Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ah ah inşallah artık 7 seneden sonra insanın umudu kalmıyo malesef.bide benim adet olacağım tarihten bir gün sonra doğum günüm keşke böyle bir hediye alabilsem.bana dünyayı sunsalar hediye diye bebişimden daha çok sevinemem.Allahın mucizesi çok inşallah banada böyle güzel bir hediye yollar.bide rüyalarımda hep 7 rakamını görüyordum.7.senemde ve 7.aydayız.inşallah rüyalarım gerçek olur.

ay cnm inşalah gebesindir..belirtilerinde çok uyuyorr hadi inşş. yaaaa...[/QUOTE]

ramiznur gebesi ya işte nie öle dedin.. Rabbim bebeğini yollamış sana raht ol. dedim acaba ramiz gebe deil midi ya listeye baktım vala korktum. her şein hayırlısı olsun canım. Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

kızlar dedim gelio regl. giitim gelmemiş. aslında sevindim de ya neden mi? Eşim 5 ağustosta sperm testi olcak. o yüzden diorum bugün deilde pazar günü falan olsam regl daha ii olucak . yumurtlama zamanıına denk gelmesi daha zor o zaman.. Kısmet. bu ayda i i çalıştık ama sonuç çıkmıcak.

evet canım ya doktor öle dedi yumurta gibi. hafifmiş. test sonuçlarım normal adet düzenli oluom. yumurtalaru-ımda vardı adein 5 günü 3 tane. sanırım fazla yumrtluom. bi doktor geçmez dedi kist için diğer geçebilir de dedi. adetle de atabilirsin dedi. nie farklı sölediler anlamadım. bu kistlerin boyutu falan olu omu. hap falan hiç bişi vemediler. 2 doktorda gebe kalabilirsin dedi. var ömı bildin benim durumda olup da tedavisiz gebe kalan 1 yıl içinde. bizim daha yarım yıl bile olmadı deneyeli acele ediorum. belki diorum avantaj olur. ikiz olur. bişi yoktur di mi yaa..

canım var tabi o kistler hamileliğe engel değil merak etme yakında gider zaten.benim arkadaşımdada vardı hemde iki tane hamile kaldı hala duruyodu sonra hamileliğinde zamanla kayboldu şimdi doğum yaptı bile.sen içini ferah tut.soğan suyu iç ii gelir.

merhaba arkadaşlar.

bugün yazmıştım sabah idrar testim silik diyeee
veee hamileyimmm
bugün yani adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım.
vee sonuç pozitif
49.90 falanlı küsürlü bişey çıktı.

çok mutlu olduk eşimle.
darısı tüm bekleyenlere inş..

cnm çok sevindim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin.

kızlar aysu ve denız degerlerınız super harıka yaaa.saglıkla kucagınıza alın ınsallah.bız bugun yazlıga geldık gıremedım.temızlık falan sımdı bakabıldım.cok tebrık edıyorum sızı darısı benım gıbı ısteyenlere ınsallah.

çok teşekkür ederim hazelcim darısı senin başına cnm dualarım seninle.

kızlar bu ay rüyasında adet olduğunu gören biri vardı kimdi o?

evet ben bi rüya gördüm ama adet olmamışsım olucaksın gebelik yok demişti doktor.

biozard aysu mu bilmiom canım adet oldum yazmamaış gerçi rüyasında .

ama kızlar aysunun rüyası tersine çıkmamış mı. ben de o zama yorum yapmıştım rüyalar tersine de çıkar diolar die. silinmiş sannrım o da! hakket tersine çıkmış. aysu gebe kaldııı. rüya bi işaret midi yoksa. sürpriz mii ne!!!!!!! aysu da bişi demedi gebekaldıktan sonra rüyayı unuttu tabii....

kızlardan rüyamda adet oldum yazan varmı başka mıdı bakamadım hepsine.

biozard se n ne durumdadın?

ben de zorla bişiler yemeğe çalışıorum. kendime gelmek için adet günüm ya rahatsızlık vermeye başladdııı.

