Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Bu konuda çok haklısın. Herşeyi akışına bırakmak en güzeli. Kendimizi strese sokmaktan başka bir işe yaramıyor aslında.

Anladım canım, bu seferkinden emin olamıyorsun yani.
Yarını beklersin olmadı yaparsın testi.Sonrada dr.a gdiersin muayeneye ozamn :)
İnş güzel bir haber olsun.
Bu konuda çok haklısın. Herşeyi akışına bırakmak en güzeli. Kendimizi strese sokmaktan başka bir işe yaramıyor aslında.

Ben bu ay çok rahattım :) Gebelik olmaz diye riske attık kendimizii yumurtlama günlerinde üstelik.
Ya eğer hamileysem bende, işin kötüsü şu
Ben majezik ve lustral içtim.X-raydanda geçtim :)
Dilerim kötü birşeye yol açmaz.
Eşimde hala sormadı regl oldun mu diye

ekin her seferinde aynı olmaz.daha öncdekinde hormonların fazla salgılanmıştır.döllenme erkendir.regl gününde pozitifi görmüşsündür.bu sefer geç döllenme olabilir.hormonlar yeterli yüksekliğe ulaşmamıştır.eğer düzenli adet görüyorsan ,adetini geciktirici bişey yaşamadıysan tedavi vs.testini tekrarlayabililirsin.yada kan testi yapabilirsin.en azından garanti olur.

hazelcim çok geçmiş olsun cnm inş bundan sonra bi sorun çıkmaz.kısa sürede sağlığına kavuşur inş eşin.dün ditede çalışma vardı giremedim o yüzdende geç oldu cnm cvp.

cnm inş hamilesindir.saat 11 i geçti ama senden bi haber yok.sabırsızlıkla bekliyoruz haberini cnm.

cnm hayırlı olsun rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsin.

cnm dert etme rabbim sağlıklısını nasib etsin de hep.rabbim korur onu.benim görümcemde hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı içmiş 1 ay araştırma felan yaptılar bişi çıkmadı şükür.

Canım, içini rahat tut.
Dr.lar ya hep ya hiç kuralı geçerlidir diyorlar. Yani eğer kullandığın ilaçların yan etki gösterdiyse bebek ya düşecek, yada sorunsuz şekilde devam edecektir diyorlar.
Doğa herşeyin mükemmel olması için çabalıyor. Sen rahat ol.

Haklısın canım. Bugünde bir geçsin. yarın kesin test yaparım.
Evet canım mali müşavirim.

Sağol canım rahatlattın :)
İnş hayırlısı olur ya.
Sen nasılsın?

Çok sağol canım.Bun bilmiyodum.
Hayır olsun hakkımızda ne diyelim..

ben de bir kurumda çalışıyorum .muhasebe sorumlusu olarak.ama imza yetkimi kullanmıyorum.inşallah bir kaç yıl içinde ben de bişeyler yapmak istiyorum.ev mi olur ofis mi kısmet.
bebek de yaparız kariyer de:lepi:

ben de bir kurumda çalışıyorum .muhasebe sorumlusu olarak.ama imza yetkimi kullanmıyorum.inşallah bir kaç yıl içinde ben de bişeyler yapmak istiyorum.ev mi olur ofis mi kısmet.
bebek de yaparız kariyer de:lepi:

Tabikiii kaydirigubbakcemile5

kızlaaarrrrr kan sonucum aldım 62.52
çokk şükür rabbime hamileyimmm ...
darısı tüm isteyenlerin başına,hep dua edecem kızlar sizee...

:teytey: Canımmmm çok sevindiiim. delikafadulden hihoyyyt Bundan sonra kendine çok dikkat edeceksin. Hoplayıp zıplamak yok. :CüvCüv:

kızlar bu ay ovulasyon günümü kaçırdım kaçacam die ne kadar panik yapmıştm
vede hiç belirti yoktu adet günüme kadar
ne göğüs agrısı ne kasık agrısı ne bulantı..sadece uykum geliodu am ben gnelde çok uykuya düşkünüm zaten her zamankinden farklı degildi
yani kızlar ben hiç adet belirtiside yaşamam zaten pat die olurum onunla alakalı olabilir
herkese tavsiyem adet günü gelmeden belirti olmasada hiç takmayın..
ben bu ayda yook hiç belirtim yokki diodum eşime...

Sağol canım rahatlattın :)
İnş hayırlısı olur ya.
Sen nasılsın?
.

bende ii cnm beklemedeyim.yapıcak başka bişimiz yokki malesef.

cnm çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib eder inş.bizlerde dua et hamişlerin duası kabul olurmuş.

Canım :)) Tebrikler :))
Hadi hgözünaydın.
Sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin Allah :))
Ay bendede herzamnki gibi şeyler var.
Adet olacak gibiym.
Ne ağrım var ne yok.
Herzamanki kadar ağrı çekiyorum.
Çok yemek yemek istiyorum ama yazları genelde iştahlıyımdır.
O uyku bende de var ama dediğin gbii herzamanda uykuya düşkündüm ben.
Off ya delircem değilsem inş hemen olurumda kurtulurum ya bu stresten.
Ne kadar zormuş bu bekleyiş.

bende ii cnm beklemedeyim.yapıcak başka bişimiz yokki malesef.

Evet beklemekten başka çare yok maalesef

Şimdi hesap ediyodum sadece 1,5 yıl evvel bir gecikem olmuş.32. günde regl olmuşum.Normalde 28 de bir olurum.
Şimdi 33. günüm.Off yaa çok sinir oldum.Olcaksam olsamda kurtulsam şu stresten.Yada yarın sabah biran evel gelsede bi test yapsam
Ne zormuş ya

bende geçen ay beklemiştim öyle.bende normalde 28 günde bir olurum ama 3-4 aydır 23-24 günde oluyodum internetten hesapladığıma göre 21 hazirana denk geliyodu ama 28 gün sayarsam 26 hazirana geliyodu 21i geçince başladı sabırsızlık ama test yapmadım hiç ve 25inde geldi kırmızılarım.bu ay çok çalıştık halada devam ediyoruz bakalım sonuç ne olcak.eğer adet olursamda hormon testi yaptıcam eşimde sperm testi.hayırlısı artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…