Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

idrar testinde bişiler görürsem kan testi yaptırıcam. bugün 31. günü adeetim. gecikti die de doktora gitmek istemiorum koşa koşa .. artık çok da gecikmez 1-2 ay yanni. 1 hafta 10 gün.. yeni ovu ve gebelik testi almıştım. testler çok gebelik testleri birikti 10 tane falan vardır . yapıcam artık.

günaydın kızlar. deniz canım tebrik ederim Allah kucağına sağlıcakla almayı nasip etsin inşallah.
kılar benim bugündü tarihim. genelde 30 31 günde olurum. bugün 31. gün olduğu için evde test vardı sabah kalkınca onu yaptım. 2. çizgi çook hafif gölge gibi. cuma da memlekete annemlere gideceğiz yarın dr. a gitsem mi diyorum. 1 günlük gecikmeyle de bişey çıkar mı çıkmaz mı? ne yapayım yardımınıza ihtiyacım var...

cnm eğer idrarda silik çıktıysa kanda kesin çıkar bence hemen bi kan testi yaptır.

kızlarr mrb
öncelikle şunu söyliyim miray gebesindir cnm bendede adet günümde gölge gibi çıkmiştı zor fafkediliodu
hemen kan testi yaptır çünkü idrar testinde tam koyulaşması 2-3 günü buluyor
vede hamileysende sakın uzuzn yola gitme çnkü bebek yeni tutunmaya çalışıoken riskli olabilir
kızlar bende az önce doktordan geldim kanama alanı küçülmüş çok şükür ama hala biraz var
ama lekelenmem olmuo 2 gündür
kesemde birazcık büyümüş ama bebegi yine göremedik
cuma günü yine kontrolüm var
inş hayırlısı olur hakkımızda
evde yatıyorum sürekliii....

cnm çoook sevindim rabbim bebişini ayırmasın senden sıkı sıkı tutunsun sana.
kendine çok ama çok dikkat et cnm.

yasecim bence bi test yap valla çatlıcam meraktan.

sagol aysucum ıyıyım.sen nasılsın.bır bakayım topıpıge de denıze gıdıcez bırazdan.bugun 9. gunum calısmamız basladı.rabbım hayırlısını versın ne dıyelım

sagol aysucum ıyıyım.sen nasılsın.bır bakayım topıpıge de denıze gıdıcez bırazdan.bugun 9. gunum calısmamız basladı.rabbım hayırlısını versın ne dıyelım

saol cnm bende iyiyim
çalışmaları aksatmayın canım.ovu. güvenme bence siz hergün yada gün aşırı çalışın bu sefer tutar inşallah.

:
idrar testinde bişiler görürsem kan testi yaptırıcam. bugün 31. günü adeetim. gecikti die de doktora gitmek istemiorum koşa koşa .. artık çok da gecikmez 1-2 ay yanni. 1 hafta 10 gün.. yeni ovu ve gebelik testi almıştım. testler çok gebelik testleri birikti 10 tane falan vardır . yapıcam artık.

Arkadaşım bu kadar stres yapman hamileysen de değilsen de iyi değil.her iki ihtimalde de bünyene zarar.o yüzden rahatla.herşey olacağına varıyor.hamileysen 1-2 güne anlarsın zaten.yarın sabah ilk idrarla testini yenilersin.yarında olmazsan bir kan testi yaptır kesin belli olur zaten.bu kadar kendini dinleme.Allahü Teala bize merhametle yaklaşır,o yüzden işlediğimiz günahlara bile anında ceza vermez,yanlış hükümlere varıp boş yere kendini suçlama.ben ilk hamileliğimde 3 ay denedim,testler yaptım olmadı.4. ay aman boşver kendi haline bırakıcam,takip etmicem dedim.gerçekten o ay unuttum bile regl olacağım günü .bi farkettim ki reglim geçmiş.bi test yaptım hamileyim.hiçbirimiz annemizin istediği tarihte olmadık.oldu diyenlerin de kısmeti gelmiş.derin nefes al.şöyle bir sütlü kahve yapım sana içelim.:içelim:

