Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım % 2 morfolojıyle umutsuzluga kapılmamak mumkun degıl ama rabbım ısterse olur.ınsallah acız kullarını sevındırır[/QUOTE
canım öyle düşünme forumu takip ediyosan senin durumunda olan bir çok arkadaşımız kucaklarına aldılar bebişlerini

anatolya dr. esıme suan ıcın hıcbır ılac vermedı.sanırım once amelıyatın ıse yarayıp yaramadıgına bakıyorlarmıs ılac vermeyerek.sonra eger duzelme olmazsa ılac verıyorlarmıs.evet dedıklerım vıtamın ama vermedı.sormadık bızde aslında bır sorsam ıyı olur

evet aysımacım olanları gordum ama bayagı zaman alıyor .ben 28 yasındayım ınsallah cok beklemem.ve ınsallah amelıyat ıse yarar.

slm toprak ceylin hoş geldin

canım benim eşime de ilaç vermedi doktor. ameliyat yeterli demişti başka bir ürolog verdi ilacı. eğer ameliyatta istenilen sonuca ulaşmamışsa o zaman başlarsınız ilaca.

merhaba toprakcım nasılsın.esıne kavustun gozun aydın.calısmalar baslamıstr nasıl gıdıyor

keçiboynuzu için teşekkürler aysimacığım. deneyeceğim. eşim keçiboynuzu pekmezi içiyordu zaten şimdi bir de bu kürü deneyeyim bakalım

evet aysımacım olanları gordum ama bayagı zaman alıyor .ben 28 yasındayım ınsallah cok beklemem.ve ınsallah amelıyat ıse yarar.

inşallah canımm en kısa zmaanda alırız güzell haberlerini keçiboynuzu kürü gerçekten düzenli kullanıldıında işe yarıyo canım allah yar ve yardımcın olsunopuyorumnanaktan

anatolyacım mrfolojıye ılac fayda etmıyorms dıye okudum.bence sızın deger yınede amelıyattan sonra yukselmıstr.yanı amelıyatın sonucudur.

inşallah canımm en kısa zmaanda alırız güzell haberlerini keçiboynuzu kürü gerçekten düzenli kullanıldıında işe yarıyo canım allah yar ve yardımcın olsunopuyorumnanaktan

amin canım ınsallah.senınde bebegını rabbım korusun .

yok canım yaa ya canım morfoloji dediği şey sperm kalitesi zaten. eşimin kullandığı ilaç da sperm kalitesi ve sayısını artırmak için kullanılıyordu. gene de senin dediğin de olabilir.

merhaba toprakcım nasılsın.esıne kavustun gozun aydın.calısmalar baslamıstr nasıl gıdıyor

:sinifsinif: iyiyim canım sağol evet eşime kavuştum ama bu ay yine adet olmadım doktor yine farlutal verdi moralim çok bozuluyo düşük yaptıktan sonra psikolojim ve tüm düzenim bozuldu ilaca dün başladım adet olmayı bekliyorum zaten eşimin yanında son 30 günüm:1no2:senağlama

evet canım sperm kalıtesı.zaten varıkosel spermlerın kalıtesını bozuyormus ısıyı arttırdıgı ıcın.ınsallah bundan sonra yukselır degerler.

ceylin bozma moralini canım yaa. ben de bu ay adet olmadım da. adet olmayı sağlayacak ilaç mı verdi doktorun?

:sinifsinif: iyiyim canım sağol evet eşime kavuştum ama bu ay yine adet olmadım doktor yine farlutal verdi moralim çok bozuluyo düşük yaptıktan sonra psikolojim ve tüm düzenim bozuldu ilaca dün başladım adet olmayı bekliyorum zaten eşimin yanında son 30 günüm:1no2:senağlama

canım kurtajdan sonra duzene gırmeı zaman alıyormus.bıkac aya duzene gırer canım.ınsallah esının yanındayken hamıle kalırsın.donerkende bebegınle donersın yalnız kalmazsın:emir_bebek:

ceylin bozma moralini canım yaa. ben de bu ay adet olmadım da. adet olmayı sağlayacak ilaç mı verdi doktorun?

ewet canım farlutal diye bir ilaç normalde 5 haziranda olmam gerekiyordu ama hala olmadım hayatımda böyle bişey yaşamamıştım 2 aydır ilaçla oluyo bu zamana kadarda ya hamile kalırsam diye içmedim ilacı ama adet olmadanda nasıl hamile kalacağım diye düşünerek içmeye başladım umarım bu ay hamile kalırım

canım kurtajdan sonra duzene gırmeı zaman alıyormus.bıkac aya duzene gırer canım.ınsallah esının yanındayken hamıle kalırsın.donerkende bebegınle donersın yalnız kalmazsın:emir_bebek:

benim kürtaj değil düşüktü ama yinede düzensizlik oluyormuş ilk ay zamanında olmuştu ama sonraki 2 ay ilaçla oldu allahtan hayırlısı

hımm ceylin biraz da psikolojiyle de ilgisi oluyor bu adet olayının.inşallah canım bu ay hamile kalırsın

bebegım bak burda hamıle arkadaslar var sorunu onlara sor ıstersen canım.benım bır bılgım yok cunku

kızlar var mı aranızda düşük yaşayıp sonra adet olamayıp adet söktürücü kullanan en önemliside düşükten sonra hamile kalan

X