Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

pretty yara konusunda bır bılgım yok canım.bence kesınlıkle ozel bır dr. a gıt.tedavı vermedımı dr pekı.nasıl gecıcekmıskı.ıyı bır dr.la bu ıs hallolur.sen yaradan kurtulmanın yolunu aracanım.sonra gelır bebıs ınsallah

canım tıp merkezindeki doktor donduralım dedi.doğum hastanesindeki doktor bi sorun olmaz.doğum yapmadan işlem yapma dedi.offff ya napacam bilmiym

Aysucum, bence adet tarihini bekle canım. Ters sonuç alırsan moralin bozulmasın boş yere, hemde eşinin doğumgününde...
Bak, varsa birşey önce kanda çıkar, idrarda geç çıkar. Gebelik testlerine inanmıyorum ben artık. Dayanamazsan eğer, sabredemezsen de kan testi yaptır canım ama yine de yarın yaptırma bence, sonraki gün yaptır. İnşalah vardır birşeyler, seviniriz ...

ya ben dayanırım test yapma isteğim sabırsızlıktan değil eşimin doğum günü diye.en iisi günümü beklemek sanırım.

canım merak etme göğüs ağrısı hamile kaldığın zamanda oluyomuş.benimde dün akşamdan beri felaket kasıklarım ağrıyo ve batıyo.ama adet ağrısı gibi değil.ama bıçak batması gibi ağrı çok şiddetli ara ara çok ani giriyo.acaba neden oluyoki bu batmalar?hamilelik blirtisi diye okumuştum biyerde ama benim geçen aylardada ara ara oluyodu.bu ay baya şiddetli sadece.başka neyden labilirki acaba?benim adet tarihimde 29u.daha yumurtam çatlayalı 5-6 gün oldu bu batmalar için biraz erken değilmi?

aslında erken gibi ama belkide bebişin yerleşmeye felan çalışıyodur.inş bebiş geliyodur.

slm kızlar.size birşey sormak istiyrm.ben doğum kontrol hapı kullandım 10 ay.5 ay önce bıraktım. 4 aydır bebiş olmuyo.doktora gittim.rahim ağzında yara var dedi.smear yaptım.bişy çıkmadı. yara gebeliğe engel mi?bazı doktor engel bazısı değil diyo.kafam çok karışık.bu ay da olmazsa özel doktora gideyim mi?lütfen bişy söyleyin.

Canım, öncelikle sağlığın için tedavisini yaptırman gerekir. Bir de ben bu tip yaraların spermlerin rahme geçişine engel olabildiğini okumuştum, belki doktor o yüzden engel teşkil edebilir demiştir. Tedavisi kolay, hele ki dondurma daha kolay diye biliyorum.

Yara varsa tedavisini olman lazım canım, gebelikten öncelikli bir durum bu ama içine sinmezse bir doktorla daha görüş istersen. Çok geçmiş olsun.

prettycım bıkac dr. a daha gorun bence ona gre bısıler ypın.yada bıraz daha dene olmazsa dndurursun.annemdede vardı dondurdumu yaktrdımı oyle bısıydı ama zaten bırdahada dogum falan yapmadı.ama anneme kotu bı etkısı olmamıstı.neden dogum yapmadan dondurma demıs acaba dr. onu ıyıce arastrmak gerek canım.rabbım yardımcın olsun

kızlar geçen gece bi rüya görmüştüm okudunuz mu bilmiyorum silinmiş siteden bakımdan dolayı.belki yorum yaparsınız diye tekrar yazmak istedim.
doktora gidiyorum hamilelik şüpesi ile doktor kontrol ediyo ve "bebek felan yok hormon testlerini yapabilirz"diyo bende sadece tamam diyebiliyorum ve çıkıyorum.çok ümitli gidiyodum aslında doktora ama üzüntüyle çıktım sonrada uyandım zaten.

bennnnnnnnn gelllllldddiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
hepinizi çok özledim bi yazıyım dedim
yarın tüm gün sizlerleyim sizi seviyoruuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmm

prettycım bıkac dr. a daha gorun bence ona gre bısıler ypın.yada bıraz daha dene olmazsa dndurursun.annemdede vardı dondurdumu yaktrdımı oyle bısıydı ama zaten bırdahada dogum falan yapmadı.ama anneme kotu bı etkısı olmamıstı.neden dogum yapmadan dondurma demıs acaba dr. onu ıyıce arastrmak gerek canım.rabbım yardımcın olsun
bu ay da deneyecem olmazsa bir kaç doktora daha görünüp dondurmayı düşünecem.

kızlar bide ben 4 gündür ateşimi ölçüyorum daha önceden hiç ölçmemiştim.4 sabahtır saat 8 de uyanıp yataktan çıkmadan ölçüyorum 36.6 çıkıyo 4 gündürde.regli olcağın zaman ateş düşüyo sanırım kaç gün önce düşer?yada hamilelik olduğunda hergün yükselmesimi gerek?

aysucum regl olacagın gun yada oncekı gun dusermıs ama bende o hıc olmuyor.benim hep regl gunumde bıle oncekı gunlerdekı gıbı olur atesım .ama ovulasyon gunu dusup sonrakı gun yukselmesı cok dogru.bence ates olcme olayı ovulasyon ıcın.hamılelık ıcın degıl.tabı su da var cok dusuk ates varsa hamılelıkte yoktr heralde

ama hala regl olmadın oylemı .kac gun oldu.hıc boyle gecıkırmıydı

evet bugün 12. gün hala regl olmadım canımm..hayır ilk defa bu kadar gecikiyor kızken bile olmamıştı..en fazla bir kere 5 gün gecikmişti canım o da agrı kesici aldıgım için olmuştu..

evet bugün 12. gün hala regl olmadım canımm..hayır ilk defa bu kadar gecikiyor kızken bile olmamıştı..en fazla bir kere 5 gün gecikmişti canım o da agrı kesici aldıgım için olmuştu..

edacım 12 gün geçmiş reglinden bence evde idrar testide yapsan çıkar artık.hem eğer yoksa 12 gün geçmesi ii değil bence doktora başvurursun biran önce.ama inşallah bebişin seninledir cnm

omman hoş geldin ya herkes tatillere giiti. Denk gelemioruz. Kışın elimiz kolumuz bağlı oluodu tabii! Ben de regl olmayı bekliorum napim daha var bi kaç gün! Gebelik yoktur çünkü biliorum ya adet olcam. Off offf ..i

X