Son düzenleme:

hazelcim biz burda masabaşı çalışıyoruz,tadını çıkar canım.tatilde olmak fena olmazdı.inşaallah bu cuma ben de çıkıyorum.internet olmayacak ama:2:

:

Arkadaşım bu kadar stres yapman hamileysen de değilsen de iyi değil.her iki ihtimalde de bünyene zarar.o yüzden rahatla.herşey olacağına varıyor.hamileysen 1-2 güne anlarsın zaten.yarın sabah ilk idrarla testini yenilersin.yarında olmazsan bir kan testi yaptır kesin belli olur zaten.bu kadar kendini dinleme.Allahü Teala bize merhametle yaklaşır,o yüzden işlediğimiz günahlara bile anında ceza vermez,yanlış hükümlere varıp boş yere kendini suçlama.ben ilk hamileliğimde 3 ay denedim,testler yaptım olmadı.4. ay aman boşver kendi haline bırakıcam,takip etmicem dedim.gerçekten o ay unuttum bile regl olacağım günü .bi farkettim ki reglim geçmiş.bi test yaptım hamileyim.hiçbirimiz annemizin istediği tarihte olmadık.oldu diyenlerin de kısmeti gelmiş.derin nefes al.şöyle bir sütlü kahve yapım sana içelim.:içelim:

canım çok saol rahtladım biraz desteklerinizle benim durumumu benden bile i i anlar oldunuz.

Hep inanmışımdır bir şei çok istersen Rabbim her şei o olsun die seferber edermiş. Ve biliorum ki rabbim ol der ve olur.

Yazdıklarını okuyunca vicdanımda rahatlama oldu gerçekten. Allah razı olsun..

Ben de hayatta istedğim olmasını çok arzu ettim büyük hayatımla ilgili bi kaç şe olmuştu. Bana göre büyüktü yani. Nedense daha çok başlarda olmamıza rağmen ki diorum hep 4. deneme daha adet olursam 5. denemeye geçicez çok istedim. Adet belirtilerim olunca diğer aylara inş. dedim hep. bu ay için de öle diodum. Ağustos eylül olsun. 4. de olmasa da 5. de 6. ca da olsun. 7. denemeye geçmeden gebekalım artık sabırsızlanmıştım. ne sorunlar yaşayan bekleyen arkadaşlarımız var kızmasınlar ama hissettiklerim böle oluo die de sizden başkalarıla paylaşamadım..

hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz,herkesin emeli gayesi aynı.kimsenin kimseye kızmaya hakkı yok.anne olmayı istiyorsun bundan daha doğal daha güzel bişey olamaz.biz kadınlar çok duygusalız kaptırıyoruz kendimizi.olucak Allahın izniyle sen kalbini ferah tut canım.ben de paylaşmıyorum hislerimi kimseyle nedense yaşayan anlıyor. regl günm belki bugün belki yarın olucam.olmazsam gebeysem dünyalar benim olacak.olursam da kısmet değilmiş canım sağolsun deyip denemeye devam edicem.yapcak bişey yok.iyi varsınız da dertleşiyorz.

biozard sen ne durumdasın canım?

Okudusan ben baya bi psikoloik olarak yorgunum ve fizyolojim de etkilenio stresten. Aman sizler benim gibi olmayın. 1 topiğe 1 tane yeter..

kızlar benimde bugün 30.günüm.normalde 28-29 günde bir oluyordum ama bu ay geç yumurtladım ondan geç olucam.normalde hep 13.gün yumurtlardım bu ay 16.gün tumurtladım o yüzden 31 yada 32.gün olucam.yarın yada öbür gün olmazsam test yapıcam bakalım.gerçi elim bir türlü teste gitmiyor ama bakalım 2 gün daha geçsinde.

kızlar benimde bugün 30.günüm.normalde 28-29 günde bir oluyordum ama bu ay geç yumurtladım ondan geç olucam.normalde hep 13.gün yumurtlardım bu ay 16.gün tumurtladım o yüzden 31 yada 32.gün olucam.yarın yada öbür gün olmazsam test yapıcam bakalım.gerçi elim bir türlü teste gitmiyor ama bakalım 2 gün daha geçsinde.

cnm belirtilerin varmıydı?

biozard sen ne durumdasın canım?

