Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazel beni de yazarmısın listeye.bu 3.mesajım daha öncekileri görmedin galiba.her ne kadar ihtimaller düşük de olsa 29 temmuz,7.deneme yazabilirsin.

Ekin hayırlısı olsun canım arkadaşların dediği gibi belki yerleşme falandır az gelip sonradan gelmeyenleri çok duyduk canım diğer topiclerde
Faran nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik bulantı falan var mı?

hazel beni de yazarmısın listeye.bu 3.mesajım daha öncekileri görmedin galiba.her ne kadar ihtimaller düşük de olsa 29 temmuz,7.deneme yazabilirsin.

Canım kesin görmemiştir. Gördüğü anda seni de listeye ekleyecektir. Hakkında hayırlısı olsun.

günaydın kızlar,
hayırlı haberler bekleyenler var bakıyorum.inşaallah güzel haberler alırız.benim de eşim haftasonu doktora gitti.idrar yollarında enfeksiyon varmış.tam diyoruz bu ay olacak . başka bişey çıkıyor.antibiyotik kullanıyor şimdilik.tam da yumurtlama dönemiydi.yumurtalar zayi gidecek:2:. haftaya da spermiyogram testi olabilir sanırım.aman o iyi olsunda bebiş olacaksa olur zaten.kafamçokkarıştı
:roflol::roflol::roflol:

Günaydın canım eğer olacaksa dediğin gibi hiçbir şey engel olamaz hem enfeksiyon etkiliyor mu ben bilmiyordum etkilediğiniCADIARZU

Ekin hayırlısı olsun canım arkadaşların dediği gibi belki yerleşme falandır az gelip sonradan gelmeyenleri çok duyduk canım diğer topiclerde
Faran nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik bulantı falan var mı?

Nica'cım, umarım öyledir. Ne diyelim hayırlısı Allah'tan. Sen nasılsın?

Nica'cım, umarım öyledir. Ne diyelim hayırlısı Allah'tan. Sen nasılsın?

inş. Ekincim duam senle canım iyilik ekincim işteyim valla bir bakayım arkadaşlarıma dedim kaçamak yapıpkaydirigubbakcemile3 benimde bu ara ovu. sıkıntım var o uzayan akıntı gelmedi 16. günm şeffaf akıntı geliyor su gibi olan eyvahedigeldismile anlamadım gitti öyle

yaaa canım sen niye bekliyorsun ki bi test yapsanaaa ben bir gün gecikmeile yaptım çıktı
Canım aslında biz denemiyoduk, riskimiz vardı.
Onda da hemen olmaz diye düşündüm.Hemen yapmak istemedim testi.
Ama yarın yapcam artık.
Canım henüz olmadım. Tuvalet kağıdında açık pembe renk gördüm. Geçen gebeliğimde de olmuştu. Neye yorumlayacağımı açıkcası bilmiyorum. Beklemekten başka çare yok.
Canım inş hayırlı haberler olsun ya..
Bekle bakalım.Test yapmıştım dimi sen ?

Günaydın canım eğer olacaksa dediğin gibi hiçbir şey engel olamaz hem enfeksiyon etkiliyor mu ben bilmiyordum etkilediğiniCADIARZU

doktor 1 hafta kadar ilişkiye girmeyin demiş.internetten baktım gebelerde düşüğe bile neden olabililr diyor.ben de öyle bir durum yok tabi.ama belki döllenmeyi de etkileyebililr diye düşünüyorum.

doktor 1 hafta kadar ilişkiye girmeyin demiş.internetten baktım gebelerde düşüğe bile neden olabililr diyor.ben de öyle bir durum yok tabi.ama belki döllenmeyi de etkileyebililr diye düşünüyorum.

anladım canım çok geçmiş olsun acil şifalar :Saruboceq:

inş. Ekincim duam senle canım iyilik ekincim işteyim valla bir bakayım arkadaşlarıma dedim kaçamak yapıpkaydirigubbakcemile3 benimde bu ara ovu. sıkıntım var o uzayan akıntı gelmedi 16. günm şeffaf akıntı geliyor su gibi olan eyvahedigeldismile anlamadım gitti öyle

Nisacım, stres yapma, rahat ol. Sonuçta herşey olacağına varıyor. İnanıyorum ki, yüce mevlam burdaki tüm arkadaşlarımıza hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip edecek. Hiçbirimizin dualarını geri çevirmeyecek.

Haklısın Ekincim am insan öyle düşünsede acaba demeden duramıyor aslında olacağına varır herşey ama oluruna bırakmayı bir başarabilsek

ben de 2 ay ovulasyon takibi yaptım.en sonunda boşverdim.yok çizgi silikti yok şöyleydi böyleydi yumurtladım mı yumurtlamadım mı derken en iyisi gün aşırı ilişki.en azından ben bana göre olmadığına karar verdim.daha çok stres yapıyorum.

Canım bence hamilesin ya.
Vakit geçmeden test yaptırsan.
Hemende iğnelere başlarsnız.

Canım inşallah dediğin gibidir. Önceki hamileliğimde, adet günü test yapmıştım, ikinci çizgi bayağı koyu çıkmıştı. Bu sefer ertesi gün yaptığım halde birşey çıkmadı.
Eğer bugün adet olmazsam testi yarın yaparım diye düşünüyorum canım.

X