Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

toprak heyacanlısın tabii ama bak bana doktor bazen kanda da geç çıkar dedi.. bunlar normal bünyeden bünyeye kişiden kişiye deişir. ortlama veriler var ama tam bi standardı yok işte. gebelik devam edebilir canım . kan değerlerin sonradan da yüksebilir. inşallah öle olur. İnşallah gebelik sağlıkla devam eder tatlımm..

toprak heyacanlısın tabii ama bak bana doktor bazen kanda da geç çıkar dedi.. bunlar normal bünyeden bünyeye kişiden kişiye deişir. ortlama veriler var ama tam bi standardı yok işte. gebelik devam edebilir canım . kan değerlerin sonradan da yüksebilir. inşallah öle olur. İnşallah gebelik sağlıkla devam eder tatlımm..

bilmiyorum canım ya çok karışığım benim değer 46 idrar 1 saat sonra çok silik 2. çizgi değer 54 oldu yine idrar aynı şekilde 2 gün geçti değer katladıysa yani 100 olduysa yine 1 saat sonra silik mi çıkar anlayamıyorum

bilmiyorum canım ya çok karışığım benim değer 46 idrar 1 saat sonra çok silik 2. çizgi değer 54 oldu yine idrar aynı şekilde 2 gün geçti değer katladıysa yani 100 olduysa yine 1 saat sonra silik mi çıkar anlayamıyorum

idrardaki sonuçlar geç çıkabilirrr. kan da artış olsa da çıkmayabilir... pazartesiyi bekle

kızlar nasılsınız ben çok gerginim çarşamba günü inşallah kalp atışlarını duymaya gideceğiz aslında geçen çarşamba demişti fakat duyamadık mafoldumben ve dr 5 yada 6 haftalık hamilesin dedi birde bana hiç tahlil falan yaptırmadı buda beni endişelendiriyo acaba gerek mi duymadı kötü bişeyler mi oluyo sadec 5 dk muayene etti soyunup giyinmede dahil bu zamana dua edin de inşallah kalp atışlarını duyabileyim...

ozlemcım canını hıc sıkma canım.kotu bısıler olsa asıl kan tetı ısterdı.demekkı hersey yolunda kı ıstememıs.5 -6 haftalıkta hemen kalp atısı duyulmazancak kese gorunuyor canım benım 5 ve 6. haftalarda.hersey guzel olacak uzulme.rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın canım

arkadaslar sıze bır sorum var yaaa.benım dunden berı sag kasıgımda adet sancısı gıbı sancılar var.batma boylemı olur pekı.hanı yumurtlama desem dunden berı devam edermı kı bılemıyorum.goguslerımde dokununca acıyor.ama şişlik yada uclarında koyulasma yok.hamılelık desem hıc sanmam.ama kasıktakı batmalar adet sancısı gıbımı oluyor.yoksa erkenmı regl olcam.yada ayaklarımı mı usuttum de ondANmı byle oluyor.ama oyle olsa ıkı kasıgımda olmazmıydı.yumurta catarken ıkı gun surermı kasıktakı sancılar

denızcım ne dıyorsun benım durumuma yaa.ara ara gırıyor ama sık sık degıl.senın nasıldı.

ayy hazelcim geçmiş olsun canım yumurtlama günlerindir umarım sanki hamilelik için daha erken benim hala senin tarif ettiğin gibi sancılarım oluyo dr normal dedi inşallah tez zamanda hamiş haberlerinizi alırızda sizinde mide bulantısı şikayetlerinizi dinleriz :)

hımm inşallah bünyen kendini hamileliğe hazırlıyordur yani 10 gün sonra senden de hamiş haberi alırız ben de çok sıkıntılıydım hamile olduğumu öğrenmeden önce ve onrasında devam ediyo hala geçmedi belkide alışmalısın tatlım opuyorumnanaktan

arkadaslar sıze bır sorum var yaaa.benım dunden berı sag kasıgımda adet sancısı gıbı sancılar var.batma boylemı olur pekı.hanı yumurtlama desem dunden berı devam edermı kı bılemıyorum.goguslerımde dokununca acıyor.ama şişlik yada uclarında koyulasma yok.hamılelık desem hıc sanmam.ama kasıktakı batmalar adet sancısı gıbımı oluyor.yoksa erkenmı regl olcam.yada ayaklarımı mı usuttum de ondANmı byle oluyor.ama oyle olsa ıkı kasıgımda olmazmıydı.yumurta catarken ıkı gun surermı kasıktakı sancılar

hazelcigim bu belirtilerin hamilelik belirtilerine benziyor tatlım ama illaki hamilesin diyemem.benimde kasıklar cok agrımıştı gecen ayda agrımıştı ama birşey olmamıştı bu ayda agrımıştı hatta ben yine aynısı oldu adet olacam diye üzülmeye başlamıştım.benim her ay regl olmadan gögüslerim acırdı.bu ayda aynısı olmuştu öyle koyulaşma falanda yoktu.adettet tarihim geldiginde ise uclarında ara ara sızı olmuştu.bence yumurtan büyüyor o yüzden agrıyor olabilir.yumurtalar geliştikçe agrı yapar cünkü.daha önceleride olurmuyduki böyle agrılar.
canım benim düşündüklerim bunlar sana yanlış bilgi verip kafanı karıştırmak istemem ama belirtilere takılı kalma.bol bol fiki miki yap.boş gecirme ben öle yaptım.

