Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

cnm bende senin gibi düşünüyodum kendim psikolojik olarak yaratıyorum diyodum ama bebeğim benimleymiş meğer.bi test yap yarın sabah idrarla istersen ama üzülüceksen yapma.rabbimden hayırlısı inşallah.[/QUOTE]

inşallah canım.cuma günü doğum günüm o gün yapıcam testi sevineceksemde üzüleceksemde o gün olsun bari.şimdide mesela sağ tarafım batıyo dün sol tarafımdı.10 gündür böyle bi sağım bi solum batıyo nedense.bu arada seninde göğüslerinde bi değişiklik olmuşmuydu?şişmiydi?acıyomuydu?

mesela benim bir ay erken bir ay geç regl oluyodum son aylarımda.mesela bir ay 29 gün olduysa bir ay 24 oldum.doğum kontrol hapı kullanmadan önceki ay 24 tü.ilaç kullandığım ay 28 oldu.döngüye göre bu ay erken olmam lazımdı.Acaba ilaç düzene mi soktu 28indemi olucam yine?

yasecim idrarda bazen hemen çıkmıyabiliyo cnm sen testlari tekrarla bakalım sonuç ne olcak.
benimde evde var bi tane daga testim bendemi yapsam acaba boşa gitmesin. sırnaşık şey

inşallah canım.cuma günü doğum günüm o gün yapıcam testi sevineceksemde üzüleceksemde o gün olsun bari.şimdide mesela sağ tarafım batıyo dün sol tarafımdı.10 gündür böyle bi sağım bi solum batıyo nedense.bu arada seninde göğüslerinde bi değişiklik olmuşmuydu?şişmiydi?acıyomuydu?

benim göğüslerim dolgunlaştı cnm ve sütyenimi çıkarınca çok acıyolar.ama benim regl önceside olurdu hep böle geçerdi.bu sefer hala devam ediyo geçicekmi bilmiyorum.

mesela benim bir ay erken bir ay geç regl oluyodum son aylarımda.mesela bir ay 29 gün olduysa bir ay 24 oldum.doğum kontrol hapı kullanmadan önceki ay 24 tü.ilaç kullandığım ay 28 oldu.döngüye göre bu ay erken olmam lazımdı.Acaba ilaç düzene mi soktu 28indemi olucam yine?

cnm benimde bazen 24 güne düşüyodu adetim ama bu problem değil demişti doktorum.doğum kontrol hapı içtiğinde 28 günde bir olursun ilacın dengesi o.ama onu bırakıncada değişebilir düzeledebilir.

doğum konrol hapı da hiç kllanmadım bilmiorum ki ben. ama sitede topiklerde yazar muhakkah. bi göz gezdir..

bizim d 2. evlilik yıldönümü ağustos sonu. acaba ya 2. evlilik yıldönümümüze 2 aylık gebe olarak mı giricem.

bebek düşünene kadar kendimiz bi korunma yöntemi omdan kendimiz korunduk. dikkat ettik. 4 ay önce bıraktık çalışmalara başladık bebek için ve özellikel bu ay i i çalıştık. pas geçebilirdik eşim sperm testi yaptırcaktı. 5 ağustosa ertlendi. bi yere gidicekti bi kaç gün ayrı kalcaktık gidemedi. bebek için deil ama gidememişti. sadece ilk dafa temmuzda ultrasona girdim ve kist oldunu duyunca ok olmuştum. o nedenle de testler yaptık ve kan değerlerim hormonlarım normaldi gayet. doktorlar sorun deil kistik durum olabilr dedi. kadınların yüzde 7 sinde olur ve yüzde 60 ı doğal yoolla gebe kalabilir demişti. çünkü hiç bi şikayetim yoktu. adetin beşinci günü de ultrasonda 3 yumurta vardı ve ikisi i i demişti ddoktor. içimde n de geçiodu ara ara vücudum fazla yumurta ürettinde n sanırım kistik durum vardı ve adetle atabilirsin normal demişti doktor hatta gebe olsan farketmicektik bile doğumdan sonra temizlenebilir gibi bişi demişti. bu karmakarışık ay sonunda bana gülecek mi? İçime güzel şeler doğuo artık. bu ay yumurtalarım olgunlaştı ve döllendi mi acaba????????

