Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlar size sadece şunu sölemek istiyorum adet belirtileriyle aynı şeyleri yaşıyosunuz gebeliktede ben kesin regl olcam die bekliyodum çünkü okadar çok sancım vardıki anlatamam üstelik normlade okadar olamzdı bi kaç gün öncesinden başladı bnm kasık ağrılarım batma falan değil bildiğimiz regl sancıları
ayrıca bişi daha eklemek istiyorum mesela gögüslerde hiç bi fark olmamışştı bnm yani illa herşey hemen değişcek die düşünmeyin bende hep öyle sanıyodum ama değilmiş herkeste mutlaka farklı oluyo bence Allahım hepinize nasip eylesin bu duyguyu hamile arkdaşlarıma da sağlıkla kucaklamayı nasip etsin mevlam
HAZEL bu ay senden güzel haberler bekliyorum cnm hadi inşallah olmuştur ama yazdıklarını okuduğum kadarıyla yumurtan yeni çatlamışta olaiblir cnm yani o kasık ağrısı bundan oalbilir yada inş reglin yaklaşmışsa sende benm gibi erken kasık ağrıları yaşayarak öğrenmiş olursun meleğini bide bende karın ağrısıda oluyodu uyuyamıyodum okadar yani herşeyin hayurlıs arkdaşşlar

benimde göğüslerimde hiç belirti yokkk :)) hatta hiç bir yerimde yok
inşallh hamileyimdirr
bir hafta var adetime genelde belirti 1 hafta önceden başlamazz geçince daha çok oluyor diyorlarrr
kasıklar da kendimi dinlersem bazen oluyor ama çok değil

slm kızlar evime dün geldim çok şükür.. ne kadar çok özlemişim evimi. 30 temmuz günü yola çıkmıştım ve o gün adet oldum gecikmeli olarak. bu arada dr. um aradı. tatil dönüşü mutlaka gel süt hormonu fazla çıkmış ilaç vereceğim dedi. benim beta hcg ye bakmışlardı süt hormonununa bakılmamıştı. pazartesi gittiğimde sorarım artık.
yeni tarihim 29 ağustos. bu arada geçmişi okuyamadım hamile var mı şu 1 hafta içinde. en son bıraktığımda 614 teydi. sayfa olmuş 669 nasıl okuyayım biri özet geçebilir mi? :)

nbrsiniz fıstıklarrrrrrrr?
hazelcim beklenmeyen tarihim 2eylül
yazarsan sevinirim canımmmmmm

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
Nurten34------------------------30 Temmuz --------------4. deneme
Anatolya20---------------------? Agustos-------------? deneme
mıray15--------------------------?Agustos---------------? deneme

toprakceylın--------------------? Temmuz------------? deneme( kan testınde pozıtıf-carsambayı beklıyoruz)
Ekin_09-------------------------06 Agustos--------------2. deneme
basubadelmevt--------------07Agustos---------------1.deneme

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

:lepi:lepi:Sarısheker..........-:KK43:ugur geıtırır inşallah bize):CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme :CüvCüv::nazar:-BEBıŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme:CüvCüv::nazar: BEBıŞ GELıYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELıYORRRR:emir_bebek::lepi:

:lepi:TEMMUZ HAMıŞLERı:lepi:

:lepi:ımpaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELıYORRRR
:emir_bebek::lepi:
:lepi:Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELıYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:06BVN06-----------------------10 Temmuz--------------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi::Denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GEİYORRRR:emir_bebek::lepi:

AGUSTOS AYINDA CIFT CIZGIYI GORMEYI UMUT EDENLERRRR

Pretty----------------------------10 Agustos------------- 4. deneme
Kubi-----------------------------11 Agustos--------------3. deneme
Esteem--------------------------12 Agustos-------------2. deneme
Hazel82-------------------------13 Agustos-------------5. deneme

Denizcim------------------------15 Agustos------------12.deneme
nehiretna------------------------15Agustos------------? deneme
Tırtılkurabiye--------------------21 Agustos-------------3.. deneme
Abysnth--------------------------18 Agustos ------------2.deneme
Firstheaven--------------------20 Agustos------------- ? deneme

Nisa-86-------------------------22 Agustos--------------3. .deneme
mse121822-------------------24 Agustos--------------8. deneme
Edammm----------------------25 Agustos--------------2.deneme
Ozlemyalcınkaya------------26 Agustos-------------?deneme
Murebdu------------------------26 Agustos--------------8. deneme

Biozard--------------------------29 Agustos--------------? deneme
Guzel83------------------------31 Agustos -------------9. deneme
gülfuren--------------------? Agustos----------3. deneme

::lepi:AĞUSTOS HAMİŞLERİ:lepi:

EYLÜLDE HAMİLE OLMAYI UMUT EDENLER

Omman---------------2 Eylül-----------? deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

beklemedekı arkadaslar haber verın lutfen.ınsallah hamılesınızdır:Saruboceq:

selam kızlar..
hamişler baya arttı maşallah diyeyim....
allah bütün isteyenlere nasip eder inşallah...
kızlar benim temmuz ayı tutmadı,inşallah ağustos 24. tutar.
bu ay doktora gittim kontrole, hic bir sorun yok dedi,hayırlısı artık...

aboovvvvvvvvvvv burasıda sesiz hafta sonu herkez kocişleriyle alkisalkisalkis ne güzelllll neyse ben kaçtımmm

kızlar ben kan testi yaptırdım biraz erken oldu ama 7 gün varken pazartesi alcam eğer bebiş yoksa iş yapcam halı yıkıcam v.s v.s bunu için kan testini merakla yaptım bebiş zarar görmesin diye varsa :roflol: :roflol:

