Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

haklısın muhribecim.çok bunaldım sanırım.Allahın gücüne gitmesin.artık ümit etmek istemiyorum.o yüzden sanırım olumsuz düşünüyorum.kesin bu ayda hamile değilimdir diye.en iyisi relax olmak .onu da ben yapamıyorum.şu an belgrad ormanında içimden geldiği gibi bir bağırmak isterdim.bağıra bağıra türkü söylemek isterdim.yumurtalarla birlikte beyin hücrelerimde çatladı galiba.sempatiksalakcinni

sizlerle yazışınca kendimi daha iyi hissediyorum.teşekkür ederim canım.inşaallah sen de en güzel en kolay en sıkıntısız hamilelikle sağlıklı bebişlere kavuşursun.

amin canım inş Rabbim sorunsuz hamileliklerle sağlıklı evlatlar nasip etsin bize.sen bizden daha şanslısın.bir çocuğun var,onun sevgisi seni ayakta tutar.inş Allah en kısa zamanda bir kardeş gönderir çocuğuna.

sağol canım.o yüzden söylenmeye hakkım yok.Allah ona uzun sağlıklı ömür versin.bana yalvarıyor.Anne babamla evlensenize (evlenince insanların çocuğu olur dediğim için tekrar evlenmemiz gerektiğini sanıyor)kardeşim olsun.dua ediyor kardeşi olsun diye.Kendimi kötü hissediyorum..en çok onun için istiyorum.kardeşi olursa ilerde dayanacak bir sırdaşı olsun,kendini yalnız hissetmesin.bir de yaşım 33 oldu.herşeyi düşünüyor insan.benim hayat tecrübem.çok beklemeyeceksin.imkanın varsa iki sene arayla evlat sahibi olmaya çalışacaksın.
Herşeyin hayırlısı olsun.En doğruyu bilen Allahü Teala.Bizler için en güzelini en hayırlısını nasip etsin.

ayy kıyamam ben ona.çoğu çocuk kardeş istemez halbuki.seninki ne kadar masum :)
Allah gönlünüzden geçeni tez elden sizlere nasip etsin inş canım.o minik pıtırcığı da kardeşsiz bırakmasın.ilk çocuğunuz doğal yolla mı oldu canım?sanırım herhangi bir problem yok,sadece doğru zamanı bekliyorsunuz.

bizim ki çok istiyor.kuzenlerinin hepsi 2 kardeş.o yüzden sanırım.birtek o tek çocuk.ev de olduğunda da mesela sıkılıyor.bir bebek olsun .anne kucağına alsana.biraz tutsana.onu güldürmeye çalışır.saçma sapan hareketler yapar.bebek ona baksın gülsün diye.böyle bir çocuk.ama uzun vadede kıskanacağına da eminim.ben 27 yaşında evlendim.3 ay sonra oldu hamileliğim.sanki içime doğmuş gibi hemen istedim.eşim de istedi.bir de annem ölümcül hastalığa yakalanmıştı.onun da sanki dualarıyla oldu.bir sorunumuz yokmuş ki çok şükür kolay oldu.annem göremedi torununu.ama hamile olduğumu öğrendi.3 aylık hamileydim vefat ettiğinde.Allahıma çok şükür iyi ki olmuş .annemin bilerek vefat etmesi nedense bana moral oluyor.yaş geçtikçe problemler oluyor.4 sene maddi şartlardan istemedik.yoksa bana kalsa beklemezdim.ama çalışmam gerekiyordu.oğluşumu da kaynanam baktı sağolsun.hep ikinci olursa ben bakıcam doyamadım bebişime dedim.nihayet 1 yıl önce başladık düşünmeye.3 ay denedik olmadı.kontrolde kistim olduğunu alınması gerektiğini öğrendim.laporoskopi oldum.6 ay şansın yüksek dediler.olmadı.şimdi yumurta takibi ve klomenle denemeye devam ediyorum.inşaallah tüp bebek olayına gerek kalmaz.böyle işte.
teşekkür ederim yazşıtığın için.içimi rahatlattın.sanki şimdi daha relaksım.

