Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

çok şükür cnm halsizlik bulantı hat safhada işte zorlanyrum bakalım aynı başkada bşi yok sende herşey yolundadr cnm bnmolumunekankayizsmile

geçmiş olsun canım biraz daha dayan ben hala sabah bulantıları ve kusmaları yaşıyorum ama inşallah seninki 3.aya girerken geçer.bebişler iyi olsunda anneler biraz mide bulantısı yaşasın dimi.arasıra uğra özletme kendinilmaz:

çok şükür cnm halsizlik bulantı hat safhada işte zorlanyrum bakalım aynı başkada bşi yok sende herşey yolundadr cnm bnmolumunekankayizsmile

herşey yolunda diyelim öyle olsun canım işte monoton hayat düzelir canım inşallah bunlar hamileliğin güzel yanlarıı tadını çıkar

günaydın kızlar. ne zamandır uğrayamadım. adetime tam 1 hafta var. göğüslerim 1 hafta önce ağrırdı ama bu sefer daha erken ağrımaya başladı ve çok şiş görünüyor. kenarda çıkan reklamdaki hatuna benzedim. inş. süt hormonundan falan değildir. bu belirti ne belirtisi bilmiyorum ama haftaya salıyı beklemeliyim test yapmak için. görüşmek üzere

yeni tarihim 19 ekim hazelcim.vatana millete uğurlu olsun.yarın kontrole gidicem.kist mist yoksa napım klomene devam mı edim.hiç bişey yaptırmayayım mı?kararsızım.eşim sperm testi yaptırdı.sıvılaşma olmamış o yüzden testin tekrarını istediler.onda da bi sonuca varamadım.işim gücüm de var.kafamı işe vermem lazım.takıldım kaldım.keşke düşünmeden durabilsem.

hayırlısı murebducum.sen klomen mı kullanmıstın yoksa asılamamıydı.

mıraycım ınsallah hamılesndr.cok sevınırım.

nısacım ınsallah kısa zamanda rahat edersın su bulantılardan

aşılama yaptırmadım.sadece klomen.ama bir problem yoktu yumurtlama ile ilgili.eşimin sperm testinin tekrarı olsun.artık o zaman bakıcaz napıcamıza.inşaallah hayırlısı..

mrb kızlar nasılsınızz herkes iidir umarım..
bende daha iiyim kızlar bugün kontrole gittik kanama çok az kalmış zaten su anda gelen giden yok..
kızlar inş Allah izin verirse oğlum olacak..bugün öğrendik...gamyoncuiremsugamyoncuiremsu
Allah herkese bu duyguyu yaşatsın inş..:Saruboceq::Saruboceq:
hamişler sizinde sonuçları beklyorum merakla..
bu arada isim önerisinde bulunursanız sevinirim...

tebrik ederim canım herkesin oğluşu olacak sanırım ayyyy bende artık öğrenmek istiyorum cinsiyetini bebişimin.Rabbiim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bence Oğuz kağan ismi çok güzelopuyorumnanaktan

slm kızlar nasılsınız ramiznurcm çok sevindim oğluna Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

özlemcim seninle hiç karşılaşamadık cnm ya çok şükür bulantıyada ama işte yoğun olunca bazen :sinifsinif: çok fena oluyorum bayramda bile çalıştım referandum dolayısıyla bir sürü yayın var dye öyle Rabbim sağlık sıhhat versinde resmi izne kadar dişimi sıkayım
sen nasılsın bu arada nasıl gdyr ayy sohbetlerimizi özledim

slm arkadaşlar nasılsınız.
aysucugum cok şükür bebegim saglıklıymış testler temiz cıktı.rabbim hebimizin meleklerini korusun.senin nasıl cinsiyetle ilgili birşey dedimi dr.benim için kız yada erkek olması önemli deyil saglıklı olsun ama insan yinede herşey gibi bebeginin cinsiyetini merak ediyor.hayırlısı olur inş.
bu arada kızlar cocuk istiyorum foruma takılan varmı aranızda.

hazelcim sen nasılsın?nasıl gidiyor?okullarda açıldı yoğunmusun okulda?

yasecim nerelerdesin gözükmüyosun hiç.

yazdım yazdım cevaplar kaybolmuş.edidleyemedimde yeniden yazıyım bari.

cnm inşallah gebesindir.
hayırlı haberlerini verirsin bize.

cnm hayırlısı olsun.inşallah eşinin testleride ii çıkar.

gözünaydın cnm rabbim sağlıkla kucağınada almayı nasib etsin.
ne kadarlık oldu senin meleğin?
2li test yaptırdın mı cnm?serbest beta hcg kaç çıkmıştı?

denizcim merhaba nasılsın?
doktorum cinsiyeti görürsem söylicem bakalım bi dedi ben daha sormadan.ama malesef henüz 2sinede benzetemedim dedi.15 gün sonra gel o zaman kesin söylerim dedi.30 eylülde gidicem inşallah.
senin nasıl gidiyor?2li test sonucun çıktımı?

aysucum napım ugrasıyoruz ıste.evet okul yogun valla.basladık derslere hemen.bu ay 7. deneme hala yok bısı.belırtı falanda yok.9 gunum var adete.ama bu ayda olmadı.sız ıyıymıssınız cok guzel.

aysucum napım ugrasıyoruz ıste.evet okul yogun valla.basladık derslere hemen.bu ay 7. deneme hala yok bısı.belırtı falanda yok.9 gunum var adete.ama bu ayda olmadı.sız ıyıymıssınız cok guzel.

cnm umutsuzluk yok sen 7. deneme diyosun ama eşin ameliyat oldu o dönemleri sayma bence.eşin ne zaman yaptırcak bi daha test cnm?

kızlar bu ay ovulasyon testi kullanmayı düşünüyorum.bir fikri olan var mı?ne zaman kullanmaya başlamalıyım?

hepinize slm canlarım özlemişim szi çok giremiyorum ama okuyorum arada sizleri özellikle hazelcim seni çok merak ediyorum cnm ve hepiniz için dua ediyorum hamiş olursunuz inşş.
ve hamişler bizlerede allah sağlıklı bebekelr nasip etsin sağlıkla bi doğsalar
teyzeleri bnm yaramaz cinsiyeti geç gösterdi ama belli etti sonunda erkekmiş:) sağlılı olsunlarda kız erkek farketmiyo yeterki sağlık verisn Allah hepinizi öpüyorum birbirmize dua edelim bol bol inşallah hepimiz için herşey yolunda gider ve güzel olur aeolun canlarım

kızlar bu ay ovulasyon testi kullanmayı düşünüyorum.bir fikri olan var mı?ne zaman kullanmaya başlamalıyım?

canım kaç günde bi regl olduğun öenmli ama genelde düzenliyse 10.günden itibaren başlayabilirsin ama döngün eğer uzun sürüyosa daha geç başlaman gerekir aslında aldığın markanın içinde yazıyodur kullanım şekli ona bi bak istersen.hergün aynı saatte yap ve bikaç saat öncesinden sıvı tüketmemeeye aynı koyulukta çizgileri gördüğünde o günü ve diğer günü değerlendirmek gerekiyomuş ben iki kere kullandım cnm ama pek iannamıyorum doğrluğuna en güzeli doktor kontrolünde yumurta takibi ve çatlamışmı die test yaptırmak kanda progesterona bakılıp.ben ovulasyon testleriyle sadece stres yaptım kendime okadar ama inş işe yarar ve hamile kalırsın cnm Allah hepimizin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…