Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazelcim, yase,aysu ve tüm arkadaşlar galiba ben hamileyim.25.günüm bugün.dün akşam preesedin gebelik testini yaptım.pozitif çıktı.sabah da tekrarladım.sonuç aynı.yarın inşaallah kan testi yaptırıcam.
içim rahat değil.
hazel mutlaka o jeli al canım.ben sadece 1 kere kullandım.14.gün elime ulaşmıştı.sadece o gün kullandım.ve tutmuş.biliyosun ben bir yıldır uğraşıyorum.en son doktorum aşılama tavsiye etti.ocak ayına kadar bekleyecektim.bu arada preesedi almaya karar verdim.iyi ki de almışım.Rabbim isterse olur şüphesiz,o jeli sebebim oldu sanırım.

hazelcim, yase,aysu ve tüm arkadaşlar galiba ben hamileyim.25.günüm bugün.dün akşam preesedin gebelik testini yaptım.pozitif çıktı.sabah da tekrarladım.sonuç aynı.yarın inşaallah kan testi yaptırıcam.
içim rahat değil.
hazel mutlaka o jeli al canım.ben sadece 1 kere kullandım.14.gün elime ulaşmıştı.sadece o gün kullandım.ve tutmuş.biliyosun ben bir yıldır uğraşıyorum.en son doktorum aşılama tavsiye etti.ocak ayına kadar bekleyecektim.bu arada preesedi almaya karar verdim.iyi ki de almışım.Rabbim isterse olur şüphesiz,o jeli sebebim oldu sanırım.

ayyy canım cok sevindim hadi hayırlısı inş hamilesindir canım.:teytey: :teytey:

mrb kızlarrr nasılsınız canlarım cok fazla giremiyorum siteye.nasılsınız hepiniz iyisinizdir inş.
aysucugum bebeginin saglıklı olmasına cok sevindim canım.rabbim saglıklıca kucagına almayı nasip etsin inş.
yaseeeee inşşşşşşşş güzel haberler verirsin canım.
bizde iyiyiz kızlar bugün 3 lü test yaptırmaya gittik.hemde cinsiyet için ama benim sıpa göstermiyor bi türlü dr bişi göremedi gecen seferde yanıltmak istemiyorum sizi kıza benziyor ama tam emin deyilim demişti.bu günde hiç bir yorum yapmadı.nazlı olacak sanırım bizimki.aysuuuuu kız olursa artık senin oglanla bizim kızı beşik kertmesi yaparız:roflol: :roflol:
rabbim hepinize nasip etsin inş.kendinize ccoooookkk iyi bakın...

Son düzenleme:
eczaneden 3.test aldım yaptım o da bariz pozitif çıktı.yarın kan testi yaptırırım .daha 3 gün vardı .bu kadar net belli olur mu ki?sevinmeye bile korkuyorum.sevdiklerimle paylaşmak istiyorum.ama erken önümüzdeki perşembe benim doğumgünüm .Rabbim bana en güzel hediyeyi verdi.

eczaneden 3.test aldım yaptım o da bariz pozitif çıktı.yarın kan testi yaptırırım .daha 3 gün vardı .bu kadar net belli olur mu ki?sevinmeye bile korkuyorum.sevdiklerimle paylaşmak istiyorum.ama erken önümüzdeki perşembe benim doğumgünüm .Rabbim bana en güzel hediyeyi verdi.

:lepi: :lepi: :lepi: tebrik ediyorum hayırlı ugurlu olsun canım hamilesin:lepi::lepi:
bende senin gibiydim dayanamadım herkeze sylemiştim ama yinede canım kan sonucların cıksın ona göre söyle.
rabbim gönlüne göre versin inş

Son düzenleme:
inşaallah canım ya.zor tutuyorum kendimi.böyle leyla gibiyim.aptal aptal gülüyorum.inşaallah devamı gelir.foruma gire çıka herbişeyi öğrendim.ilk hamileliğimde hiç bişey bilmiyordum.daha iyiydi valla.şimdi gerçekten korkuyorum.hayırlısı olsun.

inşaallah canım ya.zor tutuyorum kendimi.böyle leyla gibiyim.aptal aptal gülüyorum.inşaallah devamı gelir.foruma gire çıka herbişeyi öğrendim.ilk hamileliğimde hiç bişey bilmiyordum.daha iyiydi valla.şimdi gerçekten korkuyorum.hayırlısı olsun.

canım tebrik ederim hayırlısı olsun inşallah:ecrin_bebek::nazar:

içim rahat değil.

çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun.

içim rahat değil.

canım benm nası sevindim anlatamam.

hazelin topiği çok bereketli oldu.

İnşallah hazel de gebe kalmak isteyen diğer arkadaşlarımız da gebe kalıcak sıralan.

Sağlıkla bebeğini de kucana alırsın inşallah cnm. Dualarım seninle..

Ben de preseedin gerçekten etkili olduna inananlardanım. Ben de 2. kullanımımda gebe kalmıştım. Normalde 4. denememdi.Tekrar gebelik için 3 ayın dolmasını bekliorum. 1 ay sonra falan başlıcam ben de . 3 kullanımlık preseedim de var bakalım. ilk denememde denicem onları!! İnşallah ilk seferki gibi bekletmez beni bebek...

Cnm çok i i anlıorum seni..

Bence bi kalp atışlarını duy derim.

O zaman daha rahat sölersin..

Ben de gebe olursam hemen söicemi zannetmiorum.

Önce bi ben alışıp. Her şe i i sesölemek istiorm!

Tabii size sölerim burda..

Akla kötü şeleer getirmemek gerek ya napalım istioruz dua edioruz.

Takdir Allah' ın. Biz tedbirli olucaz. Dikkat edicez. İnşallah her şe yolunda gider dicez..

Senin de sağlıkla kucana almak nasip olur umarım bebeğini tatlım..

mrb kızlarrr nasılsınız canlarım cok fazla giremiyorum siteye.nasılsınız hepiniz iyisinizdir inş.
aysucugum bebeginin saglıklı olmasına cok sevindim canım.rabbim saglıklıca kucagına almayı nasip etsin inş.
bizde iyiyiz kızlar bugün 3 lü test yaptırmaya gittik.hemde cinsiyet için ama benim sıpa göstermiyor bi türlü dr bişi göremedi gecen seferde yanıltmak istemiyorum sizi kıza benziyor ama tam emin deyilim demişti.bu günde hiç bir yorum yapmadı.nazlı olacak sanırım bizimki.aysuuuuu kız olursa artık senin oglanla bizim kızı beşik kertmesi yaparız:roflol: :roflol:

denizxx ne güzel bak 3 lü test zamanın bilem gelmiş.

Rabbim bizede nasip eder inşallah.

Dua et nolurrr. Kendine bebeğine i i bak.

İnşallah aysu da sen de diğer gebelerimiz de sağlıklan kucaklarınıza alıcaksınız bebeklerinizi..

mrb kızlar:hulya:hihoyyythihoyyyt
tüm hamileleri gönülden tebrik ederim...:teytey::teytey:
darısı herkesin başına...
DENİZXX bencede kızdır seninki çünkü erkek bebek hemen gösterio bizimki 14.haftada belli oldu..
kızlar bu arada bizde 18 haftalık olduk bugün, kanama falanda kalmadı çok şükür 2li 3lü testlerimizde normal,inş aAllah tamamına erdirir:nazar:
topiğe ara sıra bakıorum ama artık pek kimseler olmuo hamile haberleri gelio ama..
hazelcim seni de beklioruz artık inş 1-2 aya haber gelcek senden de sakın ümitsizliğe kapılma azimle çalışmaya devam,mutlaka gelecek bebeğin...

içim rahat değil.

cnm tebrik ederim çok sevindim inanki.
hayırlısıyla kucağınada alırsın inşallah.

denizcim nerelerdesin sen ya.özelttin kendini valla.
inşallah 3lü testin iyi çıkar cnm bizde perşembe günü gidicez yaptırmaya.
senin bebiş nazlı demekki kız.rabbim sağlıklısını versin öncelikle.
senin kızını alırım artık ben oğluma.doğsunlar görücüye geliriz :KK1: :roflol:
arada uğra özletme kendini tatlım.
kendine ve miniğine çok iyi bak cnm.

