Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ewet yalnız kalacam aman önceden çok üzülüyordum ama anneme artık sadece kızgınım beni böyle bir durumda nasıl bırakıyo diye annemler konyada oturuyo canım zaten hamileliği ençok bunun için istiyordum çok şükür rabbim dualarımı kabul etti bebeğim annesinin canındaki yoldaş olacak inşallah

sıkma bitanem canını benimde eşim askere gidecek bende hamileliğim sağlıklı devam ederse kasımda git diyorum inş. bebişlerimiz bize yoldaşlık ederkaydirigubbakcemile5 kısa dönem ama 5 ay yinede zor geçer

kızlarrr gebelikte hurma yemek gebeliğin son haftalarında ii sanırsam. doğumu kolaylaştırıomuş. ilk haftalarda çok yememek gerekmiş. tabii arada bi 1-2 tane yemekten bişi olmaz. bebek için çok faydalımış. özellikle sanırsam son hafta i i. tabii bi sürü şe var. Ne derece doğrudur bilemem. topiklerden birinde yazıodu. çok şe var ama doktorlar da rahat bırakıo. size doktorunuz özel bişi sölüo mu size nazaran!?! sütün yağsız ya da az yağlı olnını tercih etmek de ii olsa gerek. Doğru mudur????*???

merhaba canlar
sıkıcı bir haftaya merhaba dedim.arada girip bakıyorum kimler ne yapmış diye.ama içimden pek bişey yazmak gelmiyor.
yasecase ve toprakceylin ikinize de çok geçmiş olsun.inşaallah en yakın zamanda hayırlı haberlerinizi alırız.
nisa86 ve ozlemsoysal tebrikler kızlar.inşaallah hamilelikleriniz güzel geçer.

hazelcim fatura olayına çok üzüldüm.o kişiden dilekçe almanız daha mantıklı olur.adıma alacak kaydedilen şu meblağın şu kişinin şu hesabına ödenmesi şeklinde.ya da vekalet filan .yada bir torpil bulmak lazım.

nurten34 canım seni çok iyi anlıyorum.çünkü aynı psikolojideyim.foruma girmek artık beni de strese sokuyor.Bu ayda bişey olmayacak.adet belirtilerim başladı.sağlık olsun .doktor eylülde gelirsin demişti.(2 ay içinde olmazsa.)ama eylülde gitmeyebilirim.ovulasyon bayrama denk geliyor.pek verimli olacağını sanmam.ekimde artık.

merhaba canlar
sıkıcı bir haftaya merhaba dedim.arada girip bakıyorum kimler ne yapmış diye.ama içimden pek bişey yazmak gelmiyor.
yasecase ve toprakceylin ikinize de çok geçmiş olsun.inşaallah en yakın zamanda hayırlı haberlerinizi alırız.
nisa86 ve ozlemsoysal tebrikler kızlar.inşaallah hamilelikleriniz güzel geçer.

hazelcim fatura olayına çok üzüldüm.o kişiden dilekçe almanız daha mantıklı olur.adıma alacak kaydedilen şu meblağın şu kişinin şu hesabına ödenmesi şeklinde.ya da vekalet filan .yada bir torpil bulmak lazım.

nurten34 canım seni çok iyi anlıyorum.çünkü aynı psikolojideyim.foruma girmek artık beni de strese sokuyor.Bu ayda bişey olmayacak.adet belirtilerim başladı.sağlık olsun .doktor eylülde gelirsin demişti.(2 ay içinde olmazsa.)ama eylülde gitmeyebilirim.ovulasyon bayrama denk geliyor.pek verimli olacağını sanmam.ekimde artık.

murebducum saol inşallah bi sonraki gebelik sağlıkla geçer.

canım adet belirtilerine hiç ama hiç takılma derlerdi ama yaşayınca bu kadar mı olur dedim. ilk geeliğimden olsa gerek! regl olcama o kadar emindim ki gebemişim meğer. Yalnız regl olcakmışım gibi geliodu hep gebe oldumu öğrendimde bile! kan geldi ama düşük tehdidi olarak maalesef. erken oldu için çabuk ve kolay atlattım Allah a şükür. Bi arkadaşımda regl olcam belirtilerim var derken gebe oldunu öğrenmişti. Onunki sağlıklı gitti ve doğum da yaptı. Yane bu işler belli olmuo işte!!!