cnm bencede gebe olabilirsin bugün değilmiydi senin günün?

valla bende beklemedeyim işte kaldı 6 günüm.ne gibi belirtiler var dersen pek bişey yok aslında.sadece ilk defa göğüslerimin ucu çok acıyo dokunamıyorum.bide o kahverengi yeri şişti baya niyeyse pompayla şişirmişler gibi duruyo.iki kasığımın arasında bi sızı var.kasıklarıma ara ara batmalar oluyo.bide dün sabah durup dururken kustum.midemde bulanmıyodu nasıl oldu anlamadım durduk yerde öğürtü geldi ve baya kustum.midem yanıyo biraz ama sıcakta ağır yemekten oluyo olabilir.bide normalde bir hafta kala adet ağrılarım başlardı ama henüz yok bişey.

cnm bu belirtiler gebelik belirtileri inşallah bebişin seninledir.

hazel benim de karnım şişer biraz bacaklar kalça su yoplamış gibi olur. göğüsler şişer adete yakın. bi de sivilceler belli eder. son 3 adettir sivilce de çok çıkıo. kışın çıkmazdı ama. karnımdaki kıpırtılardan hissederim hiç bişi olmasa da adet olcamı..

yasecim bende gebeliğimi öğrenmeden önce benide sivilceler basmıştı göğüs aralarımda bile vardı yeni yeni geçiyolar cnm.

canım var tabi o kistler hamileliğe engel değil merak etme yakında gider zaten.benim arkadaşımdada vardı hemde iki tane hamile kaldı hala duruyodu sonra hamileliğinde zamanla kayboldu şimdi doğum yaptı bile.sen içini ferah tut.soğan suyu iç ii gelir.

Ayyyyyy saol canım ya doktorlardan daha net kouşuon vala. Gerçi onlar da bişi demedi gebe kalabilrsi dediler de. Anlamıorum kadınların en fazla yüzde onun da desek bunu sanki çok sık görülen bişi miş gibi kist normal karşılanıo ya . öle az da deil sank, sayı ya. kisti oldunu bilmeyeyio de gebe kalan da vardır eminim. ben de doktora gitmesen bilmicektim. ama kür yapmak açısından i i oldu. yaptım soğan kürü 15 gün artık bu adetten sonraki adetleren önce 1 hafta falan yapıcam 4 adetten önce. gebe kaldımı öğrendimde de yapmıcammm...

Ayyyyyy saol canım ya doktorlardan daha net kouşuon vala. Gerçi onlar da bişi demedi gebe kalabilrsi dediler de. Anlamıorum kadınların en fazla yüzde onun da desek bunu sanki çok sık görülen bişi miş gibi kist normal karşılanıo ya . öle az da deil sank, sayı ya. kisti oldunu bilmeyeyio de gebe kalan da vardır eminim. ben de doktora gitmesen bilmicektim. ama kür yapmak açısından i i oldu. yaptım soğan kürü 15 gün artık bu adetten sonraki adetleren önce 1 hafta falan yapıcam 4 adetten önce. gebe kaldımı öğrendimde de yapmıcammm...

bencede yap canım kendiliğinden kaybolur eminim.bu kistler çok kişide görülebiliyo çünkü zaten dedimya çatlamayan yumurta yapıyo o kisti.her ay yumurtan çatlayacak diyede bişey yok o yüzden çatlamadığı ay kist oluyo işte.sonrada bişekilde kayboluyo ilaçla yada adetle.sen onu takma kafana.o yokmuş gibi davran ve rahat ol.bebişin gelir ozaman.acelede etme bak bana 7 sene oldu.daha şimdiden stres yapma.Allah vereceği zamanı biliyordur.sen hayırlısını iste elinden geleni yap gerisini Allaha bırak canım.