mrb kızlar:hulya:hihoyyythihoyyyt
tüm hamileleri gönülden tebrik ederim...:teytey::teytey:
darısı herkesin başına...
DENİZXX bencede kızdır seninki çünkü erkek bebek hemen gösterio bizimki 14.haftada belli oldu..
kızlar bu arada bizde 18 haftalık olduk bugün, kanama falanda kalmadı çok şükür 2li 3lü testlerimizde normal,inş aAllah tamamına erdirir:nazar:
topiğe ara sıra bakıorum ama artık pek kimseler olmuo hamile haberleri gelio ama..
hazelcim seni de beklioruz artık inş 1-2 aya haber gelcek senden de sakın ümitsizliğe kapılma azimle çalışmaya devam,mutlaka gelecek bebeğin...

maşallah cnm seninde oğlun kocaman olmuş.
rabbim nazarlardan saklasın :nazar:
bende oğlumu 14. haftada öğrenmiştim.
sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah.

murebducum tebrıkler canım cok guzel bır haber bu ama benım preseed hala gelmedı:KK43: bunu kımseye anlatamadım.dalga gecer gıbı konusanlarda oldu.tepkı verınce gergın bır ınsan oldum.neyse ne yapalım.gelmeyınce esım bır tane daha sıparıs vermemı ıstemedı.guvenemedı.sozde adam tekrar gondercektı ama urunun ona gerı gıtmesı gereklıymıs.ona gerı gıtmezse ozaman kayboldu kabul edıp tekrar gondercekmıs.ama ben onu beklerken aylar gecıyor.gelsede bende denesem belkı ıse yarar.

Kızlar selam. Ben adet olmayı bekliorume35. günü olmadım. Ama olcak gibi oluo kaç gündür.
Bir önceki adetim de normalden daha erken geldi. O da düşükten sonraki ilk reglimdi. Şimdi 2. yi bekliom. Doktor düşükten sonra 3. reglinle başla dedi bebek için. Bu dengesizlik normal midir? Ya da tam tersi vücut mu dengeliodur. Düşükten önce reglim hep düzenlidi çünkü. Sanırsam bundan sonra olcaklar düzene gircek..

Kızlar ya ben bu aralar aspirin olayına taktım. Uzun zamandır atıorum. Ama doktora danışmadım. Gebe kalınca da atsamm mı? Sakıncası olur mu?? Var mı kullanan..

merhaba arkadaslar. bende 12+2 günlük hamileyim aranizda midesi bulanmayan yani rahat hamilelik geciren varmi cevaplarsaniz cok sevinirim simdidem tesekkür ederim.a.s.

murebducum tebrıkler canım cok guzel bır haber bu ama benım preseed hala gelmedı:KK43: bunu kımseye anlatamadım.dalga gecer gıbı konusanlarda oldu.tepkı verınce gergın bır ınsan oldum.neyse ne yapalım.gelmeyınce esım bır tane daha sıparıs vermemı ıstemedı.guvenemedı.sozde adam tekrar gondercektı ama urunun ona gerı gıtmesı gereklıymıs.ona gerı gıtmezse ozaman kayboldu kabul edıp tekrar gondercekmıs.ama ben onu beklerken aylar gecıyor.gelsede bende denesem belkı ıse yarar.

HAzelcim neden tekrar sipariş ver miyorsun ki?BEklemek daha gıcık olmuyor mu?Çok pahalı bişeyde değil sonuçta.GElsin biran önce başla.Sonuçta yeniden yollasalar bile o da durur onu da daha sonra kullanırsın.

ozgecım ya o parada bosa gıderse dıye korkuyorum almıyorum oyuzden.zaten boyle bı problem oldugu ıcın esımde alma taraftarı degıl.guvenemıyor.zaten su ara maddı olarak sıkısıgız.evımızın parasını pesın verdık.yanı ona extradan 50 tl verme gıbı bır durum soz konusu degıl.

X