Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

deniz ben hala beklemeddeyim.BEn şunu anladım canım kürtajdan sonra gebe kalmak nedense zor oluyor.Bende bu ay gene adet ıolursam doktora gideceğim.Evde sıkılıyorum denize gidelim dedik ama gebeysem gitmeyecektim.Bugün adetime 7 gün kala test yaptım ve sonuç her zamanki gibi negatif.Bilmiyorum erken mi ama olsa silikte olsa çıkmaz mıydı canım?

güzelcigim bence cok yanlış düşünüyorsun bizim komşumuz kürtajdan sonraki calışmalarında ilk ay hamiş oldu bence cok yanlış düşünüyorsun ve bu kadar karamsar olma derim hemde cok erken test yapmışsın benim adet günümde bile cok silikti.bence bekle adettinin gecmesini belkide bebişin seninledir ama sen hem kendini hemde bebişini üzüyosundur.güzel düşünki güzel şeyler olsun

kızlaarr kusura bakmayın, moralim bozulduğu için internete falan girmek gelmedi içimden. beklettim biliyorum.
beni arayacaklardı güya saat 4 buçuğa kadar bekledim. sonra eşim aradı. dr. gitmiş. kız da ben değeri söyleyeyim size yarın dr la görüşün demiş küçüktür işareti var ve 0.100 yazıyor demiş. eşim de yani negatif mi demiş. kız da bilemiyorum değerler hakkında bi bilgim yok demiş. eşim bana söyleyince negatif olduğunu söyledim ve uyumaya gittim.genelde moralim bozulduğunda uyurum.
yani bu aydan da umudum kesildi. bir dahaki ay demem için adet olmam lazım. yarın da yola çıkıyorum ne kullansam da adet olsam acabaa.. yaaa artık bu hormona baktırmaktan yoruldum kızlarr...

mrb kızlar ben yeni üyeyim ovulasyon testi kullanıp hamile kalan varmı duydunuzmu hiç şuan beklemedeyim ama saatler bile geçmek bilmiyo günler nasıl geçicek bilmem.....

h.g canım belkide burda ovulasyon testi ile hamile kalan yoktur o yüzden kimse cevap vermemiştir.kalanıda duydum kalamayanadı.bence sen yumurta takiibi yaptır en azından emin olursun

kızlaarr kusura bakmayın, moralim bozulduğu için internete falan girmek gelmedi içimden. beklettim biliyorum.
beni arayacaklardı güya saat 4 buçuğa kadar bekledim. sonra eşim aradı. dr. gitmiş. kız da ben değeri söyleyeyim size yarın dr la görüşün demiş küçüktür işareti var ve 0.100 yazıyor demiş. eşim de yani negatif mi demiş. kız da bilemiyorum değerler hakkında bi bilgim yok demiş. eşim bana söyleyince negatif olduğunu söyledim ve uyumaya gittim.genelde moralim bozulduğunda uyurum.
yani bu aydan da umudum kesildi. bir dahaki ay demem için adet olmam lazım. yarın da yola çıkıyorum ne kullansam da adet olsam acabaa.. yaaa artık bu hormona baktırmaktan yoruldum kızlarr...

canımmm cok üzüldüm yaaaa.olsun morelini bozma bu ay olmazsa diger ay olur.canını sıkmak tatiline git kafanı dagıt belkide ordan bebişle dönersin.rabbim en kısa zamanda hepinize nasip eder inş.

mrb kızlar ben yeni üyeyim ovulasyon testi kullanıp hamile kalan varmı duydunuzmu hiç şuan beklemedeyim ama saatler bile geçmek bilmiyo günler nasıl geçicek bilmem.....

hoşgeldin aramıza cnm.
ben hiç ovu kullanmadım cnm onun için bi bilgim yok ama biz regli bitiminden itibaren hergün çalıştık.geçen aylarda yumurtamın 14. gün çatladığını düşündüğümden hep bekliyodum ama bu ay 12 günde doktora gittiğimde yoktu yumurtam çatlamıştı yani.ve bu sayede hamile kaldım.

yasecigim hamilelik belirtileri her kezde aynı olmazki tatlım benim migde bulatım yokşu anda ama ilerde ne olur bilemem.

Aysuuu canım sen bebegin kesini görmedinmi halen bu gün deyilmiydi kontrolün

cnm benim cumartesi doktor randevum.sabırsızlıktan çatlıcam.
yarında yeni bi bebeğimiz geliyo dünyaya inşallah.

cnmm lütfen üzülme biliyorum üzülme demek çok kolay ama kendine dikkat et stres yapma.rabbim tez vakitte nasib eder inşallah.
günün geçmişmiydi cnm?söktürücü kullancam dedin dikkat et.

aysu87 canım söktürücü değil de progestan diye bi ilaç var ya onu daha öneki gittiğim dr. kullan demişti. 10 gün içinde adet olmazsan hamile olma ihtimali var demişti. bi zararı olmuyormuş sanırım. dr. a telefonda yine sorarım ama adet olmam da gerekli bu ihtimali düşünmemişti dr. direk gebeysen bu ilacı vajinal yoldan al demişti.

ben biraz dışarı çıkıp hava alayım kızlar akşam gelirim yine. sonra haftaya cumaya kadar yokum.

mıraycım nasıl olur yaaa senın testte ıkı cızgı cıkmadımı.allah allahhh.belkıde baska bırının testıdır.sen sımdı ılac falan ıcme bellı olmaz.oluruna bırak.ne zaman regl olursan.belkı sendede yase gıbı gec dollenme olmustr.

