Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

3 ay dedi doktor takibe alıcak. bilmiorum doktorda tam sölemedi ama kistten sanırım yıprattı belki rahmi. tabii doktor kiistle ilgili bişi demio . kanmayla beraber bir sürü şe ıktı rahmimden her renk akıntı . siyah kahverengi pembe kırmızı veee et parçası ki o bebek deil 10 cm kadardı . ne bilim rahmimin dinlenmesi gerk belki bakalım 10 gün sonra da bakıcak..

denizcim saol. İnşallah senin gebeliğin sorunsuz geçer tatlım..

hazelcim aslında aşırı derecede bi üzüntü sarsıntı yaşamadım. tereddütlüüdüm hep. nedense bu durumu doğal karşıladım. yapacak bişi yok çünkü. metanetli olmak gerektini düşünüorum. aynı şekilde eşim de öle. çünkü her şe Allah tan. Onun için içim rahat.. Gebeliğin ,ilk haftalarında olması düşük için fiziksel anlamda yıpratıcı olmuo ki benim 4. haftada kaldı bebek gelişmedi.

beni de hep az olasılıklı şeler buldu. hem olumlu hem olumsuz yönde. Acaba diorum düşükle beraber eski kalıntıları kistleri atmış mıyımdır. Doktor kisttin yok dedi. bunda da vardır bi hayır elbet. doktor bebeğin hastalıklı olabileceği için düşmüş olabileceğini ssöledi. tek bi sebebi yok zate. sağlıklı deilse vücuttan atılması önlenemezmiş zate ama ben bebek yerine kisstin büyüdünü düşünüorum. kocaman bi et parçası çıktı. kese sonra düştü. çünkü doktor keseyi vajinadan çıkardı! muayenede. bebek mm lerle olur. doktora dedim ama hastalar kan pıhtıların öle zannedebilirler falan diyip geçiştirdi. ama et parçasıdı 10 cm. kendiliğinden atıldı ,işte..

hazel nasılsın nasıl gidio? Görüşemedik !

valla canım bende bıldıgın gıbı.hep negatıf hep negatıf.5. ayı da devırdık:KK43:(((( benımde cok gıresım gelmıyor artık sıteye.buraya gelınce daha cok takıyorum.zaten pc de bozuldu.suan onuda yaptramıycaz galıba cunku su ffaturası kesıldı 987 tl.yanlıslık duzeltıldı ama parayı gerı almada problem cıktıve suan hala alamadık.dılekce verdık beklıyoruz..arabanın bakımı vardı orayada 400 tl bayıldık.yanı pcyı yaptracak butce ayıramıycaz galıba bu ay.suan annemlerdeyım ordan gırıyorum nete.haftaya gıdınce nete gıremıycem

kızlar ben de hamiş kalamadım :)))
ne kadar meraklı bekliyordum son 10 gün geçmek bitmedi şimdi rahatım kabullendimm :)) doğum günümde süprizzzzz olduuu al sana hediyee der gibi i
11. deneme fosss çıktııı

bundan sonra da gebe kalacama inanıorum . o zaman gelince yani 2. gebeliğim nasıl olur bilemem tabii. bu seferki durumumu hafif atlattım. inşallah 2. gebeliğim i i olur. daha kötü şeler olmaz. Rabbime sığınıyorum. Takdir Allah tan. Biliyorum ki rabbim neylerse güzel eyler..r

Gebelerimiz neler yapıo * Nasıl gidio? kızlarrrr. kalp atışını duydunuz mu cinsiyetler falan ne bilim kanama falan geçiren oldu mu? Düşüktehdidi olan var mı vs vs. biz de tecrübe ediniriz. benim ki ii olmadı ama napalım..

hazel nurten34 naptı*

hazel aksilikler olmuş gene sizde ama bunların da başından kalkarsınız siz. tatil de bitio nette çok zaman harcayamam artık o yüzden bi de yaklaşık 2 aydır da nasıl geçti benim tahminin vardır. yazamasam da her zaman bakıcam neler yapıosunuz die inşallah. Yoğun günler yaklaşıo çünkü..

hazel ya siz de maddi olarak da yükünüz oluo. Bravo yani başından kalkıosunuz. İlerde bebeğinizi kucanıza aldınızda hiç bişein önemi kalımıcak bence. bebek demek yeni hayat demek. ama olmayınca da hayata küsmek olmaz. yaşamak bizim için her ne olursa olsun. onun için bebek olaca zaman olucak zate. hayatın tadını çıkarmaya bakalımmmm..

kızlar ben de hamiş kalamadım :)))
ne kadar meraklı bekliyordum son 10 gün geçmek bitmedi şimdi rahatım kabullendimm :)) doğum günümde süprizzzzz olduuu al sana hediyee der gibi i
11. deneme fosss çıktııı

olsun tatlım ya. belki bir sonraki doğum gününde bebeğin kucağında olucak! vardır bi hayır. benim de bu ayın sonunda 2. evlilik yıldönümüz olucaktı. gebelik devam etse yaklaşık 2 aylık olucaaktı ama nasip olamdı işte.. olacakla öleceğin önüne geçilmio tatlım. üzülme çok..

sevdalınka bırde 12. ayda bır keramet oluyor.belkı 12. ayında hamıle kalırsın bak denızxx,denızcım ve nurberrada 1. yılın son denemelerınde hamıle kaldılar.rabbım buyuk

inşallah canlarım yaa :))
ben doğum günü hediyesi bebek istityordum neyse belki taşınma işlerim varya
Allah ondan vermemiştir sitres çok çünkü
herşeyin zamanı varr

ben bu ay hayıt tohumu ve aslan pençesi ve birde köyde kadınlar hamiş kalmak için bit ot içiyormuş (kaynanam dedi adını bilmiyorum )onu deniyom her sabah aç karnına 3 bitki karıştırıp içiyom
doktor fsh yüksek demişti hayıt ve aslan pençesi düşürürmüş bir de akıntı da bebeiş olmasına engelmiş soğan suyu içiyorum bakalım :)))

kızlar sormak istediklriniz olursa çekinmeyin.
İnşallah sizin gebeliklerinizde sorun olmaz.
tatil bitio ve beni yoğun günler beklio ..

kızlar sormak istediklriniz olursa çekinmeyin.
İnşallah sizin gebeliklerinizde sorun olmaz.
tatil bitio ve beni yoğun günler beklio ..

canım geçmiş olsun az önce okudum inşallah en kısa zamanda tekrar hamiş olursun ve bu kez hamileliğin çok güüzel geçer...biz 8 haftalık olduk mide bulantıları yüzünden 3 kilo verdim 2 güne bir serum yiyorum birde kuyruk sokumu kemiğim çok ağrıyo oturamıyorum hiç dr sıkıntılı geçecek bir hamilelik dönemi seni bekliyo dedi bakalım kısmet

hazelcim başınıza geen olayları okudum hepsi birer sınav geçer tatlım hepsi bizde daha 1 ay oldu borçlarımızdan kurtulalı ve 10 gün sonra eşim gidiyo mafoldumben

kızlar saolun. ilk gebeliğimdi. bu şekilde sonuçlandı maalesef. güzel haberler sevinçli şeler yazmak nasip olmadı sizlere! İnşallah 2. gebeliğim iyi geçer..

özlem gebeliğin iyi syirde olmasına çok sevindim . sonunua kadar inşallah sağlıkla kucana alırsın bebeğini..

toprak senin durumun kendiliğinden düzelio sanırım. her şe olcana varır. yapacak bişi yok. ypratma çok kendini. senin de inşallah 3. gebeliğin sağlıklı olur tatlım..

X