Okudusan ben baya bi psikoloik olarak yorgunum ve fizyolojim de etkilenio stresten. Aman sizler benim gibi olmayın. 1 topiğe 1 tane yeter..

valla canım benimde senden bi farkım yok.bende senin gibi sürekli hamilelik belirtileri yaşıyorum.henüz test yapmadım bişey çıkacağınıda sanmıyorum ama işte bi umut.adet belirtilerim yok henüz.ama herhalde hiç belirti olmadan pat diye adet olucam.30.günümdeyim dediğim gibi.ya yarın yada öbür gün test yaparım artık.

kızlar bişey sorucam doğum kontrol hapı kullanmıştım geçen ay.regle sonraki aylarda etkisi oluoyr mu?

cnm belirtilerin varmıydı?

evet canım seninle konuşmuştuk.batmalarım falan var hala ama işte belkide ben kendim yaratıyorum bu belirtileri bilmiyorumki.göğüslerim acıyordu daha önce 1 hafta önce uçlarıda acıyordu.şimdi geçti şiş ama acımıyor eskisi gibi.bilmiyorum ya psikolojik herhalde.

kızlar bişey sorucam doğum kontrol hapı kullanmıştım geçen ay.regle sonraki aylarda etkisi oluoyr mu?

nasıl bi etki oluyomu anlamadım cnm?

evet canım seninle konuşmuştuk.batmalarım falan var hala ama işte belkide ben kendim yaratıyorum bu belirtileri bilmiyorumki.göğüslerim acıyordu daha önce 1 hafta önce uçlarıda acıyordu.şimdi geçti şiş ama acımıyor eskisi gibi.bilmiyorum ya psikolojik herhalde.

cnm bende senin gibi düşünüyodum kendim psikolojik olarak yaratıyorum diyodum ama bebeğim benimleymiş meğer.bi test yap yarın sabah idrarla istersen ama üzülüceksen yapma.rabbimden hayırlısı inşallah.

yasecim cnm yarın test yapıcakmısın?

canım elimde test çok ağustos eylül 2 gebelik girişimine rahat rahat yetecek kadar test var . yeni almıştım. regl olunca artık gebe kallana kadar yapıcaktım uzun süre yetsin die int. ten aldım. uygundu zate fiatları da.

dedim gibi sabah yaptımgebelik testi negatifti. şu an bile regl olmadım. adetimden geçeli 5 gün oldu. ama test e bakıorum yok tertemiz bi tek çizgi hani gözlerim de i i görür!

her sabah yapıcam. sonucu yazarım hep. regl de olmssam test de bişi görmeden gitmek istemiorum hastaneye.. bekicem artık.

hatta kızlar regl olursam bi 3. doktota gidicektim. 21. günü testini yaptıramamıştım. orda verceğim kanı gebelik test için rötarlı mı vericem acaba. Bi de rhim filmi çektircektim de doktorlar sakın çektirme daha çok erken neyin acelesini yapıosun demişlerdi. randevuyu bile iptal ettirmiştim. bunlar diorum bi hayra mı vesile. karmakarışık bi temmuz ayı en son bana sürpriz mi yapıcak Allah ım sen büyüksün..

kızlar o kadar ki tüp bebek bile diodum insaf ben de 4. ay olmuş bebek girişimleri neler nelr düşündüm hep. bilio musunuz şu anda içimde bi rahatlama oldu ve sanki çok yakında daha huzurlu ve mutlu günler gelio gibi. adet belirtileri hissetmem rağmen beraat kandili günü ve şu an özellikle şimdii içime bi ferahlık doldu. Gebe mi olucam tam bi sürpriz bana göre. Hayrolsun..

X