Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

pazartesi ya da salı.bakalım.O zmana kadar herşey olunda gider inşallah.

aysucmu benim kasığımda hala ağrı var ara ara bu normal mi canım?

inşallah herşey yolunda gider tatlım.
kasık ağrısı çok normal bebeğin sana tutunmaya çalışıyo.benimde aynı regl olucamışım gibi ağrım ve kasık batmalarım oluyodu.
sen bol bol dinlen cnm dikkat et kendine.
çalışıyomusun?

klomeni yumurtlama takibi yaptırmadan kullanırsan yumurtanın gelişip gelişmediğini anlayamazsın.klomeni çok kullanmak iyi değil.üstelik aşılama yaptırman gerekirse de kullanıcaksın.o yüzden gereksiz yükleme yapma derim.hiç preseed denedin mi?yumurtlamayla ilgili sıkıntı yoksa sorun spermlerin ulaşması ve değerleri ile ilgiliyse işe yaradığına inanıyorum.eğer yine olmazsa o zaman aşılama düşünebilirsin.

insan sinirden çıldıracak gibi oluyor. 3 ay kadar hormon ilacı kullandır sonra yumurtalık takibi yapma ne biçim doktorlar var yaa. boşu boşuna klomen kullandım.canım preseed hiç kullanmadım yumurtalıklarımda sorun yoktu. klomene kadar şimdi kloemen sayesinde 2 küçük kistim oluşmuş ve klomen yüzünden bir ay adet oldum 1 ay adet olamadım. hali hazırdaki yumurtayı da bozmuş diye düşünüyorum çünkü daha önce adet düzensizliğim yoktu.

arkadaşlar test yaptım silik ikinci çiizgi çıktı henüz kan testi yaptırmadım.Çok mutluyum ama birazda tedirginim.iki tane kayıp olunca pek sevinemiyorum.Allahım isteyen herkese versin yarabbim.

tebrik ederim canım çok sevindim Allah sağ salim kucağına versin tamamına erdirsin inşallah.

inşallah herşey yolunda gider tatlım.
kasık ağrısı çok normal bebeğin sana tutunmaya çalışıyo.benimde aynı regl olucamışım gibi ağrım ve kasık batmalarım oluyodu.
sen bol bol dinlen cnm dikkat et kendine.
çalışıyomusun?

çaılışıyorumda hafta sonu iyi oldu bol bol yatacağım.temizlikte yapmayacağım özellikle biraz zaman geçene kadar bebişim bana tutunsunda gerisi önemli değil.İştede kendime dikkat etmeyue ve yormamaya çalışacağım.

çaılışıyorumda hafta sonu iyi oldu bol bol yatacağım.temizlikte yapmayacağım özellikle biraz zaman geçene kadar bebişim bana tutunsunda gerisi önemli değil.İştede kendime dikkat etmeyue ve yormamaya çalışacağım.

aman canım dikkat et fazla ayakta durma.boşver temizliğide eşin yardım etsin sana yada annler kayınvaliden felan.sen miniğini düşün.

Allah tamamına erdirsin inşallah. aysucuğum bebeişe isim düşünmeye başlarsınız artık ne güzel yaaaa.

çok saol cnm darısı sizlerin başına inşallah.
isim düşüncez artık bakalım ama daha zamanımız var

guzelciğim pazartesi yada salı güzel haberlerini bekliyoruz.

amin aysucuğum Allah'ım isteyen herkese versin inşallah bebişi.

ozlemcım cok gecmıs olsun.korka korka okudum yazdıklarını .ama bebegıne bısı olmadıgını okuyunca bır oh cektım.Allah korumus canım.dıkkat et kavga ederlerse etsınler bosver yaa.sen ve bebgınden dahamı onemlı.soyle mud yardımcısına falan.senın durumun bellı ne dıyceklerkı.zaten sımdıden sonra bısı dıyemezler.hatta nobet tutma bundan sonra.konus ıdareyle.nobet benı cok yoruyor.bırde hamıleyken hıc cekılmez heralde

güzelcim cnm benim ya inşallah gebesindir. Dediklerin gebeliğe işaret. Öle yane bana göre! Hafta içi güzel haberlerle döneceksin umarım.. Sabırsızlıkla beklioruz haberlerini tatlm..

Muhribecim inşallah biz de tekrar gebe kalıcaz.. Nasıl hissediosun kendini bu konuda! Ben mesela ilk denememe başladımda tekrar ne zaman olucak gebelik die heyecan taşıorum.. Umutla bekliorum..

hazel regl oldun sanırım ama acele etme eşinin 3 ay oldu ya. 3-4 ay geçmesi gerekebilirmiş. 1 kere daha olmassa da üzülme. Asıl maçları ameliyattan 4 ay sonrasını say. Belki ilkşnde olucak. Hem preseedin diğer regline de yetişmesse bi sonrakinde mutşaka edinir kullanırsın.. iNŞALLAH eşinde de düzelme olmuştur. sONUÇLARDAN Haberdar et bizi olur mu? Sperm değerleri düşük olup da gebe de kalınabilişr sağlıkla az ihtimal de olsa ama her şe vardır bi hayır. Kendini üzüp ümitsizliğe kapılma nolurrr..

denizxx görünmüosun tatlm. Bebek sen nasılsınız bakalım. Test sonuçları falan. Hiç kanaman düşğk tehlşkesi oldu mu bunun için ya da tedbir amaçlı ilaç falan! Pco vardı ya sen de ondan merak ettim tatlım. İnşallah olmamıştır. Sağlıklı olun da her şe bi önlem alınır di mi. Bende de kistler yok artık. Heral diorum sade o ay tesadüfen vardı dek geldi. gebe kalmasam adetle atıcaktım diorum. belki öncesinde de yoktu. Ne se geçmişte kaldı artık. İnşallah kist oluşmaz ya 2. adetimi bekliorum şimdi ben de..O da bitti mi 3. le başlırum ben de tekrar..