kızllarrr mrbb..
DENİZCİM hayırlı uğurl olsun Allah sağsalim kucağına almay nasip etsin...
PONİSPONCUM çokk geçmiş olsun çok üzüldüm gerçekten Allahkimseye yaşatmasın
cnm vardır herşeyde bi hayır sağlıklı i döllenme değilişş demekkii
bende çarşamba günü doktora gittim yine keseyi gördük ama bebek yok ve kese çok kçük gibi geldi bana
doktor bi problem yok pazartesi tekrar gelin dedi aslında doktorada güveniorum ama yinede içim hiçç rahat değill
bugün 5+6 olduk çarşamba günü kese boyutu 6mm di...
HAMİLE BAYANLAR ve ponispon lütfennn yardımm
bu haftada bu boyut nasıl
sizinkiler nasıldı bu haftada, bebegi ne zaman gömüştünüzz
doktorum normal dio ama geçen haftaya göre kese hiç büyümemiş nerdeyse
acaba geçen haftaki görüntümü yanliştı
bu arada hep karından baktıı onuda belirteyim vajinali istemedim pek
doktorumda gerek yok dedi zatenn..kızlarr acil cvplarnızı bekliyorum...

canım kese günde ortalama 1 mm büyümesi gerekirmiş benimki geçen bir haftaya kadar düzgündü ama sonra takip ettik 3 günde 0,04 büyümüş yani çok düşük ben 6+2 de 16 mmdi.düşük yapmadan başka bir ultrasyoncu baktı o 7+3 dedi drun normal dediyse şüphelenme.ben6+2 de kalp atışını duydum .banada kaından baktı genelde.ultrasyona girdikten sonra eline resim veriyorlar bir kağıtta alta +D yazıyor yanıda değer var. ordan karşılaştır kese büyüklüğünü.kaç kere girdin bilmiyorum ama 2 kere girdiysen kendinde bilebilirsin bu yöntemle.fazla canını sıkma eğer bir anarmallik olsaydı doktorun sana bildirirdi.bu arada benim doktorum kalp atışını duymadan kaç haftalık olduğunu söylemedi.kalp atışını duydu bebeğin ölçülerine göre kaç haftalık olduğunu söyledi. son adet gördüğüm dönemi önemsemedi sormadı bile.son adetime göre 8, 9 haftalıktım.o yüzzden kafan karışmasın.moralinide bozma.hayırlı neyse o olsun de .allah en iyisini bilir.

ay cnm inşalah gebesindir..belirtilerinde çok uyuyorr hadi inşş. yaaaa...

ramiznur gebesi ya işte nie öle dedin.. Rabbim bebeğini yollamış sana raht ol. dedim acaba ramiz gebe deil midi ya listeye baktım vala korktum. her şein hayırlısı olsun canım. Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

kızlar dedim gelio regl. giitim gelmemiş. aslında sevindim de ya neden mi? Eşim 5 ağustosta sperm testi olcak. o yüzden diorum bugün deilde pazar günü falan olsam regl daha ii olucak . yumurtlama zamanıına denk gelmesi daha zor o zaman.. Kısmet. bu ayda i i çalıştık ama sonuç çıkmıcak.[/QUOTE]

cnm ou ben deil bizoard yazmışş karışmışş birazz

canım kese günde ortalama 1 mm büyümesi gerekirmiş benimki geçen bir haftaya kadar düzgündü ama sonra takip ettik 3 günde 0,04 büyümüş yani çok düşük ben 6+2 de 16 mmdi.düşük yapmadan başka bir ultrasyoncu baktı o 7+3 dedi drun normal dediyse şüphelenme.ben6+2 de kalp atışını duydum .banada kaından baktı genelde.ultrasyona girdikten sonra eline resim veriyorlar bir kağıtta alta +D yazıyor yanıda değer var. ordan karşılaştır kese büyüklüğünü.kaç kere girdin bilmiyorum ama 2 kere girdiysen kendinde bilebilirsin bu yöntemle.fazla canını sıkma eğer bir anarmallik olsaydı doktorun sana bildirirdi.bu arada benim doktorum kalp atışını duymadan kaç haftalık olduğunu söylemedi.kalp atışını duydu bebeğin ölçülerine göre kaç haftalık olduğunu söyledi. son adet gördüğüm dönemi önemsemedi sormadı bile.son adetime göre 8, 9 haftalıktım.o yüzzden kafan karışmasın.moralinide bozma.hayırlı neyse o olsun de .allah en iyisini bilir.

