Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Canım, dün test yaptım ama birşey çıkmadı. Sanırım salı günü tekrar yaparım. Tabi dayanabilirsem. eyvahedigeldismile

Edam, sen yarın yapacakmışsın. İnşallah güzel haberlerini duyarız canımmm...:Saruboceq:

ekin, edamm belirtiler nasıl sizde? Daha doğrusu belirti var mı? hıkboğaz etmek istemiyorum ama merak ettim nasıl oluyor diye. Benim de adet tarihim yaklaşıyor ya, kendimi de ona göre değerlendireceğim :)

ekin, edamm belirtiler nasıl sizde? Daha doğrusu belirti var mı? hıkboğaz etmek istemiyorum ama merak ettim nasıl oluyor diye. Benim de adet tarihim yaklaşıyor ya, kendimi de ona göre değerlendireceğim :)

valla canım bir haftadır bel karın kasık bel agrısı, baş dönmesi, halsizlik ve yumurta akı şeklinde akıntı gibi sorunlar yaşıyorumm..ama ümitlenmemek için hep üşütmüşümdür diye düşündümm..hatta 2 gündür ılığı gececek şekilde duş alıyorum adet olacaksam gelsin diye ama yine de gelmedi..benim adetim 1 gün geçse bu şekilde duş alsam banyodan çıkar çıkmaz adet olurdum..bakalım hayırlısı artık cnmm..

anladım, çok sağol. Hayra alamet olsun diyelim :Saruboceq:

Günaydın kızlar,
Dün sitede bakım varmış. Giriş yapamadım o yüzden.

Canım, adet belirtileri dışında bariz bir belirtim yok. Ama sanki adet olacağım. Her ne kadar adetim bir gün bile aksamasa bile, yinede ümidim git gide azalıyor. Kısmet diyelim.

canım eşim görevde olmazsa yaptırıcam ama görevde olursa 1-2 gün daha ertelenir cnm.
sen kan testi mi yaptırıcaksın salı günü??

Canım eğer bugün gelen olmazsa eğer yarına idrar testi yaparım. Cuma günü kan testi ücretini sordum 52 TL. dediler. Çok geldi bana. :1no2:

canım eşim görevde olmazsa yaptırıcam ama görevde olursa 1-2 gün daha ertelenir cnm.
sen kan testi mi yaptırıcaksın salı günü??

Hayırlısı olsun canım. Ama çok da bekleme... Senden gelecek haberi sabırsızlıkla bekliyorum. İnşallah güzel haberlerin olur tatlım .a.s.

Kızlar günaydın.
Ben hala regl olmadım.5. günüm bugün.
Ama sanki bugün olacak gibiyim.
İdrar yolları kısmında sızı hissediyorum.
Hiç bu şekilde sızı çekip hamile olan varmıydı ki ?
Bugünde olmazsam yarın kesin test yapcam artık.

Son düzenleme:
kızlar günaydın dün coretestten sonrra medi smart erken gebelik testi taptım ondaki ikinci çizgi coretestten daha da açıktı yani o testler hiç de hassas değilmiş (tabi hamileysem)
bugün sabah elimde coretest olduğu için yine sabah ilk idrarla yaptım yine silik pozitif çıktı düne göre hemen hemen aynı yada cok az daha belirgindi
adette olmadım hala ama dün akşam adet sancısı çektim resmen ama gelen giden yok çok şükür
sabah 9 da kan tahlili verdim artık sonuç 11 de dediler ama inş gecikmez meraktan ölcemm

Hadi canım hayırlısı. :ecrin_bebek: bebiş geliyor Ramiznur'cum. hihoyyyt

ramiznur canım senin kaçgün geçti?
Bende regl ağrısı çektim dün gece ama hala bişy yok ya.

Canım, öncelikle Allah hakkında hayırlısını versin demek istiyorum.
Ben önceki gebeliğimde aynı adet belirtileri yaşamıştım. Ha oldum ha olacam derken hamile olduğumu öğrenmiştim.

yaa cnm inş 11 de kesin emin olcam bakalım hayırlısı
İnş hayırlı haberler alırsın canım
Canım, öncelikle Allah hakkında hayırlısını versin demek istiyorum.
Ben önceki gebeliğimde aynı adet belirtileri yaşamıştım. Ha oldum ha olacam derken hamile olduğumu öğrenmiştim.

Amin canım inş.
Hayırlısıysa gelsin bebek.
Yani o sızı sende olmuşmuydu?
Ben özellikle ordan anlıyorumda.
Canım peki sen düşük falan mı yaptın

ramiznur canım senin kaçgün geçti?
Bende regl ağrısı çektim dün gece ama hala bişy yok ya.

cnm benim dün olmam gerekiodu dün kalktığımda ateşim düşmediği için (normalde adet günü düşerdi ateşim) bitest yapayım dedim silik pozitif bu sabah yine yaptım yine silik pzitif
düne kadarda hiç bi belirtim yoktu sadece dün akşam adet sancısı oldu normaldede pek olmazdı zaten üşütmezsem ,hala pek bi belirtim yok gibi bakalımhayırlısı olsunn

Kendimdeki farkettiğim değişim çok acıkma sanırım.
Eğer ki hamileysem sadece bu belirtiyi farketim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…