Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

günaydın kızlar. deniz canım tebrik ederim Allah kucağına sağlıcakla almayı nasip etsin inşallah.
kılar benim bugündü tarihim. genelde 30 31 günde olurum. bugün 31. gün olduğu için evde test vardı sabah kalkınca onu yaptım. 2. çizgi çook hafif gölge gibi. cuma da memlekete annemlere gideceğiz yarın dr. a gitsem mi diyorum. 1 günlük gecikmeyle de bişey çıkar mı çıkmaz mı? ne yapayım yardımınıza ihtiyacım var...

miraycıgım cok saol canım darısı sana olur inş.bence hamilesin gibi geldi eger ilac falan kullanmıyorsan eger hamileysen cıkar kan tahlilinde bence bi git dr.yola cıkcakmaşsın belki bebişin seninledir o yüzden yolla cıkmadan baktır.eger hamileysende gitme bence.ayyy inş hamilesindir.

günaydın kızlar. deniz canım tebrik ederim Allah kucağına sağlıcakla almayı nasip etsin inşallah.
kılar benim bugündü tarihim. genelde 30 31 günde olurum. bugün 31. gün olduğu için evde test vardı sabah kalkınca onu yaptım. 2. çizgi çook hafif gölge gibi. cuma da memlekete annemlere gideceğiz yarın dr. a gitsem mi diyorum. 1 günlük gecikmeyle de bişey çıkar mı çıkmaz mı? ne yapayım yardımınıza ihtiyacım var...

İdrarda çıktıysa(silikte olsa)kan da haydi haydi çıkar.sağlık ocakları bile kan testi yapıyor.yarını bekleme bence biran önce yaptır arkadaşım.büyük ihtimalle hamilesin.hadi hayırlı olsun.

dedim eşime begec ya da sabah ilişki olsun. adet olmassam. yumrtluomuyum ne anlamadı m. dedim. ilişkiyi bırakmıştı k regl olma zamınm gelmeden ama olmayına akıntıları da görünce yaptık. bAKALIM bugün de olsun artık. eğer gebesem bu gidişle gebeliğimin yaklaşık 2 ayı oldunda öğrenicem heral. 31. gün bugün . en son 5-6 ay önce 30. günde olmuştum. gün gün hesap ediorum artık. yarın da olmasam bardağı taşıran son gün olıcak gibi. kızken bi kere geciktini hatırlıorum 35 günü geçmiş öle regl olmuştum. ama 1 kereden biş olmaz denio ya öncesi ve sonrası gene normal zamanlarda oluodu. sabırsızlanıorum çok napim elimde deil . belkim bugün ya da yarın olurum ama stres oluo. sakinlemeye çalışıorum. olmasssam cuma belki kan testi yaptırım ama o zaman da negatif olursa belki gebelik varsa bile geç döllenme oldusa kanda da çıkmaz die korkuorum. beklicem ama adet olmasam heyecen heyecan çünkü beklemedim bi ay sayılır belirtilerden ötürü. Allahtan ümit kesilmez...

yasecigim inş bebişin seninledir.morelini bozmak istemem ama akıntıya cok fazla takılmayın gecen ay benim senin dedigin gibi akıntılarım olmuştu ama sonuç hüsran oldu.bu ay hiççç akıntım olmadı dedim acaba yumurtam catlamadımı offf yine bu ayda boş gececek sanırım derken bebegim benimleymiş meger.canım bence bir kan testi yaptır 3 günlük hamilelik bile belli olur kanda.sen cok stres yaptın hemde aşırı belkide o yüzden gecikiyor olabilir tatlım ama inşşşşşş dilegine kavuşursun canım.bebegin seninledir.

haklısın cnm günler yaklaştıkca stres artıyo heyecan basıyo hayırlısı inşallah.

hayırlısı olsun cnm inşallah tutar aşılaman.

bende iiyim edacım.hamilelik güzel gidiyo daha pek bişi anlamadım bi doktora gitseydim görseydim keseyi rahatlıcam inşallah.

ne demek cnm önemli değil.
denizcim bende iiyim.bebeğimde ii sanırım sadece çok kasık ağrım oluyo şiddetle vuruyo arada ağrı.senin nasıl hamilelik?

