Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Amin canım inşallah. Rabbim büyük. Ol der ve olur. hAYIRLISI NESE O OLSUN. Ne kadar adet belirtileri hisstsemde nolcanı Allah bilir..

tabi ki öyle, daha önce hamile kaldın mı bilmiyorum yasecim ama hamilelik belirtileriyle adet belirtileri aynı diyebilirim canımm..

Aysu'cum, tekrar gözün aydın canım. Sorunsuz bir şekilde bebişini kucağına almanı diliyorum.
Bence eşine akşam için bir çift patik hediye et.
Ama hediyesini açarkende mutlaka kamera ile kayıt et.

merhabalar az önce doktordan geldim ve haftaya rahim filmi çekelim dedi..Ve bunun için bir ilaç yzıyorum dedi..İlaç da ultravist diye birşey ve o gün damardan verilecekmiş..Bir de rahim filmi için 150 tl istedi..Özel hastane, bende emekli sandığına bağlıyım..Sizce normal mi?? lütfen cevap yazın..Bir de rahim filmini çektirme zormu??

Aysu'cum, tekrar gözün aydın canım. Sorunsuz bir şekilde bebişini kucağına almanı diliyorum.
Bence eşine akşam için bir çift patik hediye et.
Ama hediyesini açarkende mutlaka kamera ile kayıt et.

çok saol cnm darısı başına.
hediye fikride çok güzel benimde aklıma yaptığım idrar testini bi takı kutusuna koymak geldi ama bakalım senin fikrinde güzelmiş.

kızlar merhaba. canım çok sıkkın. progesteron testim 10,5 çıkmıştı. klomene başladım progesteronun yükselmesi gerekirken 1,35 e düştü. kafam çok karıştı bu gidişle sanırım aşılamaya geçeceğiz. çok umutluydum yaa klomenden ((

fiat normal. dana pahalıya çektirenler de var. emekli sandığı bir kısmını karşılyabilir. normal 150 .

canım dedi test adetin 21.günü yapılan test mi* Sen kaçıncı günü yaptırdın. yumurtlamayla mı ilgigli.

evet canım 21. gün testi

Anatolya ben de yaptıracaktım o testten doktor izne çıkmış. adetimin 25. günü yaparlar mı. o zaman gelcekmiş doktor. en az 20 gün falan mı geçmesi gerekio adetten? SENin tam 21. gün müdü canım. Bi de bu test her ay farklı mı çıkar genelde. bi kere yeterli mi?
tam olrak yumurta kalitesini falan mı ifade edio?

canım benim ilk yaptırdığım testte 21. gün pazardı doktorum 22. gün olsa da olur dedi.ama 25. gün olur mu bilmiyorum. değerlerin böyle çıkması konusunda benim de kafam karışık.klomen kullanmasam daha iyiydi sanırım

Anatolya evet ben de aşağı yukarı senin bildiklerini biliorum. Klomen yumurtanın daha iyi olması için deil mi zaten? Doktoruna güveniosan onun dedinden çıkma. Aklına da takma. Geçmiş olsun..

canım doktoruma güveniyorum ama doktorumun özel muayenesi varken iyi ilgileniyordu ama muayeneyi kapattı devlete geçti. ister istemez eskisi kadar ilgilenemiyor.mesela klomen kullanılınca yumurta takibi yapılıyormuş takip falan yapmadı. çatlatma iğnesini özelde demişti. geçen gittiğimde çatlatma iğnesi vuralım da demedi bilmiyorum yaaa.

aysucumm tekrar tebrik ediyorum canım rabbim bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim isteyen herkesede nasip etsin senin kaç günün geçmişti?

aysucumm tekrar tebrik ediyorum canım rabbim bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim isteyen herkesede nasip etsin senin kaç günün geçmişti?

çok teşekkür ederim cnm.
benim günüm geçmemişti cnm daha 3 gün var aslında ama bugün eşimin doğum günü zaten benim arada kasıklarımda batma oluyodu dün gecede sağ kasığım çok şiddetli ağrıdı uykudan uyandırdı beni.bende sabah bi yapım belki çıkar eşime doğum günü hediyesi olur dedim.kısmet işte çıktı.
doktorumla konuştum bende 31 temmuzda gidicem kontrole hayırlısıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…