Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

edacım 12 gün geçmiş reglinden bence evde idrar testide yapsan çıkar artık.hem eğer yoksa 12 gün geçmesi ii değil bence doktora başvurursun biran önce.ama inşallah bebişin seninledir cnm

canım araştırdım eğer yılda 1-2 kereden fazla adet gecikmesi oluyorsa ve bu 2-3 ay sürüyorsa o zaman doktora başvurmak gerekiyormuş..
ama benim hayatımda ilk daha bu kadar gecikiyor yani şuan bir sorun olmaması gerekiyor canımm..
ama hafta sonuna kadar eşimin gelme ihtimali var o zaman tekrar yaptırıcam kan testini..

eda böle de zor beklemek. Gebelik yoksa eğeer adetin gecikmemesi ne i i olur.

aysu son günler beklemek zor evet ama ben de gebe miyim acaba pek olmuo ya adet olcamı anlıom maalesef. Adetim gelsin die bekliom. Pek geçirmezde günü saolsun. Günüm 23 temmuz benim de..

ramiznur nasılsın en son adetin ne zamandı? Gebelik nasıl gidio? Şimdi biz son adet tarihimiz de gebe sayılıoz di mi. Aslında haziran gebesi mi oluo temmuz mu? Topiklerde nasıl bilio musun. BİZİM LİSTEDE SANIRIM adet olmadımız ay oluo. Yoksam son adetimiz mi?

mrb kızzlarr hihoyyythihoyyyt
AYSUcum bence sen hamilesin cnm belirtillerin uyuyor çünkü kasıkta ve vajende ani batmalar oluyodu benimde ilk kez yaşadıgım bi histi ,tabi benim adet günü başlamıştı
ben çift çizgiyi ov.daki çift çizgiden sonra 12.gün gördüm ama gölge gibiydi
sende yapabilirsin bence idrar testi
yoksada üzülmezsin en azından ..
o umutlu bekleyiş bile güzel oluo bencee

saol yasecim iiyim çokk şükür bugün kan testi yaptırdım hcg 1500 olmuş bu hafta bebeği görürüz heralde ama kalp atışı için aerken bi de onu görsek daha rahat olcam
ara ara adet sancım oluo hala 5-10 dk falan sürüp kayboluo
benim son adet tarihim 12 hazirandı cnm
son adet tarihine göre hesaplanıo gebeliik hafatsı yani şuan 5+2 oluyorum
aslında haziranda hamiş kalmış oluoruz
ama temmuzda öğrenmiş oluoz...

evet eda yaptırabilirsen yarın yaptır bence e artık kesin çıkar gebelik. Kadın doğumcuya da sor adet olmadını söle. Ultrasonda da baktır derim. Bi sorun yoktur bana kalırsa ayda yılda bi adetin gecikmiş. Olabilir. Ama bi yandan da acabalarımız olur ya bebek de istedimizden i i ce hassaalaşırız. Daha önce yaptırmadısan hormon testi yaptır derim ama o da adetliken oluo. Gebe deilsen bunu düşünebilirsin..

Hadi bakalım Allahın iznile kalp atışlarını da duyarız yeğenimizin! Cinsiyet tahmini yapıorum. İkiz deil sanırım! Ben kız diorum nurberraya da erkek demiştim. Diğer gebelerimiz için aklıma gelmedi!! Baklaım kalp atışını duyalım da cinsiyetlerini de yazarsınız..

canım eşim görevde ve doğudayım şuan o yüzden eşimi bekliyorum hafta sonuna kadar gelecek inş..geldiği gibi yaptırıcam..araştırmama göre horman bozukluğu olması için 2-3 ay adet olmaman gerekiyormuş ve yeniliyormuş..ben de oldugunu sanmıyorum çünkü öyle kıllanma gibi falan bir sorunum yok canım belirtileride yok..sanırım bebek yoksa benim ki stresten çünkü eşim görevde ve burda çok sıkıldım bir de taşınma telaşı var bunlar bir araya gelince gecikmiş olabilir..

ayy cnm saol bende kıızzz olsun isteriim çook ama önce saglıklı olsun yeterkii..
darısı da en kısa zamanda tüm isteyenlere olsun inşşşallaaahhh
cnm ben kaççarr
yrn işbaşııı
iiii geceeleerrrr.....

Evet canım gebe deilsen büyük ihtimal heyacan ve stresten olmuştur. Ama ben gene de ultrasona daha önce girmedisen baktı derim. Benim de adetlerim düzenli ve bi şikayetim de yoktu ama hatta yaptırdım testler bile normal çıktı. Ultrason da kist varmış. Yani sadece ultrasonda belli oluo. Senin de 1. denemenmiş. Baktırdısan doktor sölerdi bi şi görürse. En azından pcı çıkarsa kür falan yaparsın soğan. Ben i ki gittim dedim doktora geç olmadan. Gene yapacak bi şi yokmuş gerçi . Doktorlar erken daha gebe kalabilirsin dediler çünkü. Ama kist olmasadı daha i i olurdu tabii de...

Sağlıklı hayırlı olsun. Benimki sadece tahmin. İ i geceler...

canım tşk ederim çok yardımcı oluyorsun gerçekten..
peki ben 5 ay önce kürtaj oldum bir sorun yoktu herşey normalde testler falan, sonra oluşmuş falan olabilir mi?
bir de 1 hafta önce dr karından ultrasyonla baktı herşey normal bebek varsa kese görünmez çok erken dedi o zaman görünür müydü??

Edacım aslında çok bilgim yok ama söledilerim de gerçekçi. Yaşanılanlar benim yaşadıklarıma dayanarak yazıorum yane. Kürtaj oldun aklıma gelmemişti. O zaman merak etme kist falan yoktr. Öle bişi olsadı sölerdi doktorlar. Sadece adet gecikmesi kafamı karıştırdı. Ama olabilir. Hemen gecikdi die de sorun olmaz. Ama kürtaj oldun için de bilemiorum. Kese görünmesi için kritik bi zaman gebesen eğer. Yani varsa bu aralar görünebilir de görünmede kan tahlili pozitif çıkar. Sonra görünür.. Bence fırsat buldunda güvendin bi doktora durumunu anlat. Bize de bildir hemen . Meraklandım ya . AYY bi de ben sokmim seni strese ağrın falan şikayetin yoksa bekle eşin gelsin. Y bi de varsa gebelik testi yarun sabah idrarıla yapsana..

ben bu ayın 13 de dr a gittim olanları buraya yazdım okuma fırsatın oldu mu ??olmadıysa anlatayım bir fikir yürüt istersen canım..

okumuşumdur kesin de karıştırıorum. yazabilirsin..

şimdi ben bir hafta önce dr gittim dr içeri girer girmez bilgilerimi alırken ilk gebeliğin mi dedi ben de hayır bir kürtajım var dedim bebeğimin kalp atışları durdu dedim 3. ayın başında..dr da daha hiç birşey yapmadan sen de kan pıhtılaşması var dedi eğer hamileysen her gün bir iğne vurulacaksın dedi..ben de dedim benim tahlillerim yapıldı sorun bebekte çıktı gelişim geriliği varmış dedim ama dr beni dinlemeden zaten öyle olur dedi neyse sonra ultrasyonla baktı zaten gebeysen şuan görünmesi çok zor erken dedi..
kan testi kaptırdı değer düşük çıktı..ama doğu oldugu için güvenemedim eşim de öyle saçmalıyor bunlar dedi..bi de benim adet olmadan bir hafta önce mide bulantısı,baş dönmesi,kasın karın bel agrısı,ve batma gibi şikayetlerim vardı..o yüzden biraz kafam karıştı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…