Allah iyilik versin canım aynen bende de cok kasık agrıları oluyor artık egilemez hale geldim namaz bile kılamıyorum geceleri sabaha kadar 10 kere uyanıyorum.sanki inş calışmaları var gibi:KK1:

miray15 anlatsana biraz durumunu.ne kadar zaman oldu.herhangi bir problem var mıydı.tedavi ,ilaç,kür filan yaptınmı? yumurtlama dönemine dikkat ettin mi? şu ara regl belirtileri yaşadın mı? ya da gebelik belirtin var mı? çok oldu galiba:kedi:

ne güzel yaa topikimiz çok bereketli valla.son 1 haftada nerdeyse her gün bir hamile sevinci yaşadık.inşaallah devam eder.maaşallah aman nazar değmesin tü tü ...

kızlarr mrb
öncelikle şunu söyliyim miray gebesindir cnm bendede adet günümde gölge gibi çıkmiştı zor fafkediliodu
hemen kan testi yaptır çünkü idrar testinde tam koyulaşması 2-3 günü buluyor
vede hamileysende sakın uzuzn yola gitme çnkü bebek yeni tutunmaya çalışıoken riskli olabilir
kızlar bende az önce doktordan geldim kanama alanı küçülmüş çok şükür ama hala biraz var
ama lekelenmem olmuo 2 gündür
kesemde birazcık büyümüş ama bebegi yine göremedik
cuma günü yine kontrolüm var
inş hayırlısı olur hakkımızda
evde yatıyorum sürekliii....

YASE bence bi test yap belli olur zaten
boşuna stress yaşamamış olursun..
bebiş varsa zaten kutlarız burda hep beraber :teytey::teytey::dance::dance:

kızlarr mrb
öncelikle şunu söyliyim miray gebesindir cnm bendede adet günümde gölge gibi çıkmiştı zor fafkediliodu
hemen kan testi yaptır çünkü idrar testinde tam koyulaşması 2-3 günü buluyor
vede hamileysende sakın uzuzn yola gitme çnkü bebek yeni tutunmaya çalışıoken riskli olabilir
kızlar bende az önce doktordan geldim kanama alanı küçülmüş çok şükür ama hala biraz var
ama lekelenmem olmuo 2 gündür
kesemde birazcık büyümüş ama bebegi yine göremedik
cuma günü yine kontrolüm var
inş hayırlısı olur hakkımızda
evde yatıyorum sürekliii....

YASE bence bi test yap belli olur zaten
boşuna stress yaşamamış olursun..
bebiş varsa zaten kutlarız burda hep beraber :teytey::teytey::dance::dance:

sevindim canım.inşaallah en ufak bir risk kalmaz sen de keyifli bir hamilelik geçirirsin.

saol cnm inş bizde stress olduk iice rahat rahat sevinemioruz
ama çevremdekiler hep rahat olun ufaktefek şeyleri takyın süreç uzun geçmez böyle diolar
çok şükür lekelnmem kesildi bide bebeği görürsek hepten rahat etcem gibii
hakkımızda hayırlsı olsun..
bebek sağlıklıysa bizizmle kalsın die dua ediorum hep..
vede diğer isteyen herkes için dua ediorummm...

miray15 anlatsana biraz durumunu.ne kadar zaman oldu.herhangi bir problem var mıydı.tedavi ,ilaç,kür filan yaptınmı? yumurtlama dönemine dikkat ettin mi? şu ara regl belirtileri yaşadın mı? ya da gebelik belirtin var mı? çok oldu galiba:kedi:

canım nerdeyse 1,5 yıl olacak. herhangi bir sorun da yoktu. en son rahim filmi çektirmiştim. yumurtlama döneminde pressed kullandım. bu ay hiç regl belirtisi yaşamadım. yarın dr.umdan randevu aldım. saat 11 de sizlere sonucu yazarım. kızlar inş. dediğiniz gibi hamileyimdir. çok tedirgin oldum yola çıkacağım da ya tren ya otobüsle gideceğim. hangisi daha iyi olur.trende tuvalet imkanı var . en yakın arkadaşımın düğünü var söz verdim kız perşembeden bekliyordu ben cuma gelebilirim ancak dedim.