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
Nurten34------------------------30 Temmuz --------------4. deneme
Anatolya20---------------------? Agustos-------------? deneme
mıray15--------------------------?Agustos---------------? deneme

toprakceylın--------------------? Temmuz------------? deneme( kan testınde pozıtıf-carsambayı beklıyoruz)
Ekin_09-------------------------06 Agustos--------------2. deneme
basubadelmevt--------------07Agustos---------------1.deneme

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

:lepi:lepi:Sarısheker..........-:KK43:ugur geıtırır inşallah bize):CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme :CüvCüv::nazar:-BEBıŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme:CüvCüv::nazar: BEBıŞ GELıYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELıYORRRR:emir_bebek::lepi:

:lepi:TEMMUZ HAMıŞLERı:lepi:

:lepi:ımpaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELıYORRRR
:emir_bebek::lepi:
:lepi:Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme:CüvCüv::nazar:BEBıŞ GELıYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:06BVN06-----------------------10 Temmuz--------------1. deneme:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
:nazar::CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi::Denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GEİYORRRR:emir_bebek::lepi:

AGUSTOS AYINDA CIFT CIZGIYI GORMEYI UMUT EDENLERRRR

Pretty----------------------------10 Agustos------------- 4. deneme
Kubi-----------------------------11 Agustos--------------3. deneme
Esteem--------------------------12 Agustos-------------2. deneme
Hazel82-------------------------13 Agustos-------------5. deneme

Denizcim------------------------15 Agustos------------12.deneme
nehiretna------------------------15Agustos------------? deneme
Tırtılkurabiye--------------------21 Agustos-------------3.. deneme
Abysnth--------------------------18 Agustos ------------2.deneme
Firstheaven--------------------20 Agustos------------- ? deneme

Nisa-86-------------------------22 Agustos--------------3. .deneme
mse121822-------------------24 Agustos--------------8. deneme
Edammm----------------------25 Agustos--------------2.deneme
Ozlemyalcınkaya------------26 Agustos-------------?deneme
Murebdu------------------------26 Agustos--------------8. deneme

Biozard--------------------------29 Agustos--------------? deneme
Guzel83------------------------31 Agustos -------------9. deneme
gülfuren--------------------? Agustos----------3. deneme

::lepi:AĞUSTOS HAMİŞLERİ:lepi:

EYLÜLDE HAMİLE OLMAYI UMUT EDENLER

Omman---------------2 Eylül-----------? deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek:

hazelciiiim ben nerdeyim :umursamaz::umursamaz:
31 ağust

kızlar ben kan testi yaptırdım biraz erken oldu ama 7 gün varken pazartesi alcam eğer bebiş yoksa iş yapcam halı yıkıcam v.s v.s bunu için kan testini merakla yaptım bebiş zarar görmesin diye varsa :roflol: :roflol:

canım sen 7 gün kala yaptın ama belki geç döllenmedir.pzt.yaptırsaydın

Günaydınnnnnnnn . Hayırlı ramazanlar diliorum cümlemize.. Gebelerimizin sağlıkla devam etmesi ve sonlanması dileğiyle ve de gebe kalmak isteyenlerin de tez zamanda hayırlı ve sağlıklı bi şekilde gebe kalmalarını diliorum kızzllarrrrrrrrr . İnşallah .

Gebelik de hurma yemek çok faydalımış. Ayrıca sabahları ceviz içi yenmek de!!!!
Hurma gebelikten sonra da faydalı tabi. sütün daha çok olmasını salarmış , süt beezelerini harekete geçirirr uyarırmışş. Ceviziçi degebeken bebeğin beyin gelişimi için pek i imişşşşş............................

esteemm selamm tatlım. heyecanlı mısın. Bu sabah falan dayanamayıp evde gebelik testi yaptın mı canım?

robot selam tatlım. Kaçıncı denemen.? İlk denemlerin mi? Tedavi vb. var mı? Eşinle senin durumların nasıl? Yani muayene falan oldunuz mu canım?

selam..bu ay 3.deneme olacak ama ilk ay gelişigüzel çalışma yapmıştık o yüzden o ayı saymıyorum :)) yok daha tedavi için çok erken ..geçen ay kontrole gittim bütün testler yapıldı tertemizsin dedi bir sorun yok ..geçen ay çok uğraşmama rağmen olmadı bebeiş ..hayırlısı artık ..eşim muayene olmadı ..bir sene geçmeden muayeneye gitmeye gerek yok bence ...

selam..bu ay 3.deneme olacak ama ilk ay gelişigüzel çalışma yapmıştık o yüzden o ayı saymıyorum :)) yok daha tedavi için çok erken ..geçen ay kontrole gittim bütün testler yapıldı tertemizsin dedi bir sorun yok ..geçen ay çok uğraşmama rağmen olmadı bebeiş ..hayırlısı artık ..eşim muayene olmadı ..bir sene geçmeden muayeneye gitmeye gerek yok bence ...

İnşallah tez zamanda dileğin gerçekleşir tatlım. O zaman hazel seni de 2. deneme olrak yazar..

Olur mu hazelcimm..

mutfak robotu canım 1 yıldan önce erken ama sen de bişi yoksa bence bi eşinde muayene olabilir. Aklını karıştırmak gibi olmasın tatalım ama erkeklerde de özellikle varkosel olup olmadı ve sperm değerleri önemli. Bazılarında doğuştan ya da sonradan da sorun olabilio.

bende de gebe kalmama engel bişi yoktu doktora gittimde. eşim de gidicekti ama gerek kalmamıştı.
denemelerin başlarında 4. denemede gebe kaldım. şimdi 1 aylık gebeyim..

İlla ki sorun olca anlamına gelmez tabii de .. Gerçekten de gereksiz yere bekleyenler oluo.. Erkeğin durumu daha da önemli bence..

X