aysu seninki uyuya doktorun dedinle son reglin. ama sen normal zamanda yumurtlamıştın galiba hatta belki 1-2 gün önce dimi.yani büyük olasılık bilemeyiz gene de.

ben de doktorun dedinle sanki 9 gün fark var . doktor olabilir dedi. ama endişelenmeyelim die de olabilr diebilir. normalmiş ama .. ben zate regle çok yakın bi zamnda yumurtladımı tahmin ediorum.. o da etkiler di mi? bunu doktorla konuşmadım boş yere. normal dio ya.. ama diğer topikte kan değerlerinde geçen çıkan kan sonucum normal görünüodu.. doktorun dedine göre hatta daha bile i i o zaman..

evet cnm benimki uyuyo doktorun dediğiyle.ama şunu biliyorumki ultrasonda tarihler eksik veya fazla çıkabiliyo.bunun için bi sorun olduğunu düşünme cnmm.

aysu sen i ileştin mi canım? Doktora görüncektinn.* kALP ATIŞI İÇİN ne zaman dedi doktor tahminen. bi da ne zaman gidiceksin canım?

ben kalp atışları için önümüzdeki hafta gidicem.şuan 5+6 dayım. 6. haftadan sonra duyuluyomuş kalp atışları.tabi önce bana verdiği testleri yaptırmam gerek pazartesi yaptırırm çarşamba perşembede giderim herhlde.

tünaydın...
ev taşıdım. yerleştirmekle mesgulum... dışarı çıkamıyorum.
arkadasımdan test almasını istedim.
ona göre ramazanda oruç tutacak mıyım bakıcas...
bu ay ilk deneme.
3 gün sora test yapıcam. meraktayım:)))

hoşgeldin aramıza.
inşallah bebeğin seninledir de bizede 3 gün sonra güzel haberler verirsin.

hayırdır cnm neden taşınıyosunuz?yorma kendini fazla.dikkat et havalar çok sıcak.
hamilelikte bazen ii bazen kötü gidiyo valla.midem tutmazsa herşey süper.

canım polis lojmanlarına taşınıyorum eşim çok sık görevde oldugu için dısarıda oturmak istemiyorumm..ama 10 gündür mahvoldum toplanmaktan daha taşınmak ve yerleşmek var..çarşambada yola çıkmam lazım..pazar taşınıcam salıya kadar yerleşmeye çalışıcam bu sıcaklarda..
tatlım tuzlu şeyler yemeğe çalış biraz mideni bastırır..allah kolaylık versin canımm..

anladım tatlım çok dikkat et yorulma sakın.
kolay gelsin tatlım.

hazelcim kasıklar ağrıdığı zaman rahim kendini hamileliğe hazırlıyo derler.belirtilerin hamilelik belirtilerinede benziyo ama 18. gününmüş biraz erken gibi geldi ama inşallah meleğin göbüşündedir cnm. :Saruboceq:

selam ben yeni üyeyim
yarın regl günüm ama adet belirtileri ne da gebelik belirtileri var
sadece içimde hamile olduğuma dair bir his var o kadar: o da çok istediğimden herhalde))

selam ben yeni üyeyim
yarın regl günüm ama adet belirtileri ne da gebelik belirtileri var
sadece içimde hamile olduğuma dair bir his var o kadar: o da çok istediğimden herhalde))

hoşgeldin aramıza cnm
inşallah içindeki his doğrudur ve bebeğin seninledir.

ya kızlar 9. gunumde yapıskan akıntıyı gormeye basladım.10. gundeede grdum.sonra gormedım.ama ben gec yumurtluyorum.15 yada 17. gunde yumurtam catlar.ama hıc boyle bu kadar uzun sure sancı olmamıstı.hatta cogu zaman hıssetmezdım bıle.yada o anlık sancı olur sonra gecerdı.yanı ıkı gun devam etmezdı.hamıle oldugumu bende dusunmuyorum.nerde bende o sans mafoldumben

ama sıze sorayım dedım neden oluyordur dıye.goguslerımde 1 hafta oncesınden boyle acımazdı.onlarda kafayı yedı.sıcaklardandır heralde yaaaa.belkıde gecer yarına

X