Merhaba Kızlar;
Sayfaya girdiğimde ilk işim 1.sayfaya bakmak oluyor,çift çizgiyi bekleyenler olarak ne kadar azalmışız:)
Valla herkes muradına teker teker erdi maşallah.Darısı bekleyenlere olsun İnşallah.
Benim nerdeyse 2 haftam var ama şimdiden heyecanla bekliyorum günün geçmesini.Hayırlısı olsun Rabbim herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.
Herkese kolay gelsin kızlar:)

saol cnm inş bizde stress olduk iice rahat rahat sevinemioruz
ama çevremdekiler hep rahat olun ufaktefek şeyleri takyın süreç uzun geçmez böyle diolar
çok şükür lekelnmem kesildi bide bebeği görürsek hepten rahat etcem gibii
hakkımızda hayırlsı olsun..
bebek sağlıklıysa bizizmle kalsın die dua ediorum hep..
vede diğer isteyen herkes için dua ediorummm...[/QUOTE

inşaallah herşey çok güzel gelişir.kanamanın kesilmesi iyi ,kesenin büyümesi de harika.inşaallah cuma günü bebişini de görürsün.hayırlı sağlıklı bi şekilde Allah kucağına almayı nasip etsin.moralini yüksek tutmaya çalış.benim bir arkadaşımda bebek tutunamıyordu.tam olarak nedenini hatırlayamıyorum.9 ay boyu yattı.ama şimdi sağlıklı çok güzel bir kızı var.her şey güzel olacak.

canım nerdeyse 1,5 yıl olacak. herhangi bir sorun da yoktu. en son rahim filmi çektirmiştim. yumurtlama döneminde pressed kullandım. bu ay hiç regl belirtisi yaşamadım. yarın dr.umdan randevu aldım. saat 11 de sizlere sonucu yazarım. kızlar inş. dediğiniz gibi hamileyimdir. çok tedirgin oldum yola çıkacağım da ya tren ya otobüsle gideceğim. hangisi daha iyi olur.trende tuvalet imkanı var . en yakın arkadaşımın düğünü var söz verdim kız perşembeden bekliyordu ben cuma gelebilirim ancak dedim.

her yolculukta bişey olacak diye bişey yok.ama tren daha iyi olabilir.

YASEKASE ne yaptın .test yaptınmı.valla benim burda imkanım olsa ben bile test yapıcam.nasıl sabrediyosun.

günaydın arkadaşlar. çok bunalım takılır gibi oldum size. açıklamalarınız için saolun. canlarım gebelik testi yaptım yok negatif tertemiz.
akıntı olayım aman aman olmadı ama daha önce böle bişi farkettiğimi hatırlamorum adete yakın ve adetim geçtikten sonra iki kere gördüm. vajinamdan ıslaklık gelio gibi eoluo tamam oldum diorum yok. pazartesiden beri syısını hatırlmamıorum. stresten mideme me mi vuruo anlamadım. dün akşam böğürtü geldi. sabahları zor yiyorum.midem bunalıp duruo. kendimi güçsüz hissediorum çok. 30 günü geçmezdi benim ya hatta düzenlidir çok reglim. bu temmuz ayı bir bunalımdı anlatamam ya

acaba adet olmayı bekledim gün falan mı yumurtladım diorum. ondan mı adetim de gecikio yoksam geç mi döllenme olucak..

Arkadaşım ya kendini çok kastın,artık midene filan vurdu.adetini geciktirdi.ya da geç döllenme oldu henüz idrara düşmedi.bir iki gün daha sabret o zaman .yine olmazsan o zaman tekrar test yaparsın.kafanı dağıtmaya çalış canım.çok stresten adet gecikebiliyor.benim başıma geldi.bir keresine 32.gün oldum.çok inanmıştım hamile olduğuma.normalde hiç olmam o kadar geç.

artık regl olana kadar her sabah test yapıcam şüphelerim var ya! Gebe olma ihtimalimi bir mucize gibi görüodum bu ay adet belirtilerim son iki aydaki gibi çok önceden başlamış ve adet olmuştum çünkü.belirtiler aynı denio ya bu kadar mı olur dicem ya gebesem eğer. aslında hala hep adet belirtileri hissediorum. bunu hep sölüorum ama napim elimde deil. diodum bi ara kesin regl olucam. mucizeyi, ihtimali bile kesmiştim. o kada r gebe kalmak istedim halde. ama yanılmak çok hissediorum diodum. vicdanımda bişiler rahatsız. rabbimin gücüne gitmesin büyük konuştum. az olan ihtimali bile görmedim. kesin dedim ya. yanılırım umarım ama gebe olucaksam bökle dedim için tokat gibi olucak. temmuz ayı tam bi kaos benim için acaba sonu mu i i olucak. insanlar neler atlatıo ben daha 4. denemede ne hallaere geldim. ilk geblik düşüncem. Gebelik hissi olabilir miyim hiisi birden beraat kandilinde gelmişti. Şimdi de hala daha acaba mı diorum çok accele ettim .

Allahım yardım et affet yarabbim sen büyüksün. Aciz kulunu sevindir. Hayırlısını ihsan eyle yarabbim...

X