Kişiden kişiye deişir düşünceler tabii de forumların psikolojimizi bozup bozmaması bizim elimizde. Zaman bulamayıp sıkılıp girilmeyebilir tabii de moral bozukluğu nie yaratsın onu anlamıorum. benim düşüncem tabii!!

Nese kızlar benim de tatil bitio . Pek yazamıorum artık. Neler yapıosunuz bakmaya çalışıcam yazamasam da. Şimdi 3 aylık bi ara vericez kasımda başlarım büyük ihtimal . artık düzenli kontrol olucak. bu 3 ayda işe sarılıp kendimi bi sonraki gebeliğe de hazırlamam lazım. Hakkımızda hayırlısı olsun..

Gebelerimizin de gebelikleri nası gidio? Arada bilgi verilrise hem biz e tecrübe ediniriz die düşünüorum. Özel bir durum doktorun gördü herhangi bi şe falan ne bilim.. C,nsiyet vs falan..Düşük tehdidi teşhisi konan var mı? Sadece kanama olunca mı düşük tehdidi olur? Kanama olmadan da ultrasondan böle bişi der mi doktor? Bana olabilir gibi gelio.

Gebe kalmak isteyenlerin tez zamanda sağlıkla gebe kalmaları ve de gebelerimizin de sağlıkla gebeliklerini sürdürmeleri dileğile...

merhaba kızlar.ben hanı 25 gunde regl oluyorum da yumurtam 18. gun catlıyor yaa.yumurtlamadan sonra adete kadar en az 11 gun gecmelıymıs.ama bende 7 gun gecıyor ve adet oluyorum.sanırım bu luteal faz eksıklıgıymıs.yarın dr. a gıtcem.bu bebegın rahıme tutunmasını engellıyormus sanırım.bakalım dr. ne dıycek.ınsallah duzene gırer de gelır melegım.artık psıkolojımın bozulmaya basladıgını hıssetmeye basladım.cok uzuluyorum.bende anne olmak ıstıyorum.cok mu sey ıstıyorumsenağlama

:Saruboceq: inş herşey güzelolacak hazelcim moralini iyi tut ne olur canım dualarım seninle:Saruboceq:
merhaba kızlar.ben hanı 25 gunde regl oluyorum da yumurtam 18. gun catlıyor yaa.yumurtlamadan sonra adete kadar en az 11 gun gecmelıymıs.ama bende 7 gun gecıyor ve adet oluyorum.sanırım bu luteal faz eksıklıgıymıs.yarın dr. a gıtcem.bu bebegın rahıme tutunmasını engellıyormus sanırım.bakalım dr. ne dıycek.ınsallah duzene gırer de gelır melegım.artık psıkolojımın bozulmaya basladıgını hıssetmeye basladım.cok uzuluyorum.bende anne olmak ıstıyorum.cok mu sey ıstıyorumsenağlama

iyiyim canım yaşadığım kimyasal gebelikmiş knamayla beraber yok oldu ama pazartesi yine baktıracağım kanda değerler düşmüş mü diye sen nasılsın tekrar kan testi yaptırdın mı

toprakcım bende baktırdım bugün bayağı yükselmiş çok şükür 1270 :Saruboceq: inş. aynı şeyleri bir daha yaşamam hepimiz yaşamayız inş.:Saruboceq::Saruboceq:

hazelcim her ay yumurta takibi olmuodu sende yanlış hatırlamıosam. belki her daim öle deildir. zate her ay gebe kalmaya müsait olmayabilir rahim ya da yumurta. yani mesela dielim yumurtlama olsa bile bi ay yumurta zate döllenecek olgunlukta olmayabilir ve direkt pas geçebilir o ay. 1 yıl deneme süresine bu olasılıklar da dahildir! belki senin de her zaman geç çatlamıodur. tesadüf öle 1-2 kere olmuştur. Gerçi 5. denemedesin ama olsun!
21. gün testi var ya acaba o sadece o ay için mi bilgi verio yoksam her daim mi? bilemiorum ama mrk etmiştim ben de bi ara.. Varsa da çaresi vardır elbet. Ama sanmam ya 21 günde 1 regl olanlar bilem oluo. Eminim bunda sende olumsuz bişi çıkmıcaktır. Şükret ki kistin falan yok. pco da tehlikeli. düşük riski normalden daha fazla. kime ne denk gelir yine de belli olmaz gerçi ama sende bunda bi sorun olcanı zannetmem . İnşallah da olmaz. Yumurtala sperm sebepsiz ere de denk gelmio işte bazen. O da Allahtan. Sabret.. Eninde sonunda anne olucaz Allah ın iznile...Ben oluruna bıraktım. Haddi çok da yaşlı deiliz Rabbim izin verirse birden fazla da çocuk sahibi oluruz.. İnşallah..

hazelcim bu bilgiyi nasıl edindin merak ettim.herşey güzel olacak buna inan .bebişine daha yakınsın.biraz daha sabır.pozitif olmaya çalış canım. bu arada regl oldum .yeni tarihim 20 eylül.seni yalnız bıırakmıyorum ve eylül bizim ayımız olur inşaallah diyorum güzelim.:lepi::lepi::lepi:

slm kızlar bni çizelgeye ekleyin demiştim ama eklediler mi bilmiyorum regl tarihim 20 ağustostu geçti artık kırmızıları gördüm bu ayda umudumuz eylüle kaldı hayırlısıyla 21 eylül bi dahaki regl tarihim konu başlığı artık değişir herhalde eylül ekim kasımda çift çizgiyi görmeyi umut edenler diye bide bekliyosun olmuyo insan kendini kötü hissediyo acaba çocuğum olmayacak mı diye gerçi bizim daha çok erken 2.denememiz ama işte insan sabredemiyor.

dün doktora gittim .klomen verdi.reglin 5.günü başlayacağım.kısmet artık.1eylülde gel dedi.yumurta takibi yapıcaz.

murebdu bende bugun dr. agıttım.14. gunum olmasına ragmen dr sagda bıkactane 7-8 mm yumurta oldugunu soyledı.ben de bu ay yumurtlama olmıycakmı acaba.cts yada pazar progesteron testı yaptrmam gerek.offf hem esımde hemde bende sorun var.ne yapıcam ben yaaa.klomen kullansam esımde sorun var bı ıse yaramaz.ben dıyordum hıc hamıle kalamıycam dıye.mafoldumbenmafoldumben

kızlar bısı sorcam.bende hıc kıst gorulmemıstı sımdıye kadarkı muayenelerımde.rahım fılmımde gayet temız cıkmıstı.yalnız bugun 14. gun olmasına ragmen dr. sagda bıkactane 7-8 mm yumurta var dedı.kıst olsa anlasılırdı degılmı.yanı kıst ve yumurta bırbırınden farklı gorunume mı sahıp oluyor.yoksa ayırtedılmeyebılır mı yumurtlama donemınde.cunku sagda bıkac kucuk yumurta demesı kafamı karstrdı

murebdu bende bugun dr. agıttım.14. gunum olmasına ragmen dr sagda bıkactane 7-8 mm yumurta oldugunu soyledı.ben de bu ay yumurtlama olmıycakmı acaba.cts yada pazar progesteron testı yaptrmam gerek.offf hem esımde hemde bende sorun var.ne yapıcam ben yaaa.klomen kullansam esımde sorun var bı ıse yaramaz.ben dıyordum hıc hamıle kalamıycam dıye.mafoldumbenmafoldumben

eşin daha yeni ameliyat oldu .bünyesi artık bunda sonra farklılık gösterecektir.bir tanıdığımızın ameliyattan 2-3 ay sonra güzel haberlerini aldık.sana gelince yumurta oluşmuyo değil ki .şu testi yaptır bakalım.eminim doktor yumurtlama da bir sorun varsa onun da bir yolunu gösterecektir.daha bunun aşılaması var.Allaha çok şükür teknolji ne imkanlar veriyor.Allahın izniyle olacak moralini bozup da vücudunun dengesini bozma canım.sabır biraz daha sabır...

X