Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

nurberra cevabın için çok sağol çok açıklayıcı oldu.Allah bebeğini sana bağışlasın umarım sağlıkla kucağına alırsın.benim adetlerim aslında düzenlidir ama geçtiğimiz aylarda bebeğimi kaybettim ondan sonra düzenimde biraz bozulma oldu.ovulasyon testini onun için kullanmak istiyorum.şu sıralar yumurtlama günümü tahmin edemiyorum

hoşgeldin cnm.kocaman olmuş meleğin maşallah.rabbim nazarlardan saklasın oğluşunu.sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.

cnm ben hiç ovu. testi yapmadım onlar biraz sters yapıyo valla burdaki arkadaşlar öyle söylüyolardı.ben hamile kaldığım ay reglim biter bitmez hergün ilişki oldu.ondan öncesinde yumurta takibine gittiğim halde tutmamıştı.burda bi kaç kişininde hergün ilişkiyle geldi melekleri.kaçış yok yumurtaya sırnaşık şey :CüvCüv:

iyi azim aysucum:):):)ben hamile kaldığım ay hiç beklemiyordum,her gün ilişki falan da olmadı zaten.sadece muhtemel yumurtlama günlerini değerlendirdik ama ekstra bir çabamız olmadı.şimdi adet düzenimdeki değişiklik yüzünden acaba ovulasyon testi mi kullansam diye düşünüyorum

mrb muhribecim ovulasyon testini öneririm .ben kullandığımın 3.ayında hamile kaldım.coretest kullandım gittig.da uygun fiyata bulabilirsin evine kadar da gelio hem ii oluo çift çizgi oldugu gün ve ertesi 2 gün ilişki öneririm...inş işine yarar hergün aynı saate yaparsan ii olur..

aysucum ben geçen hafta yaptırdım ama içinde vajinal smear.idrara kültürü falan da oldugu için hepsini toplu ögrencem yrn inş..ama doktor tanıdıdk olunca tlfnla araman yeterli dedi cnm yani hcg yi öğrenemicem sanırım ..inşş herşey normal çıkar..

kızlar dün rüyamda bi erkek bebeğim vardı. 2 günlükmüş ama 4 5 aylık bi bebekti. hem de konuşuyordu. çok şaşırdım. emziriyordum aynı zamanda hayırlısı bakalım adetime 6 gün var göğüslerimde şiş ve ağrılı olunca bu rüyayı gördüm herhalde.

miraycım Allah hayırlara çıkarsın rüyanı.göğüslerdeki şişlik aslında güzel şeylere haberci oluyor.ben hamile kaldığım ay göğüslerim çatlayacak gibi şişti.normalde adetten birkaç gün önce sızlamaya başlayan göğüslerim ovulasyondan hemen sonra sızlamaya başlamıştı.yürürken bile acıyorlardı.sanıyorum senden güzel haberler alacağız:)

valla cnm biz 7 ay muhtemel yumurtlama günlerinde çalıştık olmadı.burda bi kaç arkadaştan hergün çalıştıklarını duydum.bide biz deneyelim dedik.o ay geliceği varmış elbet rabbim ol demiş şükürler olsun tuttu işte.inşallah seninde meleğin bekletmez seni.

cnm inşallah herşey güzel çıkar kötü düşünme.kaç haftalık oldu bebeğin cnm?

hayır olsun cnm bende gebeliğimi öğrenmeden önce rüya görmüştüm inşallah sende gebe olduğunu öğrenirsin ve bizede güzel haberler verirsin.

NURBERRACIM canım benım yaaa.gorusemıyoruz hıc.oglun oluyormus saglıkla gelsın ınsallah.ben aynı denemeye devam.artık ılıskı ıcımden gelmıyor valla.10-11-12-14. gunlerde oldu bu ay.bugun 17. gunum bırdahada olmadı.dun olmalıydı ama ıstemedı canım valla.olacagı varsa olur.olursa cok sevınırım ama olmuyorsada vardr bır hayır dıyorum artık.olacagıda yok zaten.bız bu ısı kendımızı beceremıycez dıye dusunuyorum.tupbebek falan olcak heralde.ne yapalım..bır bebek yapmaya yetenegımız yok heralde.cok zormus cunku onu anladım

