Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

esımde varıkosel vardı.amelıyat oldu 1 ay once.beklıyoruz bakalım 3 ay sonra test yaptrcaz yukselıcekmı dıye.benım bıraz karısık canım 3 test yaptrdık.bırı ozel hastanedeydı kurgere gore degıldı morfolojı % 75 cıktı.1.5 ay sonra tumlabda yaptrdık % 1 cıktı(krugere goreydı bu) sonra 4 gun sonra yıne yaptrdık % 2 cıktı.şok olduk tabı.amelıyattan baska care yoktu oldu.ınsallah duzelır

hazelcigim bu belirtilerin hamilelik belirtilerine benziyor tatlım ama illaki hamilesin diyemem.benimde kasıklar cok agrımıştı gecen ayda agrımıştı ama birşey olmamıştı bu ayda agrımıştı hatta ben yine aynısı oldu adet olacam diye üzülmeye başlamıştım.benim her ay regl olmadan gögüslerim acırdı.bu ayda aynısı olmuştu öyle koyulaşma falanda yoktu.adettet tarihim geldiginde ise uclarında ara ara sızı olmuştu.bence yumurtan büyüyor o yüzden agrıyor olabilir.yumurtalar geliştikçe agrı yapar cünkü.daha önceleride olurmuyduki böyle agrılar.
canım benim düşündüklerim bunlar sana yanlış bilgi verip kafanı karıştırmak istemem ama belirtilere takılı kalma.bol bol fiki miki yap.boş gecirme ben öle yaptım.

tamam denızcım hamıle degılımdır de nıye oluyor.yanı yumurtlamada boyle ıkı gun suerermı dıye sordum.gecer yarına falan zaten.

eee sen nasılsın bebegın nasıl

neden hamile olmayasın canım benim bence sıra sende belkide bebişn seninledir:ecrin_bebek:
adetinede 1 hafta kalmış.eger gec yumurtlama olmadıysa bu yaşadıkların normal deyil.CADIARZU
bende iyiyim canım hamd olsun şuanda iyi gidiyor ama ileride ne olur bilemem

canım bu ay 9 ve 10. gunlerde gordum yapıskan akıntıyı.ama ben gec yumurtluyrum 15 yada 17. gunlerde.bugunde 18. gunum.ama ılk defa bu kadar sancı oldu adet sancıı gıbı.bır hafta kaldı adet olucam onada ısaret olabılır yaaa.olması zor be denızcım bılıyorsun hıc umudum yok

kızlar bu ay benim sağda 2 yumurtam oluşmuştu...adetime 6 gün kaldı...fakat sol tarafımda inceden inceye batmalar oluyo...hamilelik belirtisi olabilirmi sizce...

kızlar size sadece şunu sölemek istiyorum adet belirtileriyle aynı şeyleri yaşıyosunuz gebeliktede ben kesin regl olcam die bekliyodum çünkü okadar çok sancım vardıki anlatamam üstelik normlade okadar olamzdı bi kaç gün öncesinden başladı bnm kasık ağrılarım batma falan değil bildiğimiz regl sancıları
ayrıca bişi daha eklemek istiyorum mesela gögüslerde hiç bi fark olmamışştı bnm yani illa herşey hemen değişcek die düşünmeyin bende hep öyle sanıyodum ama değilmiş herkeste mutlaka farklı oluyo bence Allahım hepinize nasip eylesin bu duyguyu hamile arkdaşlarıma da sağlıkla kucaklamayı nasip etsin mevlam
HAZEL bu ay senden güzel haberler bekliyorum cnm hadi inşallah olmuştur ama yazdıklarını okuduğum kadarıyla yumurtan yeni çatlamışta olaiblir cnm yani o kasık ağrısı bundan oalbilir yada inş reglin yaklaşmışsa sende benm gibi erken kasık ağrıları yaşayarak öğrenmiş olursun meleğini bide bende karın ağrısıda oluyodu uyuyamıyodum okadar yani herşeyin hayurlıs arkdaşşlar

