gece hiç uyumadım.hep elimkarnımın üzerindeydi.

ay canım benim Allah korumuş.bir daha böyle kötü bir gün yaşamazsın inş.Rabbim seni ve bebeğini korusun.

canım çok sevindim.Allah bu meleğini sana bağışlasın inş.şimdi hiç kötü şeyler düşünme bol bol dua et.Rabbim içini ferahlatacaktır.en kısa zamanda çok daha güzel haberlerini vermen dileğiyle.

Sağol canım Allah razı olsun.Bu defa tutsun dua edin ne olur.

ozgecım tebrıkler.ınsallah bebısın sana sıkıca tutunur.bır an once dr. a gorun ve gereklı tedbırlerı al.progestan verır sana.mutlaka kullan dusmesın dıye.

Çok sağol elacım .Vaya darısı sana inşallah tez zamanda gelsin.Pazrtesi ya da salı hemen doktora gideceğim.

cnm tebrik ederim.rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin.
benimde ilk yaptığımda silik çıkmıştı.3 gün sonra tekrar yapmıştım koyu çıkmıştı.

hazelcim üzülme tatlım daha öncede söylemiştim eşin ameliyat oldu sende problemler yaşadın sen geçmişi sayma bence artık bundan sonrasına bak tatlım.

aysucum sağol canım.Amin inşallah Allahım herkese versin ve korusun.

CANIM tebrik ederim allah bebeğini sana bağışlasın özlemcim sanada çok geçmiş olsun canım allah yavrunu sana bağışlasın

Amin ceylincim.Çok sağol.Biz senle aynı şeyleri tyaşamışız.Rabbim inşallah sanada en kısa zamanda bekletmeden sağlıklı bir evlat verir.Sende coraspirin kullanıyorsun değil mi birde polik plus.

Çocuk Düşmemesi İçin
Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:

"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar. (7)

Bunu eşim bana yapacak sanırım.CAnım çok sağol.Bu olaylarda içim daraldıkça dua ederek rahatladım.İlk defa meryem suresini okudum.Türkçesini dinledim.Ama bir sürüde şey yaptım.preesedlar soğan suları ballar polenler.

Amin ceylincim.Çok sağol.Biz senle aynı şeyleri tyaşamışız.Rabbim inşallah sanada en kısa zamanda bekletmeden sağlıklı bir evlat verir.Sende coraspirin kullanıyorsun değil mi birde polik plus.

amin canım inşallah ama ben şu anda hamilelik düşünmüyorum hiç birşeyde kullanmıyorum testleri yaptırayım önce ondan sonra neler olacağ belli olacak

mrb kızlar dün hamileliğim boyunca yaşadığım en kötü gündü.okulda nöbetçiyken çocuklar birden birekavga etmeye başladılar ve ben aralarında kaldım bir tanesi çok feci bir şekilde karnıma çarptı ve o an kısa sürelibayılmışım uyandığımda başımda birsürü hemşire vardı.ve ben yaklaşık 4 saat kustum öyle kötüydü ki mafoldumben sonra bebeğimin iyi olduğunu söylediler.ben artık benimle değildir diye düşünmüştüm.ama çokşükür iyiymiş mafoldumben dün gece hiç uyumadım.hep elimkarnımın üzerindeydi.

Geçmiş olsun.BEnce hamileler nöbet tutmamalılar.Yaşadığın sıkıntıya bak yazık valla.Bir sadaka falan ver bari Allah korumuş.TEkrardann geçmiş olsun.

amin canım inşallah ama ben şu anda hamilelik düşünmüyorum hiç birşeyde kullanmıyorum testleri yaptırayım önce ondan sonra neler olacağ belli olacak

Ben test yaptırmadım bende haftaya testlere başlayacağım inşallah.Ama canım doktorun nasıl oldu da polik vermedi.Bu hücre yeniliyor.BZaten foliğe baya önce başömaka gerekiyor çünkü depolanıyor.Sen bilirsin ama bana doktorum kürtajdan sonra hemen başlamalıydın dedi.Tesetler yapılduıtan sonra mı başlayacaksın çalışmalara.

bu arada ovulasyon testide gebelik bakılabiliyormuş.BEnim kopkoyu iki çizgi çıkmıştı.lh hormonu gebelikte de yükseliyormuş.

Ben test yaptırmadım bende haftaya testlere başlayacağım inşallah.Ama canım doktorun nasıl oldu da polik vermedi.Bu hücre yeniliyor.BZaten foliğe baya önce başömaka gerekiyor çünkü depolanıyor.Sen bilirsin ama bana doktorum kürtajdan sonra hemen başlamalıydın dedi.Tesetler yapılduıtan sonra mı başlayacaksın çalışmalara.

folbiol kullanıyordum aslında ama sonra kilo almaya başladım diye bıraktım doktor kullan demişti 2 ay kullanıp bıraktım canım ben urfada öğretmenim eşim antalyada aslında benimki buradan gitmeme bağlı birazda burada tekrardan hamile kalmak istemiyorum buradan ne zaman gidersem o zaman hamişlik yani:KK43:

cnm çok ama çok büyük geçmiş olsun rabbim sizi korumuş aman dikkat et sen karışma böle şeylere.

kızlar bu arada biz dün doktora gittik bebeğimiz çok sağlıklıymış ve oğluşumuz olucakmış inşallah.

X