Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

yasekase sana hayırlı olsun diyelim mi artık?Aysu senin gebelik nasıl gidiyor.KAçıncı haftadasın?Murednu sen test falan yapmışmıydın?Yani idrar testinde 1 hafta önce belli olur mu acaba?

yasekase sana hayırlı olsun diyelim mi artık?Aysu senin gebelik nasıl gidiyor.KAçıncı haftadasın?Murednu sen test falan yapmışmıydın?Yani idrar testinde 1 hafta önce belli olur mu acaba?

güzelcim idrarda belli olmuo deişio döllenmeye yumurtlamaya göre. kimini regl zamnaı gelmeden çıkıo kiminin gecikince. ben regl günümünden 1 gün sonra da 5 gün sonra da yaptıma çıkmadı . düngece ve bu sabah hafif bi gölge vardı. sabahki daha ii di ama. dün abah yaptımda bile yoktu düşün.yaklaşık olarak adet gecikmemin 6. gününde çıktı ki oda silik çizgi bile deil böle gölge gibi. geç yumurtlama da olabilir. ama kesin tanı haftaya biraz daha beklicem. bu sıradaa testler yapıcam tabii. bugün ovuç. testi pozitifti. gebelik de olabiliomuş. akşam ve diğer günlerde her iki testten de yapıcam. öbür hafta içi doktorda kan idrar vs. yapıcaz ve kesin sonuç o zaman çıkıcakk. inş. bu arada kanam falan olmaz..

YASEKASE Canım bu benim ikinci annelik için uğraşım.bir oğlum var Allah uzun ömür versin.ben de kist olayı oldu.Alınması gereken bir kistmiş.şubatta laporoskopi oldum.başka bir sorunun yok dedi doktor.6 ay içinde gebelik yüksek dedi.Ağustos 6. ay bu arada 2ay önce yumurta kistim oluştu.bir ay doğum kontrol hapı kullandım.bu ay da eşim idrar yollarından sebep antibiyotik kullandık.antibiyotikten sebep çok fazla uğraşmadım bu ay aslında.ama yine de bir ümit vardı içimde.eşimde muayene oldu.bişeyi yok.fakat test yaptırmadı.fırsatı olmuyor.çok yoğun.doktorum en son ağustosta da bişey olmazsa gel dedi.öyle yaparım artık.

test akşam yaptım.gölge gibi bi çizgi vardı.ama renksiz olunca bişey ifade etmiyor sanırım.sabah yaptım çıkmadı.1 hafta önceden çıkmaz.

benim hamileliğim iyi gidiyo cnm.daha pek anlayamıyorum.
cumartesi gidicez inşallah doktora.benim hesaplarıma göre 4 haftalık sanırım.

murebnu canım ben ocak ayında kürtaj oldum.Ondan sonrada hala yok bişey.Acaba diyorum doktora gitse mi?KAfama takılıyor doktor bir sorun yok desede ona göre uğraşsam.Eşimde diyor 1 yıl dolmadan gitme.Nedense eşim gitmemi hiç istemiyor ne zaman gideceğim desem engelliyor.

benim hamileliğim iyi gidiyo cnm.daha pek anlayamıyorum.
cumartesi gidicez inşallah doktora.benim hesaplarıma göre 4 haftalık sanırım.

Aysu bin kere maşallah canım.Aysu sen ne zaman test yapmıştın?BEnim adetime 1 hafta var ben bugün test yaptım çıkmadı.Bu hafta sonu denize gitmeyi düşünüyorduk o yüzden yaptım.HAni hareketlerime dikkat edeyim diye.Adetime tam 7 gün var.

murebnu canım ben ocak ayında kürtaj oldum.Ondan sonrada hala yok bişey.Acaba diyorum doktora gitse mi?KAfama takılıyor doktor bir sorun yok desede ona göre uğraşsam.Eşimde diyor 1 yıl dolmadan gitme.Nedense eşim gitmemi hiç istemiyor ne zaman gideceğim desem engelliyor.

bence doktora git cnm 1 sene olmasını bekleme bi sorun varsa erken tedavi olur hemde için rahatlar.inşallah bi problem yoktur cnm.takma kafanada.

Aysu bin kere maşallah canım.Aysu sen ne zaman test yapmıştın?BEnim adetime 1 hafta var ben bugün test yaptım çıkmadı.Bu hafta sonu denize gitmeyi düşünüyorduk o yüzden yaptım.HAni hareketlerime dikkat edeyim diye.Adetime tam 7 gün var.

ben adetimden 3 gün önce yaptım cnm.ama herkesin farklı oluyomuş.kiminin idrarda geç çıkabiliyomuş.

mrb kızlar ben yeni üyeyim ovulasyon testi kullanıp hamile kalan varmı duydunuzmu hiç şuan beklemedeyim ama saatler bile geçmek bilmiyo günler nasıl geçicek bilmem.....

yasecigim hamilelik belirtileri her kezde aynı olmazki tatlım benim migde bulatım yokşu anda ama ilerde ne olur bilemem.

Aysuuu canım sen bebegin kesini görmedinmi halen bu gün deyilmiydi kontrolün

mrb kızlar ben yeni üyeyim ovulasyon testi kullanıp hamile kalan varmı duydunuzmu hiç şuan beklemedeyim ama saatler bile geçmek bilmiyo günler nasıl geçicek bilmem.....

Ovulasyon testi yaptığınızda iki tane eşit koyulukta çizgiyi yakaladıktan sonra 2 , 3 gün içerisinde yumurtluyorsunuz.O günlerde çalışmalrınıza ağırlık ermelisiniz.

Ovulasyon testi yaptığınızda iki tane eşit koyulukta çizgiyi yakaladıktan sonra 2 , 3 gün içerisinde yumurtluyorsunuz.O günlerde çalışmalrınıza ağırlık ermelisiniz.

evet aynen öyle yaptık buay ovulasyon testini ilk defa kullandım 16. gün 2 çizgi çıktı çalışmalardan sonuç alabilirmiyiz acaba çooooooook merak ediyorum bir hafta oldu

evet aynen öyle yaptık buay ovulasyon testini ilk defa kullandım 16. gün 2 çizgi çıktı çalışmalardan sonuç alabilirmiyiz acaba çooooooook merak ediyorum bir hafta oldu

o belli olmazki.Mümkün değil.Burada bir çok kişi bu yöntemle gebe kalmaya çalışıyor.Kimisi kalıyor kimiside aylar geçmesine rağmen kalamıyor.Bence çok sitres yapma günler geçmez yoksa hayat çekilmez olur.Sakin olmaya çalışş.

saol canım cok şükür iyi gidiyor keseyi gördüm bu gün.sen nasılsın.

deniz ben hala beklemeddeyim.BEn şunu anladım canım kürtajdan sonra gebe kalmak nedense zor oluyor.Bende bu ay gene adet ıolursam doktora gideceğim.Evde sıkılıyorum denize gidelim dedik ama gebeysem gitmeyecektim.Bugün adetime 7 gün kala test yaptım ve sonuç her zamanki gibi negatif.Bilmiyorum erken mi ama olsa silikte olsa çıkmaz mıydı canım?

X