Kızlar ben de fena üşütmüştüm ya 2 haftadır toparlanamadım. İlaç kullanırum. Gebelik de olmıcandan rahatım. Diorum ben kendi kendime grip aşımı oldum heral.. 1 aylık sürem var ortalama. İnşallah isteyen herkes tez zamanda sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olur..

yasecim,Allah kalbindekileri inş sana tez zamanda versin.ben de gebelik istiyorum heyecanla ama bir yandan da korkularımdan uzaklaşamıyorum.bebeğimi kaybedeli iki ay oldu ama hala acısı taze.onun için o kadar hazırlık yapmıştım ki şimdi her şeyi bir dolapta bekliyor.bakmaya bile içim dayanmıyor :KK43:
kürtajdan sonra adetim biraz düzensizleşti,o yüzden belki de pek heyecanlanamıyorum.gerçek adet günüm ne zaman pek tahmin edemiyorum.zaten göğüslerimde falan da hiç belirti yok.hamile olduğum ay göğüslerim çok erkenden ağrımaya başlamıştı.şimdilerde hiç ağrı sızı yok.

muhribe kaç haftalıkken ldu düşük ilk gebelikti di mi. benim gebeliğin ilk haftalarıydı..

evet canım ilk gebelikti,9 haftalıktı.ama düşmedi.kalp atışları başlamıştı,sonra aniden durdu.bir hafta bekledik,devam etmedi atışlar.aldırmak zorunda kaldık.
sana da çok geçmiş olsun canım,kaybedilenler sağlıksız bebekler aslında,ama insan üzülüyor yine de.mümkün mü üzülmemek

Vardır bi zamanı diorum ben. Gebelik düşüneli 1 yıl olmadı biz de. 2010 mart ayında başlamıştık! 4. de kaldım düşük oldu.ilk denemelerde bazı şelere dikkat etmedimi anladım. Sağlam belki 1. ya da 2. denemedi belki de gebelikte. Gebe kalmam zor olmadı geç olmadı ama sağlıkla da devam etmesi önemli tabii. Ben açıkçası çok da üzülmedim diebilirim. Keşke devam etsedi tabii ama yapacak bişi yok. Rabbim böle uygun gördü. Biliorum ki O her şein en i isini bilir. Onun için içim rahat! Bakalım belki de uzun sre olmıcak ya da gene ilk denemelERde gebe olucam ya da ya da hiç omıcak. Nerden bilebiliriz. Sabırlı olup dua edip beklicez. İstioruz . Hayırlı ise zamanı ne zamansa o zaman tekrar yaşarız bu duyguyu ve anne oluruz.. Bunu istioruz. Takdir Allah' tan.. en baya bi soğukkanlıımdır. Biraz i i deil sanki ama öleyim ben hayata karşı. Duygusallık pek yoktur. Yaşadın şee göre. Ama gebe kalıp çocuk sahibi olmak çok istiorum. bİ ŞEİ İSTEYİNCE rABBİM HER ŞEİ ONUN OLMASI İÇİN SEFERber edermiş. İnşallah bakalım. Her şe nasip kısmet.. Tevekkül edip beklicez..

ne güzel,sen çok güçlüsün.ben senin gibi soğukkanlı davranamadım,bir bebek sahibi olmayı çok istedim,allah çok bekletmedi ama erken kaybettim.sonra da bir süre kendime gelemedim.dediğin doğru tevekkül etmek çok önemli.ama bazı şeyler insanın elinde değil işte.neyse en azından doğal yollarla hamile kalabiliyoruz çok şükür.ilk bebeklerde bu tür kayıplar çok fazlaymış.Rabbim ömrünü bu kadar biçmiş,şimdi onlar cennet kapısında bizleri bekliyor.
sen hamile kalmak için özel bişiler denedin mi?hani böyle kürler falan yapıyorlar

canım ben de tam bundan bahsedicektim. kalbimiz birmiş. ben şu an soğan kürü yapıorum. diğer regliden öne de yapıcam. biticek sonra. tavsiye edrim..

adaçayı bal arı sütü polen bal tarçın çörekotu incir havuç suyu falan bi de . eşime de keçiboynuzu domates havuç suyu düşünüorum. kararında tabii azar azar adetin belli dönemlerinde. aşırısı da ii deil ya. öle işte. folik plus kullanmıştım bıraktım . depo ettim vücuduma . kasımda da ona başlarım. öle işte.
ilişkiden önce sonra yapılması gerekenler yane gebeliğe yardımcı olabilecek bazı şeleri de yapıcam. yumurtlama zamnlarımda da öle bakalım..

soğan suyunu ne için yapıyorsun?kistim yok diye yazdığını okumuştum.
ben de çörekotunu denemiştim.düzenli olarak da yerim zaten.çorbamın üstüne koyarım mutlaka.

soğan suyunu ne için yapıyorsun?kistim yok diye yazdığını okumuştum.
ben de çörekotunu denemiştim.düzenli olarak da yerim zaten.çorbamın üstüne koyarım mutlaka.

düşük veya kürtajdan sonra da i i oldu sölenio. Parça kalırsa ya da hafif rahimle ilgili yapışıklık vs. olursa i i gelir die cnm. Bi zararı yok ama kararında tabii yapmak lazım. Ben de denemelere başlamadan yapim dedim..

X