cnm bilmiyorum kafam karıştı ama neyse pzt tekraar gidecezz bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşş benim kafma takılan geçen hafta ile kese büyüklüğünün aynı olması yoksa haftama göre büyüklüü normal gibi
acaba diorum geçen haftada yanlışlıkmı oldu ünkü adetim daha 3 gün geçmişti ve hcg 130 du gçen hafta keseyi gördümm dediğinde...

cnm bilmiyorum kafam karıştı ama neyse pzt tekraar gidecezz bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşş benim kafma takılan geçen hafta ile kese büyüklüğünün aynı olması yoksa haftama göre büyüklüü normal gibi
acaba diorum geçen haftada yanlışlıkmı oldu ünkü adetim daha 3 gün geçmişti ve hcg 130 du gçen hafta keseyi gördümm dediğinde...
şimdi kağıtlarıma baktım 30 hzrn bhcg 242 miş .bundan 7 gün sonra kesem 10 mm imiş normal yani canını sıkma çabucak büyür kesen inşallah kafana bu kadar takıyorsan başka bir dra görün kafanda soru kalmasın

şimdi kağıtlarıma baktım 30 hzrn bhcg 242 miş .bundan 7 gün sonra kesem 10 mm imiş normal yani canını sıkma çabucak büyür kesen inşallah kafana bu kadar takıyorsan başka bir dra görün kafanda soru kalmasın

anladım cnm saol benim adet gecikmesinden 10 gün sonra kese 6mm olmuş oluo normal gibi sankii
neyse pzt görcez bakalım nolcak
endişemi doktorada söyledim ama için rahat olsun bi problem yokk dedii...hayırlısı..
sanada bunları hatırlattım üzmedim inş seni saol yardımların içinn...

ramiznur evet karıştırmışım. İ i anlamışın. Ben daha regl olmadımm. Sorun deil aslında beklerim 3gün sonra olsam da olur. Eşimin sperm test olcak ya 1 gün 1 gün diorum. Yumurtlama kaçmaması içinnn..

auysu ben de çok merak ediorum senin ve denizin durumunu . Biz de arkanızdan gelicez siz bizi tecrübelendirceksiniz. doktor görüşmelşeri sonuçlar vs. anlatın sormasak bile anlatın burda merak ederim ben . Bize de nasip eder Rabbim inşallah..

arkadaslar merhaba , uzun zamandır takip ediyorum okuyorum sitede yazılanları , gercekten guzel bir site . bende bir kac bişey paylasmak istiyorum , yardımcı olursanız sevinirim .
su ana kadar bebek dusunmuyorduk , bu ayda hiç bir korunma yapmadık ve yumurtlama donemlerinde ikişer gun arayla ilişkiye girdik . adet olmam gereken tarih 29.temmuz, su an cok erken biliyorum , ancak belki aranızda benim gibi olan vardır , bel ağrım var , goguslerim her ay şişip agrımaz , bu ay cok guzeller :jeyyar: arada bir basımda sanki elektirik kesintisi gibi bişeyler oluyor , bundan 1 hafta önce baslayan bir kasık agrım var , cok değil bu agrı , ilk basladıgında iki gun devam etti , biraz agrıdı , ama bu gunlderde ara ara agrım oluyor ki benim adet donemimde agrım olmaz .Sırtımda bazen agrım oluyor . bilmiyorum kafam cok karısık , hemen sonucu ogrenmek istiyorum ...test yaptım negatif cıktı kendimi dinliyorum acaba piskolojikmi diye ama basımın agrısı , belimin agrısı var .. bilmiyorum , sizinle paylasmak istedim ...

X