canım ne güzel anlatmışsın bebek isteğini.Allah bu denli içi yanan annenin dualarını boş çevirmez.mutlaka bizim bilmediğimiz bir hayır kapısını bekletiyor.ben hep dua ettim.Allahım senin yolunda yetiştireceğim evlatlar ver diye.ama benim de eşimin de en büyük korkusu özürlü çocuk sahibi olmak.bakımından zorluğundan değil de ilerde bir gün bize bir şey olursa onun akıbeti ne olur diye endişelendiğimiz için.bebeğimi kaybettikten sonra çok zor günler geçirdim.ama bir gün sanki içime bir şey doğdu.dedim ki kendime demek ki bebeğim normal değildi ve vücut onu reddetti.demek Allahım dualarımı kabul etmiş ve özürlü bir çocuğa gücüm yetmeyeceği için onu alıp cennetine uçurmuş.inş bundan sonraki evlatlarım sağlıklı şekilde dünyaya gelirler.bazen kaderiyle inatlaşmaması gerekiyor insanın.

amin canım.dediğin çok doğru.her işte bizim bilmediğimiz bir hayırlar olabilir.Sizi malınızla ve evlatlarınızla sınarız diyor.Sınanıyoruz işte,hikayeler farklı sadece.Mübarek gün inşaallah Rabbim yüzünü güldürür kucağını sağlıklı hayırlı bir bebişle doldurur arkadaşım..

maşşallah rabbim nazarlardan saklasın.canım benim kan sonucumu cuma alacam söylemeyi untmuşum.dr ultrasonda baktı cok güzel görünüyor dedi şükürler olsun.kan sonucunu daha almadım.sen testlerini nerde yaptırıyorsun ben özl yaptırdım.35tl aldılar sen nerde yaptırdın ve ücret ne kadar aldılar merak ettim.

saol cnm rabbim tüm bebeklerimizi korusun.
bende özel bi hastanede yaptırdım ama sanırım onlarda dışarda bi labaratuara gönderiyolarmış 2 li testi.benden 100 tl aldılar cnm.senin fiyat çok iimiş.bende yarın alıcam sonucumu.

merhaba kızlar nasılsınız?
dün kendi doktoruma gittim uzun uzun baktı herşeye rabbime şükür herşeyi sağlıklı çıktı.elleri ayakları hepsi tamammış.15 gün sonrada cinsiyet için gel bi bakalım dedi.bu gittiğimde göremedi malesef.

aysucum eğer hastane testi başka bir laboratuara gönderirse kişi ssk indiriminden yararlanamıyor.senin ücretin o yüzden farklı canım.o yüzden gittiğimiz hastanelere sormak lazım test için gerekli ekipman var mı diye.sonuçta fiyat farkı çok değil ama o farkla aslında başka bir ihtiyaç karşılanabilir.çünkü havaya giden para.hastaneler genelde bu tür durumlarda hastayı bilgilendirmiyor maalesef.

ikili testte free beta hcg 50 den az ise erkek fazla ise kız olma ihtimali yüksek oluyomuş.tabi yanılma payı var.

aysucum eğer hastane testi başka bir laboratuara gönderirse kişi ssk indiriminden yararlanamıyor.senin ücretin o yüzden farklı canım.o yüzden gittiğimiz hastanelere sormak lazım test için gerekli ekipman var mı diye.sonuçta fiyat farkı çok değil ama o farkla aslında başka bir ihtiyaç karşılanabilir.çünkü havaya giden para.hastaneler genelde bu tür durumlarda hastayı bilgilendirmiyor maalesef.

aslında laboratuar var hastanede ama tam detaylı değil demekki.neyse cnm yaptırdık gitti artık bi dahakine.ama hastane değiştircem sanırım.

aysucum ikili testin sonucu kaçtı.50 den düşük mü yoksa yüksek miydi.?

ikili testte free beta hcg 50 den az ise erkek fazla ise kız olma ihtimali yüksek oluyomuş.tabi yanılma payı var.

cnm sonucumu cumartesi aldım serbest beta hcg 28.25
cin ve rus takvimine görede erkek çıkıyodu buna görede erkek çıktı desene.iice merak etmeye başladım valla.
rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin gerisi önemli değil elbet ama insan merakta ediyo yani :)

günaydın kızlar.nasılsınız?
aysucuğum sanki bencede sen de erken bebek annesi olacakmışsın gibi bir his var.tabiki sağlıklı olsun hayırlı olsun da önemi yok.tabi canım merak etmen çok normal.

X