yüzüm de sivilceler çıkıo. biri geçio pat biri çıkıo. yüzüm de mahvoldu. geçen 2 adetten önce de çok çıkmıştı. Kışın olmazdı çok. Sanırım sıcak sters etkilendim çok.. ve regl olmadımmmmmmmmmmmmm

yüzüm de sivilceler çıkıo. biri geçio pat biri çıkıo. yüzüm de mahvoldu. geçen 2 adetten önce de çok çıkmıştı. Kışın olmazdı çok. Sanırım sıcak sters etkilendim çok.. ve regl olmadımmmmmmmmmmmmm

yasecim benimde ated dönemlerimde sivilcem çıkardı ama tek tük.bu ay çok sivilcem çıktı benimde göğüs aramda bile çıktı ve halada devam ediyo çıkmaya azaldı gerçi tek tük çıkıyolar.bende regli olcam dedim ama hamiş olduğumu öğrendim biliyosun.
inşallah sende hamişsindir

hamile bayanların dikkatine size bir şey söylicem. ikili testte free beta hcg 50 den az ise erkek fazla ise kız olma ihtimali yüksek oluyomuş.bir arkadaşım bana testini verdi onun 50nin üstüydü.ben de büyük ihtimal kızın olabilir dedim.4.ayda kızı olacağını öğrendi.zaten bu bilgiyi de internette ikili test nasıl yorumlanır diye bakarken bulmuştum.forumlarda da var.

ne belirtin var cnm?

her ay sivilcem olurdu bu ay bi tane bile çıkmadı.cildim aksine çok güzel.sinirli olurdum.kesinlikle çok sakinim.başım ağrırdı.ağrımıyor.kasıklarımda batma filan yok.
ne regl belirtisi var ne de gebelik. gözlerim de kızarıklık var ve kaşınıyor.ne alaka diyeceksin ben de bilmiyorum.işte böyle..:dance:

her ay sivilcem olurdu bu ay bi tane bile çıkmadı.cildim aksine çok güzel.sinirli olurdum.kesinlikle çok sakinim.başım ağrırdı.ağrımıyor.kasıklarımda batma filan yok.
ne regl belirtisi var ne de gebelik. gözlerim de kızarıklık var ve kaşınıyor.ne alaka diyeceksin ben de bilmiyorum.işte böyle..:dance:

göz kaşıntısıda hamilelik belirtisi diye biliyorum ben.ama sadece göz kaşıntısı olunca ne olur bilmiyorum.inşallah sende gebesindir.

benim göğüslerim dolgunlaştı cnm ve sütyenimi çıkarınca çok acıyolar.ama benim regl önceside olurdu hep böle geçerdi.bu sefer hala devam ediyo geçicekmi bilmiyorum.

canım peki senin adet ağrın oldumu hiç.genelde diyolar ya aynı adet olacakmışım gibi ağrım oldu diye.gerçi sen normaldede ağrılımı adet olursun?hamile kaldığın ayda adet sancın oldumu hiç?

canım peki senin adet ağrın oldumu hiç.genelde diyolar ya aynı adet olacakmışım gibi ağrım oldu diye.gerçi sen normaldede ağrılımı adet olursun?hamile kaldığın ayda adet sancın oldumu hiç?

cnm benim adetlerimm sancılı olmaz ama şöle benim batmalarım vardı zaten hamileliğimi adet günümden önce öğrenmiştim.ama rahmimde bi ağrı bi ağırlık baskı var sanki adet olucakmışım gibi şuanda sürekli değil ama arada oluyo.

cnm benim adetlerimm sancılı olmaz ama şöle benim batmalarım vardı zaten hamileliğimi adet günümden önce öğrenmiştim.ama rahmimde bi ağrı bi ağırlık baskı var sanki adet olucakmışım gibi şuanda sürekli değil ama arada oluyo.

anladım canım hayırlısı artık 2 gün daha bekliycez bakalım.inşallah psikolojik belirtiler değildir benimkiler.gerçi şimdi adet ağrısıyla batma karışımı bi ağrı başladı herhalde adet olucam ya.

anladım canım hayırlısı artık 2 gün daha bekliycez bakalım.inşallah psikolojik belirtiler değildir benimkiler.gerçi şimdi adet ağrısıyla batma karışımı bi ağrı başladı herhalde adet olucam ya.

cnm inşallah hamilelik batmasıdırda gelmez kırmızılar.

X