AYSUCUM kasım ayında 4 ay olmus olcak test yaptrcaz ıste.ama duzelme olsa hamıle kalırdım.demek duzelme olmadı dıye dusunuyorum.kısmet.cokta dusunmuyorum artık.bende sans yok zaten

hazelcim ben senin yazdıklarını uzun zamandır takip ediyorum canım.ne kadar güçlü bir insansın.o kadar ağır yükle mücadele ediyorsun.ama eminim Allah çabalarını boşa çıkarmayacak.senin de dediğin gibi güzelim,her şey hayırlı vaktini bekliyor.benimki erken oldu da ne oldu sanki.hayırlı vakti değilmiş,kaybettik.lütfen üzme kendini canım,yılmak yok.bizler elimizden geleni yapıyoruz.fazlasını yapabilsek onu da yapardık.napalım bizim de kaderimiz böyle.kimileri istemediği halde üst üste hamile kalırken biz de çocuk için yanıp tutuşuyoruz.herkesin imtihanı farklı farklı işte

hazelcim böyle düşünme lütfen.düzelme olmuştur elbette.ama zaman cnm.bizde hiç bi sorun yoktu ama 8 ay bekledik.sorun olmadığı haldede bekleniyo cnm.gerçekten herşeyin bi zamanı var biliyorum çok zor rabbim yardımcın olsun dualarımda varsın hep.ama lütfen yapamıyoruz olmuyo deme.inan cnm sadece dua et eminimki zamanı gelince rabbim ol diyince seninde meleğin gelicek.

aysucum valla cok zormus hamıle kalmak yaa.ınsan profesor bıle olabılıyor ama kısırlıgına care bulamıyor yardımcı ureme teknıklerı olmadan malesef.yanı gercekten yetenek ısıymıs bu hamıle kalmak.napım kader ne varsa onu gorcez.uzulmuyorum.hayrlısı buymus dıycez.yazada tupe gecıcem.yaza kadar yolu var.gercı tupde de tutacakmı bırde o var.bende bu sans varken o da olmaz ya kısmet

ya arkadaşlar konu dışı olacak ama ben bu sıralar çok değişik rüyalar görüyorum.bir ara yüzük görüyordum rüyamda,son zamanlarda da ekmek,meyve gibi şeyler görüyorum.bir tanıdığım da rüyasında beni yüzükle görmüş.Allah hayra çıkarsın,çok etkiliyor bu rüyalar beni

canım rüyalar bazen bize birşeyler anlatır fakat kafaya çok takmamak gerekir bence güzel düşün güzel şeylerle karşılaş inşallah bende bu gece rüyamda sucuklu yumurta yiyordum ki ben hiç sevmem:)

hazelcim böyle yapma lütfen üzüntü sıkıntı en büyük düşman biliyosun.kısırlıkta ne demek sen kısır felan değilsin ki tatlım bunuda nerden çıkarıyosun?
üzme kendini böyle.hayırlısını iste eminimki bigün rabbim ol dicek ve olucak.

hayır olsun cnm.hiç anlamlarına baktın mı?

aysu muhribe inş. güzel haberler veririm. göğüslerimin bu kadar şiştiğini gerçekten daha önce görmedim. bi hormonun yüksekliğindendir diye düşünmeye başladım. adet olursam dr. a bunu söylemeliyim. haftaya salı adet günüm herhalde o gün test yaparım.

hadi miraycım hayırlı haberlerle gel inşalah.

mrb kızlar...hihoyyythihoyyyt
kızlar 2li test sonucum ve diğer sonuçlarım iiymiş sadece idrar kültüründe enfeksiyon çıktı ilaç tdvsi verdi doktorum inş problem olmaz..
hamile arkadaşlara idra kültürü yaptırmalarını öneriyorum benim hiç belirtim yoktu ama enf varmış
hamilelikte idrar yolu enf.u erken doguma sebep olabilirmiş kızlar biliyosunuzdur ama ben yinede söyliyim.
benim bi arkadaşım son aylarını bu yüzden hastanede geçirdi hep ateşliydi ve anbt tdvsi alıodu sürekli ama neyseki bebiş doğdu ve ii şimdi..
AYSUCUM biz bugün 14+6 yız salı öğrenmiştik cinsiyetini.bu arada doktora sordum free hcgem 77 imiş ama bebek erkek bende tutmadı yanii..kaydirigubbakcemile3
ben kız çocuklarına bayılırdım hep ama olsun yeterki saglıkla kucagımıza alalım başka bişe istemem..
HAZELCİM boşuna çok stress yapıyosun tüp bebeğe gerek kalmadan eminim olacak çocugunuz sadece sabret cnm ben 1-2 aya senden güzel haberler bekliyorumm
bide ovulasyon testi kullan bence cnm en azından o günlere dikkat edersiniz sonra da rahat edresiniz
çünkü biz ugraşırken gün asırıdan çokk bıkmıştım insanı yoruo ama ovulasyon testi sayesinde sadece ayda 3kez zorunlu oluo çalışma.çok rahat etmiştim ben helede çalışınca daha bi zor oluo gerçekteennn...
bende çok ümitsizdim bizim hareketlilik kötüydü ve morfolojimizde 3 dü ama Rabbim zamanı gelince verio inanki,bende hiç olmicak die düşünüodum hep..olumunekankayizsmile

cnm gözün aydın sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
benden doktorum idrar testi bile istemedi.kızdım şimdi.şikayetin varmı diye soruyo her gittiğimde ama şikayet olmadanda enfeksiyon olabiliyomuş.perşembe günü gidicem söyliyim bari.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…