aysucum ben su an ılac ıcmıycem.hayatımı cok engellemıyor sımdılık.sadece yatarken ve kalkarken dönüyor ama 2-3 sn sonra gecıyor.ınsallah bırkac gune kadar gecer.gecmezsede evde ılaclarım vardı.gıdınce adetlıyken ıcerım yumurtlamaya kadar napım.artık beklemek ıstemıyorum.burda guzel haberler aldıkca sabırsızlanıyorum bana ne zaman sıra gelecek dıyebilmiyorumkismile

nısaenes canım ovulasyon testını yaptıgında yumurtlama zamanını kacırmıyorsun ve rabbım verırse hamıle kalıyorsun.ama ben 3 ay kullandım hamıle kalamadım.rabbım vermeyınce olmuyor ıste.ama bencede ovulasyon testı kullan.cunku ona gore calısma daha ıyı.kacırmazsın en azından.

kızlar ben bır dahakı aya preseed alıcam.evıme doneyımde.hem ovulasyon testı de bedava verıyorlar.testımde bıtmıstı.tekrardan yaparım barı.rabbım benım gıbı ısteyen herkesın yuzunu guldur.amın

canımmm cok üzüldüm yaaaa.olsun morelini bozma bu ay olmazsa diger ay olur.canını sıkmak tatiline git kafanı dagıt belkide ordan bebişle dönersin.rabbim en kısa zamanda hepinize nasip eder inş.

hayırlısı olsun diyorum ama bu ilk saatleri geçirmem biraz zor oluyor. sonra düzelirim ben de biraz kafamı dağıtmam lazım. hayırlısı olun bakalım. sağolun destekleriniz için.

ozgecım bısı olmazkı denıze gıtsende.gıt gez toz kafanı dagıt.bısı olmaz .sonucta cok agır kaldırmazsan cok fazla kosmaz ve cok cok zıplamazsan bısı olmaz.gıt bence.

cnm hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı kısmet etsin inşallah senin ne kadardı olmuyor ben bir buçuk yıldır istiyorum 6 aylık bir tedaviden geçtim ara vermiştik şimdide duyduklarımı deniyorum umut kapısı işte ( bir kardeşi doğum yapmış diğeri hamile ) olan birisi olarak kendimi ölmüş gibi hissetmem normaldir herhalde

cnm hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı kısmet etsin inşallah senin ne kadardı olmuyor ben bir buçuk yıldır istiyorum 6 aylık bir tedaviden geçtim ara vermiştik şimdide duyduklarımı deniyorum umut kapısı işte ( bir kardeşi doğum yapmış diğeri hamile ) olan birisi olarak kendimi ölmüş gibi hissetmem normaldir herhalde

nisacım sanırım cevabı bana yazdın.cevap yazarken alıntı yaparsan daha rahat anlaşılır cnm.
çok teşekkür ederim.haklısın etrafta çocuklu ve hamileler çok olunca zor oluyo.ben evlendim 3 görümcemde peş peşe doğum yaptılar hatta biri şuan tekrar hamile yarın sezeryan olucak.bütün arkadaşlarım doğum yaptı benden sonra evlenenler bile.en sona ben kaldım.ama rabbime şükürler olsunki aratmadı.ben 3.5 yıllık evliyim cnm ve 8 aydırda korunmuyoruz.ben doğum kontrol hapı içiyodum bıraktım.8. ayımda hamile kaldım tatlım.
inşallah tez zamanda rabbim sana ve tüm isteyenlere nasib eder. :Saruboceq:

kızlar ben çıkıyorum
hepinizi öptüm Şeniz

canım kan testi yaptı yine 2351 cıktı cok güzel yükselmiş dedi.ulturasonda da kesesini gördüm.sonra ölesine idrar testi yapalım dedi enfeksiyon falan varmı diye.yaptık sonuc enfeksiyon varmış cok korkuyorum düşüge bile sebeb oluyormuş.antibiyotik verdi.10 15 gün sonra gel kalp atışlarını dinleyelim dedi.

kızlar mrb
YASE hadi bakalım hayırlı olsunnn ama bi an önce dr git derim ben en azından kan testii yaptırr..ona göre kesinleşsinn de kutlayalmm cnm..
NİİSAENESCİMben ovulasyon testi vesilesiyle hamile kaldım ama kullandığımın 3.ayında hamiş kaldım.çift çizgiyi gördükten sonra sonra ogün dahil 3 gün üst üste çalışma yapptık..ilk ay inş işe yarar sende inş ama olmazsada devam et bence kullanmaya
ama ovulasyona yakın günlerdede günaşırı ilişki olmalı sperm kalitesi için...
HAZELCİ dikkat ettim de meryem suresini ouduğumuz kişiler hamiş kalıo sıradan ben,aysu yase.. sıra sana gelio cnm hiç merak etme.bak bizlerin hep 6-7-8. aylarda oldu hep streess yapıosun boşuna.. Allahtan ümit ve dualarını eksik etme cnm...
seni strese sokuyosa topiğede daha adir girmeye çalışş cnm...
bu kadar emek verdinizz olcakk inş sen hiç merak etmee....
bide kimseye söylemediniz ii olmuş ben bide söylemiştim herkse her ay sorup duruolardı düşün yanii,annem dahil buna..
cnm sadece birazz sabıırrr boollldua ve noo streesss...

raminnur canım bu meryem suresi nasıl oluyor.Türkçesinden okusakta oluyor mu?Netten bulabilir miyim?GEbelik için işe yarıyormuymuş?

X