günaydın kızlarrr

ya kızlar 9. gunumde yapıskan akıntıyı gormeye basladım.10. gundeede grdum.sonra gormedım.ama ben gec yumurtluyorum.15 yada 17. gunde yumurtam catlar.ama hıc boyle bu kadar uzun sure sancı olmamıstı.hatta cogu zaman hıssetmezdım bıle.yada o anlık sancı olur sonra gecerdı.yanı ıkı gun devam etmezdı.hamıle oldugumu bende dusunmuyorum.nerde bende o sans mafoldumben

ama sıze sorayım dedım neden oluyordur dıye.goguslerımde 1 hafta oncesınden boyle acımazdı.onlarda kafayı yedı.sıcaklardandır heralde yaaaa.belkıde gecer yarına

cnm sen 15 yada 17 günde yumurtluyorum diyosun ama bu her ay değişebilir.bende normalde 12. günde felan yumurtluyodum ama biliyosun hamile kaldığım ay 12. gün yumurtam bile yoktu.yani 8-9-10 da felan yumurtlamışım.bence sen yumurtlama gününü düşünme adetin biter bitmez çalışmaya başla.ama inşallah bundan sonra gerek kalmaz bebeğin seninledir.

pazartesiyi bekliyorum ama umudum yok benim yükselmeyecek değerim tüm hamilelik belirtilerim var (kasık ağrısı şişkinlik gögüs uçlarında acı vs.)midem çok bulanıyo gün içinde ve çok halsizim ayağa kalkınca gözlerim kararıyo biraz önce ne yediysem çıkardım çok korkuyorum acaba beni zehirliyor falan mı

cnm belirtilerin hamilelik belirtisi.daha önceki düşüğünde böle şeyler yaşamışmıydın?
bence sen tek doktortla kalma cnm başka bi doktora daha git.

kızlar bu ay benim sağda 2 yumurtam oluşmuştu...adetime 6 gün kaldı...fakat sol tarafımda inceden inceye batmalar oluyo...hamilelik belirtisi olabilirmi sizce...

kasık batması hamilelik belirtisi cnm.beklenmeyen adetin ne zaman?
inşallah hamilesindir cnm.

günaydın kızlarrr

cnm sen 15 yada 17 günde yumurtluyorum diyosun ama bu her ay değişebilir.bende normalde 12. günde felan yumurtluyodum ama biliyosun hamile kaldığım ay 12. gün yumurtam bile yoktu.yani 8-9-10 da felan yumurtlamışım.bence sen yumurtlama gününü düşünme adetin biter bitmez çalışmaya başla.ama inşallah bundan sonra gerek kalmaz bebeğin seninledir.

cnm belirtilerin hamilelik belirtisi.daha önceki düşüğünde böle şeyler yaşamışmıydın?
bence sen tek doktortla kalma cnm başka bi doktora daha git.

kasık batması hamilelik belirtisi cnm.beklenmeyen adetin ne zaman?
inşallah hamilesindir cnm.

canım önceki düşüğümde kasığımda süreklibir kıpırtı vardı gögüslerim şişmişti ama halsizlik bulantı hiçbiri yoktu canım kendi doktoruma gideeğim zaten o ne derse doğrudur çünkü ben kan değerim ükselsin diye bekliyorum ama çarşamba giderim galiba eşim o gün izinli

kızlar galıba yumurtlama sancısıymıs.cunku bugun yok:KK43:((( ama onceden hıc yumrtlamada bu kadar uzun sure agrı olmamıstı.bu ay ıncır yedım cok ondan olabılırmı acaba

esımde varıkosel vardı.amelıyat oldu 1 ay once.beklıyoruz bakalım 3 ay sonra test yaptrcaz yukselıcekmı dıye.benım bıraz karısık canım 3 test yaptrdık.bırı ozel hastanedeydı kurgere gore degıldı morfolojı % 75 cıktı.1.5 ay sonra tumlabda yaptrdık % 1 cıktı(krugere goreydı bu) sonra 4 gun sonra yıne yaptrdık % 2 cıktı.şok olduk tabı.amelıyattan baska care yoktu oldu.ınsallah duzelır

varikoselden sonra değerler yükseliyor
bu ameliyattan sonra hamiş olan çok kişi varrr

X